Predaj, pozemok pre rodinný dom 350 m2 Oravské Veselé, vhodný na výstavbu zrubového rodinného domu - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY
Ponúkame na predaj 8 stavebných pozemkov v rámci projektu "Údolie dobrého pastiera", ktorý sa nachádza v tichej časti obce Oravské Veselé. Ako už názov napovedá, zámerom projektu je vytvoriť idylickú komunitu, kde sa všetci majitelia budú cítiť dobre. V rámci územného plánu obce sú pozemky určené na zastavanie zrubovými rodinnými domami. Sedem pozemkov má zhodnú rozlohu 350m2 (20m x 17,5m) a jeden pozemok je o výmere 470 m2.
V prípade záujmu o dva susediace pozemky a kúpu väčšej 700 m2 parcely ponúka majiteľ zvýhodnenú cenu 120 Eur/m2.
STAV NEHNUTEĽNOSTI:
V rámci projektu sú už postavené 3 zrubové domy a ponúkané pozemky sú rozparcelované s elektrickou prípojkou na pozemku a s vodovodnou prípojkou vo výstavbe. Na hranicu pozemku (k už postaveným zrubom) bola takisto privedená optická sieť internetu. Pozemky sa teda budú odovzdávať s elektrickou a vodovodnou prípojkou a spolu s predávaným pozemkom sa bude zriaďovať vecné bremeno - právo vstupu a prechodu na parcelu, kde bude po dokončení príjazdová cesta. Táto bude následne odovzdaná do správy obce.
V prípade záujmu vie súčasný majiteľ budúcemu kupujúcemu zabezpečiť aj výstavbu zrubového rodinného domu na kľúč a nakoľko bolo vydané stavebné povolenie na zrubový rodinný dom, prípadná výstavba je možná takmer ihneď.
VÝHODY:
Pokojná lokalita v lone oravskej prírody len na skok od kompletnej občianskej vybavenosti, pozemky pripravené na výstavbu, možnosť výstavby zrubového rodinného domu na kľúč, keďže sa jedná o rodinné domy, tak je možné financovanie na hypotéku, možnosť mať nehnuteľnosť v rámci komunitného projektu
LOKALITA:
Oravské Veselé je obec plná kontrastov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú tak jedinečné miesto - stvorené na pokojný relax v lone oravskej prírody, ako aj miesto plné možností na aktívny odpočinok.
Obec patrí so svojimi 3000 obyvateľmi k najväčším obciam na Orave, vďaka čomu nájdeme v obci kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, školu a škôlku ale aj zdravotné stredisko, lyžiarsky vlek alebo novovybudovaný rezort Brezovica s verejne dostupným welnessom. Zároveň sa jedná o koncovú obec bez napojenia na tranzitné trasy do Poľska, čo zabezpečuje v obci pokojnú atmosféru bez zbytočného hluku. Na druhej strane má obec veľmi dobrú dostupnosť do okresného mesta Námestovo a tým aj k Oravskej priehrade, ktoré sú vzdialené len 15 min. cesty autom. Táto kombinácia vytvára prostredie, v ktorom si každý nájde to "svoje". Pre cyklonadšencov bude napríklad zaujímavá informácia, že v okolí obce sa nachádza 21 km cyklotrás, v zimnej sezóne zasa poteší 16 km bežkárskych tratí. Oravské Veselé je obec, ktorá Vás zkrátka chytí za srdce.
NÁZOR MAKLÉRA:
Ponúkané pozemky v rámci projektu "Údolie dobrého pastiera" sú podľa môjho názoru veľmi zaujímavou investíciou a to v hlavne v spojení s možnosťou takmer okamžitej výstavby. Poloha je v rámci obce mimo hlavnej komunikácie, čo určite prispeje k celkovo tichej a pokojnej atmosfére ako stvorenej na relax a odpočinok. Pre záujemcov hľadajúcich miesto pre svoju rekreačnú nehnuteľnosť na Orave, určite odporúčam ísť sa na projekt pozrieť osobne. A som presvedčený, že neoľutujete.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 913 772 alebo na viliamsmerek@haloreality.sk. ID ponuky: NO-67584
Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).
U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 2000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- hypotekárne služby našich partnerov na mieru
- naše služby neustále zdokonaľujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.