Drazby Coloseum s.r.o.

Spoločnosť DRAŽBY COLOSEUM s.r.o. vznikla koncom roku 2011.
Bola založená jediným spoločníkom a konateľom, ktorý má bohaté skúsenosti z vykonávania dražieb v Českej republike, podľa zákona ČR č.26 / 2000 Sb. Zákon o verejných dražbách. Od roku 2000 realizoval, ako dražobník – fyzická osoba, viac ako 250 dražieb pre svojich klientov.
Dražby – verejné konania, podľa zákona Slovenskej republiky č. 568/2007 Z.z. Zákon o dobrovoľných dražbách, sú veľmi účinným, jednoduchým a predovšetkým rýchlym a spoľahlivým spôsobom ako vymôcť pohľadávky zabezpečené záložným právom, alebo tiež speňažiť nehnuteľný i hnuteľný majetok. Veľkou výhodou dražieb, oproti klasickému predaju, je predovšetkým rýchlosť speňaženia, dosiahnutie maximálne možného výnosu – reálne tržné ceny a tiež aj veľký záujem zo strany potencionálnych investorov a záujemcov o obstaranie nehnuteľnosti.
Pre profesionálne vykonávanie dražieb máme k dispozícii, okrem skúseností, predovšetkým odborne vyškolených pracovníkov – kmeňových i externých. Spolupracujeme s tými skutočne najlepšími odborníkmi v oblasti právnej, konzultačnej a poradenskej činnosti, v medializovanej prezentácie v oblasti reklamy a inzercie a máme k dispozícii rovnako skúsených súdnych znalcov pre spracovanie znaleckých posudkov.
Spoločnosť DRAŽBY COLOSEUM s.r.o. preferuje individuálny prístup a to ako k jednotlivým obchodným prípadom, tak i k našim zákazníkom. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na úspešnú realizáciu jednotlivých dražieb k obojstrannej spokojnosti navrhovateľa i nového vlastníka – nadobúdateľa.
Vďaka našej rozsiahlej ponuke služieb sme schopní Vám navrhnúť a zrealizovať pre Vás najvhodnejší spôsob speňaženia, dosiahnuť maximálne možného výnosu a úspešnosti v realizovaných obchodných prípadoch a súčastne s tým zabezpečiť i najvyššiu spokojnosť navrhovateľov s našimi službami.
Spolupracujeme aj s niektorými bankovými ústavmi, developérmi, leasingovými spoločnosťami, súkromnými spoločnosťami, ktoré poskytujú pôžičky, insolventnými správcami a likvidátormi.

Kontaktovať Drazby Coloseum s.r.o.

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
TOPlist TOPlist