Ponuka práce

realitný maklér / maklérka (Nitriansky) 3. 9. 2017 9:05:08

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE:

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI:
Do nášho tímu potrebujeme doplniť kolegyňu/ kolegu pre lokalitu Levice a okolie. Zatiaľ ste v oblasti realít nepracovali? Pre nás to nie je prekážkou! Ak máte obchodné myslenie, komunikatívnosť, cieľavedomosť, vytrvalosť a znalosť lokality vám nie sú cudzie, začnite svoju kariéru budovať priamo u nás. Zabezpečíme vám kompletné zaškolenie a starostlivosť pod naším dohľadom. Systém práce, ktorý používame, zabezpečuje našim obchodníkom dostatok obchodných príležitostí, plnú flexibilitu ich pracovného času a maximálnu starostlivosť začínajúcim kolegom. 

Samozrejmosťou je, že počas realizácie obchodov sú k dispozícii špecialisti na jednotlivé činnosti ako právnik, hypotekárny špecialista, znalec, geodet a pod. 

Náplň práce realitného makléra je široká, od zabezpečenia prezentácie nehnuteľností klientov, ktorí chcú predať, cez vyhľadávanie nehnuteľností pre tých, ktorí bývanie hľadajú, až po želaný cieľ – realizáciu obchodov v spolupráci so špecialistami na jednotlivé činnosti.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:
- Bezplatné interné a externé školenia,  
- Žiadne licenčné alebo iné poplatky (napr. za marketing, inzerciu, prezentačné materiály a pod.) 
- Práca pod vedením kolegov – skúsených odborníkov a úspešných obchodníkov 
- Technické vybavenie a príjemné pracovné prostredie
- Atraktívny provízny systém
- Provízie vyplácané mesačne
- Služobný telefón

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Pošlite nám svoj životopis a zopár riadkov o tom, čo vás motivuje vstúpiť do sveta realít na adresu: info@danisagency.sk a zmeňte svoju kariéru s nami.

Uchádzačov, ktorí budú aspoň z časti spĺňať naše predstavy, pozveme na osobné stretnutie.

Kontakt: DANIS AGENCY s.r.o.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Ďalšia  
TOPlist TOPlist