Predaj, záhrada, Liptovský Mikuláš, 1. Mája

PREDANÉ, ZÁHRADKY,stavebný pozemok,plantáže,Okoličné,HÁJ

PREDANÉ..Hľadáte záhradku na pestovanie zeleniny,ovocia s peknou chatkou alebo mobilným domčekom a zároveň chcete aby ste nemali ďaleko od bytu ?Alebo hľadáte celoročné bývanie v centre mesta za priateľskú cenu ??.
Skopirujte link na video a kuknite či sa Vám záhradky budú páčiť.

https://youtu.be/DFodvuGaPi4

Allrisk Slovakia  uvádza do predaja pozemky s právoplatným stavebným povolením pre menšie stavby v rozmeroch 5mx5m ,pozemky evidované na katastrálnej mape ako záhrady,zastavané plochy a nádvoria , v záhradkárskej oblasti Plantáže oblasti Háj Nicovô, časť Západ,katastrálne územie Okoličné.
Povolené stavby sú od seba vzdialené len 6 m z čoho vyplýva možnosť spoločného prepojenia a vytvorenia jednej väčsej stavby s nenosnými prvkami.
POPIS A VYUŽITIE:
Pozemky sú takmer rovinaté a mierne svahovité sú len v zadnej časti parciel, pričom nie je nutné budovať terasy alebo oporné múry. Samotné plochy pozemkov sú evidované ako záhrady s výmerami 388m2+365m2 a 25m2+25m2 ako zastavané plochy. Pôda je v osobnom vlastníctve . Pozemky sú orientované na južnú stranu,čiže sú slnečné ,s pekným výhľadom  na mesto aj Liptovskú Maru.
Záhrady slúžia na pestovanie ovocia a zeleniny .V súčasnosti pri vysokej cene stavebných pozemkov je viac ako aktuálne využítie aj na celoročné bývanie s možnosťou vytvorenia oddychovej okrasnej záhrady s priestorom pre detské  hry.
Hlavná výhoda je pripravenosť pre okamžité začatie prípravných,stavebných prác alebo montažnych prác pri drevostavbe.
Prístup :
Autom alebo pešo po spevnenej ceste vo vlastníctve Slovenského pozemkového fondu a to buď zo spodnej časti ,západ popri domovej zástavbe Háje alebo zo severnej strany,Nicovô.
IS:
Najbližší pripájací bod pre odber elektrickej energie je zhruba 150m od hranice pozemku.Voda je nameraná v hlbke do 30m alebo v blízkosti záhrad vo vzdialenosti 10m je studňa s dostatkom vodného prítoku .Pritok je možné odkloniť na ponúkaný pozemok.
Kanalizácia s možnosťou montáže domovej čističky odpadovej vody alebo pasívneho trativodu.
Predmet predaja je možné predať aj samostatne po parcelách s minimálnou .výmerou 390m2.
CENA:
I. variant -V stave ako je v opise inzercie je cena za m2/49 Eur.Ponuka vhodná pre záujemcov,ktorí si chcú sami zabezpečiť IS pripojenie a stavbu chatky alebo umiestnenie mobilného domu.
II.variant- V stave na KĽÚČ, podľa vizualizácie a po odsúhlasení projekcie je cena dohodou Eur .Ponuka vhodná pre záujemcov,ktorí chcú mať odovzdanú záhradu spolu so s kolaudovanou stavbou alebo s umiestneným mobilným domom v TOP stave a bez komplikácií,všetko s montážnou zárukou.
FINANCOVANIE A PORADENSTVO:
Samozrejmosťou je hypotekárne financovanie, s čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista. Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.
Na Vaše otázky ohľadom tejto nehnuteľnosti Vám radi zodpovieme emailom alebo telefonicky. Viac informácií môžete získať priamo pri osobnom stretnutí, kde Vám ukážeme aké sú možnosti pri stavbe chatky/domčeka,prípadne s kúpou mobilného domu.
Veríme,že inšpiratívne letecké zábery a vizualizácia umiestnenia (chatky/domčeka) vsadená do realneho územného plánu mesta ,ktorý sa použil v tejto inzercii Vám pomôže pri Vašom rozhodovaní .

 • Vložené 8. 5. 2021
 • Číslo inzerátu AR-02F8-105668 (595061)
 • Lokalita 1. Mája
 • Výmera pozemku celkom 390 m2
 • Pitná voda vodovod
 • Elektrický prúd len 220 V
 • Kanalizačná prípojka nie je
 • Elektrická prípojka v dosahu
 • Plynová prípojka nie je
 • Vodovodná prípojka nie je
 • Forma vlastníctva osobné

Kontaktovať makléra

Vladimír Jurkuliak,RSc
Vladimír Jurkuliak,RSc senior manažer Telefón: +421948089515 E-mail: jurkuliak.vladimir@allriskslovakia.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
Allrisk Slovakia Reality&Financie, s.r.o Prievozská 4/B 82109 Bratislava Telefón: 0903279217 E-mail: kodajova.denisa@allriskslovakia.sk Web:
 

Podobné reality

Záhrada, Predaj, Liptovský Mikuláš - Podbreziny

Predaj, záhrada, 400 m2

Liptovský Mikuláš, Podbreziny 2 800,00 EUR

TOPlist TOPlist