Predaj, rodinný dom, Zborov nad Bystricou 68 760,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Zborov nad Bystricou

Najnižšie podanie
68 760,00
Dobrovolná dražba
Áno

Dražba - rodinný dom Zborov na Bystricou čs. 446
Jedná sa o samostatne stojaci trojpodlažný, murovaný rodinný dom postavený na rovinnom pozemku parcelné číslo KN 1720/2 v katastrálnom území Zborov nad Bystricou, obec Zborov nad Bystricou, okres Čadca v katastrálnom území obce, v časti obce s rodinným domami stredného štandardu. Objekt rodinného domu je čiastočne podpivničený, osadený v priemernej hĺbke do 2,00m od upraveného terénu. Objekt je založený na pôvodných, izolovaných, betónových, základových pásoch. Obvodové steny podzemného podlažia sú pôvodné, kamenné a z monolitického betónu, zvonku dodatočne izolovaného proti vede. Obvodové steny prvého nadzemného podlažia sú pôvodné, murované v skladobnej hrúbke do 40 cm, dodatočne zateplené, s vyhotovenými vonkajšími omietkami na báze umelých hmôt. Obklad sokla z kameňa nie je vyhotovený. Vnútorné priečky sú čiastočne novovybudované, čiastočne pôvodné, s novými vnútornými, vápennými omietkami. V roku 2001 bolo vybudované druhé nadzemné podlažie, pôvodný drevený, trámový strop nad druhým nadzemným podlažím. Bola vybudovaná nová manzardová strecha, nový drevený krov s vrcholovou väznicou a ťažkou pálenou krytinou Bramac. Klampiarske konštrukcie strechy sú úplné, vyhotovené z medeného plechu, vonkajšie parapety sú z medeného plechu.
Objekt rodinného domu je zásobovaný pitnou vodou z obecnej vodovodnej siete, odkanalizovaný do vlastnej ČOV. Vykurovanie objektu je na tuhé palivo a plynové, plynová prípojka je napojená na obecný plynový STL plynovod. Vykurovanie v objekte je podlahové na obidvoch nadzemných podlažiach. Elektrická prípojka je svetelná aj motorická.
Na základe potvrdenia Obecného úradu v Zborove nad Bystricou zo dňa 11.9.2000 bolo pôvodnému rodinnému domu č.s. 446 pridelené súpisné číslo v roku 1956 a teda jeho vek ku dňu ohodnotenia je 54 rokov. V rokoch 2001-2003 bola na pôvodnom rodinnom dome vykonaná kompletná rekonštrukcia: prístavba a nadstavba, pri ktorej boli zachované pôvodné základy, pôvodné obvodové nosné steny prvého podzemného a prvého nadzemného podlažia a pôvodný strop nad prvým podzemným a prvým nadzemným podlažím, ktorý bol dodatočne zmonolitovaný. Počas rekonštrukčných prác boli zateplené pôvodné obvodové steny prvého nadzemného podlažia, ako aj strop nad druhým nadzemným podlažím. Bol vybudovaný nový krov s novou strešnou krytinou a s klampiarskymi konštrukciami. Vnútorné rozvody vody, kanalizácie, plynu, elektrické rozvody, rozvod internetu, kamerový systém ako aj vonkajšie prípojky boli vybudované počas rekonštrukčných prác v roku 2001. V dome bol kompletne zrekonštruovaný interiér, pôvodné okná boli vymenené a nahradené novými, drevenými euro oknami, v objekte boli sčasti osadené nové drevený, interiérové dvere do drevených zárubní. V kuchyni a kúpeľni bolo osadené nové vnútorné vybavenie, boli vyhotovené keramické obklady. V roku 2008 bol rodinný dom zateplený a boli vyhotovené vonkajšie omietky.
Na základe kolaudačného rozhodnutia č. 16/FX11/03/ Ja zo dňa 2.12.2003 bol rodinný dom čs. 446 daný do trvalého užívania. Vzhľadom na to, že stavebnými prácami v rokoch 2001-2003 sa výrazne zlepšil stavebno - technický stav pôvodného objektu rodinného domu, pre výpočet jeho opotrebenia zvolená analytická metóda.
1. podzemné podlažie:
Z dispozičného hľadiska sa na prvom podzemnom podlaží nachádza kotolňa na tuhé palivo, plynová kotoľńa a pivnica. Do podzemného podlažia sa zostupuje betónovým schodiskom zo severozápadnej strany objektu. Podlahy v miestnostiach sú betónové, okná sú jednoduché, kovové, vstupné dvere sú drevené. Z vnútorného vybavenia sa v kotolni na tuhé palivo nachádza kotol na tuhé palivo s akumulačnou nádržou. V plynovej kotolni sa nachádza plynový kotol s bojlerom a riadiacou jednotkou pre ČOV.
1. Nadzemné podlažie:
Z dispozičného hľadiska sa na prvom nadzemnom podlaží nachádza vstup- zádverie, predsieň, schodisko, chodba, kúpeľňa s WC, obývacia izba, spálňa. Podlahy v obytných miestnostiach sú plávajúce, v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Okná na podlaží sú drevené - eurookná, vstupné a balkónové dvere sú drevené. Z vnútorného vybavenia sa v kuchyni nachádza drevená kuchynská linka s elektrickým sporákom s keramickou platňou a odsávačom pár, vstavaná umývačka riadu, elektrická rúra. Pri kuchynskej linke je vybudovaný keramický obklad. V kúpeľni je osadená misa WC, umývadlo, sprchovací kút. V kúpeľni je vyhotovený keramický obklad. V obývacej izbe je krb s teplovzdušným kúrením. Na podlaží je vyhotovené podlahové kúrenie.
Prístavba z roku 2001:
Z dispozičného hľadiska sa na 2. NP nachádza schodisko, chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa a dve obytné izby. Podlahy v obytných izbách sú plávajúce, v ostatných miestnostiach sú vyhotovené keramické dlažby. Okná sú drevené - eurookná, s vnútornými žalúziami, dvere sú drevené v drevených zárubniach. Z vnútorného vybavenia sa v kuchyni bude nachádzať elektrický sporák s keramickou platňou a odsávačom pár, drevená kuchynská linka s nerezovým umývadlom, keramický obklad pri kuchynskej linke. V kúpeľni je osadená rohová, platňová vaňa a 2 umývadlá, vo WC je osadená misa WC. V kúpeľni a vo WC je vyhotovený keramický obklad. Na podlaží je vyhotovené podlahové kúrenie a zároveň sú v jednotlivých miestnostiach osadené plechové radiátory.

  • Cena 68 760,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102236 (PSO315/15)
  • Katastrálne územie ZBOROV NAD BYSTRICOU

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Zborov nad Bystricou

Predaj, rodinný dom, 580 m2

Zborov nad Bystricou 55 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Zborov nad Bystricou - Zborov nad Bystricou

Predaj, rodinný dom, 580 m2

Zborov nad Bystricou, Zborov nad Bystricou 55 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Zborov nad Bystricou

Predaj, rodinný dom, 580 m2

Zborov nad Bystricou 55 000,00 EUR

TOPlist TOPlist