Predaj, rodinný dom, Zavar 170 000,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Zavar

Dražba - rodinný domu súpisné č. 77 postavený na parcele č. 262/32. Adresa predmetu dražby - ul. Hlavná 77/142, Trnava - Zavar. Predmetom dražby sú pozemky o celkovej výmere 1600 m2.
Rodinný dom je štvorizbový. Súčasťou rodinného domu je garáž. Zastavaná plocha - 165,71 m2. Rodinný dom je samostatne stojaci s jedným nadzemným podlažím. Rodinný dom bol postavený a skolaudovaný v roku 2005. Obvodové murivo je tehlové hr.50cm na betónových základoch s vodorovnou izoláciou. Stropy sú prefabrikované. Krov je drevený valbový s krytinou Bramac a klampiarskymi konštrukciami z pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú vápenné hladké, priečky sú tehlové. Vonkajšie omietky sú na báze umelých omietok so zateplením. Dvere sú dyhované, okná sú plastové s hliníkovými žalúziami. Podlahy v obytných miestnostiach sú plávajúce laminátové, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Vykurovanie je ústredné teplovodné podlahové s plynovým kotlom. Elektroinštalácia je svetelná a motorická. Rozvod vody je studenej a teplej. Teplá voda sa pripravuje v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody. Kanalizácia je z kúpeľne, WC a kuchyne. V kuchyni je linka na báze dreva s nerezovým drezom, sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou a digestorom. V kúpeľni je plastová rohová vaňa, WC, bidet a umývadlo. Samostatný záchod je s umývadlom. Batérie sú pákové. Keramické obklady sú v kuchyni, WC a kúpeľni. Z obývačky je východ do zimnej záhrady.
Analýza využitia nehnuteľností:
Daná nehnuteľnosť je zapísaná v LV ako rodinný dom. Je možné predpokladať aj iné využitie rodinného domu ako na bývanie, ako sídlo firmy, drobné služby, predajňa a pod.
Príslušenstvo:
Plot je z prednej strany rodinného domu. Je murovaný hr.25cm s omietkou na betónových základoch s podmurovkou. V plote sú osadené kovové vrátka pre vstup do predzáhradky a kovové vrátka pre vjazd do garáže.
Plot je zo zadnej strany pozemku, pozostáva z oceľových stĺpikov osadených v betónových základoch s podmurovkou a poplastovaného pletiva. Výška plota je 1,50m.
Vodovodná prípojka je vedená z verejného rozvodu vody do vodomernej šachty vo dvore a odtiaľ do rodinného domu. Je z PVC DN 25 mm. Dĺžka prípojky je 10 m.
Vodomerná šachta je betónová s oceľovým poklopom a je pred rodinným domom.
Kanalizačná prípojka je vedená z rodinného domu do miestnej kanalizácie. Je z PVC potrubia DN 150 mm. Dĺžka prípojky je 13 m.
Elektroprípojka je vedená zemou.
Plynová prípojka je vedená do plynomernej skrinky v predzáhradke. Dĺžka prípojky je 16 m.
Spevnená plocha je zo zámkovej dlažby kladenej do piesku.
Analýza polohy nehnuteľností:
Nehnuteľnosť sa nachádza v okrese Trnava, v obci Zavar, v kat. území Zavar. Rodinný dom je osadený na Hlavnej ulici v zástavbe rodinných domov. V obci Zavar je v súčasnosti dopyt po danom type nehnuteľností v rovnováhe ako je ponuka na realitnom trhu. Obec Zavar má 2327 obyvateľov a nachádza sa iba 6 km od krajského mesta Trnava . V danej lokalite je vybudovaný obecný vodovod, kanalizácia, zavedený plyn, telefón a elektrika. V obci Zavar je autobusová doprava. Železnica cez obec Zavar neprechádza, iba cez susedné obce. V obci Zavar je obecný úrad, pošta, kultúrny dom, škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, futbalové ihrisko, obchod s potravinami (súkromníci), potraviny JEDNOTA, služby, úrady a inštitúcie, ktoré patria do väčšej obce. Nezamestnanosť sa v okrese Trnava pohybuje na úrovni 7,66 %. V okolí je priemerná hustota obyvateľov. Kvalita životného prostredia - bežný hluk a prašnosť od dopravy.

  • Cena 170 000,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 5. 9. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102508 (PSO173/16)
  • Katastrálne územie ZAVAR

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Zavar

Predaj, rodinný dom, 105 m2

Zavar 118 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Zavar - Zavar

Predaj, rodinný dom, 1 329 m2

Zavar, Zavar 202 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Zavar

Predaj, rodinný dom, 120 m2

Zavar 110 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Zavar

Predaj, rodinný dom, 190 m2

Zavar 58 000,00 EUR

TOPlist TOPlist