Dražba, rodinný dom, 704 m2, Vysoká nad Kysucou, Vysoká nad Kysucou 22 150,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom, Dražba, Vysoká nad Kysucou - Vysoká nad Kysucou

DRAŽBA Rodinný dom s príslušenstvom v k. ú. Vysoká nad Kysucou, okres Čadca

Rodinný dom s. č. 415 v k. ú. Vysoká nad Kysucou
Predmetom je rodinný dom s. č. 415 samostatne postavený v uličnej zástavbe obce Vysoká nad Kysucou postavený v roku 1965. Dom je situovaný v osídlenej oblasti obce. Je jednopodlažný bez obytného podkrovia, čiastočne podpivničený a murovaný so sedlovou strechou. Rodinný dom má jednu bytovú jednotku. Prístup k pozemku a rodinnému domu je zo štátnej cesty II. triedy. V danom mieste je možnosť sa napojiť na rozvod verejného vodovodu, zemného plynu, elektrická prípojka NN a verejnej kanalizačnej siete.
Dispozičné riešenie:
Dom je rozdelený na jedno podzemné podlažie, jedno nadzemné podlažie bez obytného povalového podkrovia.
1.podzemné podlažie – suterén obsahuje: pivnicu.
1.nadzemné podlažie – prízemie obsahuje závetrie, zádverie, kde sú situované aj hygienické zariadenia, chodba, schodisko do suterénu, schodisko na povalový priestor, kuchyňa, obytné izby.
Konštrukčné a materiálové vyhotovenie:
Základové konštrukcie sú z monolitických, betónových základových pásoch s vodorovnou a zvislou izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Osadenie do terénu je v hĺbke do 2 m bez zvislej izolácie. Obvodové steny suterénu sú monolitické z betónu. Steny majú zvislú izoláciu, ktorá je chránená prímurovkou po úroveň terénu. Zvislé konštrukcie 1.NP sú murované z tehloblokov a tehál. Hrúbka stien je do 375 mm. Deliace konštrukcie sú murované priečky z tehál. Hrúbka priečok je 125 a 150 mm. Vodorovná konštrukcia je monolitická, železobetónová doska s rovným podhľadom. Schodisko do 1.PP je oceľové rebríkové a na povalu drevené rebríkové. Krov je drevený sedlový s klieštinami. Krytina na krove je z azbestocementových šablón na strešných latách. Klampiarske konštrukcie sú úplné z pozinkovaného plechu. Fasáda nie je zateplená. Vnútorné povrchy stien sú vytvorené z hladkých vápenných omietok (poškodenie vnútornej omietky v 1.PP od zvýšenej vlhkosti je zohľadnené percentuálne vo výpočte). Keramické obklady sú vyhotovené nad kuchynskou linkou, v hygienických zariadeniach v prevažnej časti. Podlahy v suteréne sú z cementového poteru a podlahy na 1. nadzemnom podlaží sú pokryté z PVC. Keramické podlahy sú v zádverí a v hygienických zariadeniach. Okná v suteréne sú jednoduché drevené a na prízemí sú drevené dvojité, vchodové dvere drevené rámové. Vnútorné dvere hladké osadené do oceľovej zárubne. Stavba je vykurovaná ústredným kúrením prostredníctvom kondenzačného kotla na zemný plyn umiestnený v úrovni 1.NP. Vykurovacie telesá sú oceľové panelové radiátory. Rozvod teplej a studenej vody je vedená v oceľovom potrubí z kotla ÚK. Rozvod vnútornej kanalizácie je vedený v liatinovom potrubí. Elektroinštalácia je motorická s ističmi osadenými na 1.nadzemnom podlaží. Vybavenie sanitou je realizované v štandardnom vyhotovení – WC kombi s nádržkou, keramické umývadlo s pákovou nerezovou batériou a sprchový kút s pákovou nerezovou batériou so sprchou. Vybavenie kuchyne kombinovaný sporák na plyn s elektrickou rúrou, sporák na tuhé palivo, kuchynská linka na báze dyhy dĺžky 2,0 bm, nerezový drez, vodovodná páková batéria.

Pozemok
Rodinný dom súp. č. 415 s príslušenstvom je na parc.KN-C č. 2488. Nachádza sa v osídlenej časti obce Vysoká nad Kysucou. Prístup k pozemku a rodinnému domu je zo štátnej cesty II. triedy. Obec Vysoká nad Kysucou leží na horných Kysuciach v údolí rieky Kysuce vo vzdialenosti 18 km na juhozápad od okresného mesta Čadca a 8 km od mesta Turzovka. Obec hraničí na západe s katastrom obce Makov, na severozápade s katastrom obce Bíla, kde spoločná časť katastrálnej hranice tvorí súčasne aj štátnu hranicu s Českou republikou. Na severe katastrálneho územia hraničí s katastrom obce Korňa a na juhu s katastrom obce Veľké Rovné, ktorá patrí do okresu Bytča. Obec je typickou kopaničiarskou obcou s rozťahaným osídlením. Občianska a technická vybavenosť obce s predajňou potravín a rozličného tovaru, zdravotné stredisko, futbalové ihrisko, knižnica, pošta, vlaková zástavka, verejný vodovod, verejná kanalizačná sieť, rozvodná sieť plynu, káblová televízia, základná a materská škola. Dopravné spojenie s mestom Turzovka a okresným mestom Čadca je medzimestskou autobusovou dopravou alebo vlakovou dopravou.
Dom je postavený samostatne v uličnej zástavbe obce Vysoká nad Kysucou postavený v roku 1965. Je jednopodlažný bez obytného podkrovia, čiastočne podpivničený a murovaný so sedlovou strechou. Rodinný dom má jednu bytovú jednotku so samostatným vchodom. Je postavený na vlastnom majetkoprávne usporiadanom pozemku. Dom má pridelené vlastné súpisné a evidenčné číslo. Pozemok je ohraničený oplotením. V danej lokalite je malá hustota obyvateľstva, v okolí je prevažná zástavba rodinnými domami, cestou, potokom a lesom. Pozemok je rovinatý a je juhovýchodne orientovanými hlavnými miestnosťami. Prístup na pozemok a k rodinnému domu je po spevnenej ploche na parc. KN-C č. 2488. Na pozemku a k rodinnému domu sú zriadené prípojky a to vodovodná prípojka, elektrická prípojka NN, kanalizácia a prípojka plynu. Predmetné pozemky sú zapísané na LV č. 672. Jednotlivé parcely tvoria jeden funkčný celok spojený s využívaním spolu s rodinným domom č. 425 stojacim na parc. KN-C č. 2488.

 • Cena 22 150,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 15. 1. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0B79-100379 (500915)
 • Lokalita Vysoká nad Kysucou
 • Dobrovolná dražba Nie
 • Forma vlastníctva osobné
 • Celková úžitková plocha 704 m2
 • Výmera pozemku celkom 704 m2
 • Zastavaná plocha 704 m2
 • Spôsob kúrenia ústredné - plynové

Kontaktovať RK

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Licitor reality, s.r.o. Sládkovičova 6 01001 Zilina Telefón: +421 907 854 587, +421 918 900 100 E-mail: lrolkova@licitor.sk Web:
 • 1
 
TOPlist TOPlist