Predaj, rodinný dom, 182 m2, Vrútky, P.O.Hviezdoslava 99 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - rodinný dom, P.O.Hviezdoslava, Vrútky, Martin - Rodinný dom v tichej lokalite obce Vrútky, okres Martin

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Počet izieb: 2.izbový
Celková úžitková plocha m2: 200
Plocha obytnej časti m2: 110
Výmera pozemku m2: 350
Popis: Skopírujte si Link pre viac informácií :
https://www.directreal.sk/nehnutelnosti/vrutky-rodinny-dom-predaj-rodinny-dom-v-tichej-lokalite-obce-vrutky-okres-martin-47493

Predám útulný rodinný dom v malebnom prostredí Martinských Holí v obci Vrútky, s krásnou prírodou a možnosťami zimných športov, s neďalekými lyžiarskymi vlekmi (Martinské Hole, Valčianska dolina), a taktiež termálnych kúpeľov v Turčianskych Tepliciach. Na svoje si prídu aj trekingový športovci aj napríklad lezci – je tu známa špeciálna lezecká stena.
Rodinný dom sa nachádza v zástavbe rodinných domov v uzavretej ulici. Nehnuteľnosť prešla hlavne vonkajšou rekonštrukciou – nová fasáda domu( v roku 2014), nová strecha ( v roku 2007), nové odkvapové rúry a plastové okná.
Dom má veľké dve nepriechodné izby s vysokými stropmi, rozsiahlu kuchyňu, veľkú vstupnú halu, kúpeľňu , špajzu. V dome je zriadené ústredné kúrenie – plynový kotol na kúrenie a výrobu teplej úžitkovej vody.
Veľké podkrovie umožňuje zhotovenie ďalšieho obytného priestoru – izieb a kúpeľne podľa potrieb bývania. Veľa podobných domov má v okolí takto zrekonštruované a zhodnotené bývanie.
Vyzdvihla by som krásne, zachovalé historické a hlavne funkčné keramické kachle vo veľkej obývacej izbe, ktoré dodávajú pocit domova, keď si v nich zakúrite.
Interiér domu je v pôvodnom, ale udržiavanom stave – plne obývateľný hneď po nasťahovaní, v prípade záujmu o modernejšie bývanie je potrebná rekonštrukcia, dvere a zárubne sú drevené- kvalitné – tie by som odporučila iba zrenovovať – napr. v obývacej izbe sú dvojkrídlové – dodáva to priestrannosť samotnému priestoru. Podlahy sú zachovalé dubové palubovky.
Dom je podpivničený – pivnica je murovaná, suchá a vhodná na uskladnenie ovocia, zeleniny z úrody ovocných stromov, ktoré sa nachádzajú v záhrade alebo zeleniny, ktorú si máte možnosť taktiež dopestovať.
Na dvore sa nachádza ďalšia murovaná budova v zachovalom stave, kde je letná kuchynka s keramickým sporákom na tuhé palivo – tiež pekný historický kúsok, ďalej sú tam miestnosti využívané ako sklad záhradného náradia, resp. rôznych vecí potrebných pri bývaní v rodinnom dome, aj tzv. dreváreň.
Vzhľadom k polohe tejto stavby ju je možné využiť pri prípadnej rekonštrukcii- prístavbe hlavného rodinného domu a zväčšiť si tak kapacitu bývania aj týmto smerom.
Dvor je veľmi pekne upravený a rozdelený na oddychovú a záhradnú časť. V prednej časti je na terase zriadené oddychové posedenie, vysadené okrasné kvety a kríky, a v zadnej časti sa pestuje zelenina a iné menšie plodiny. Nachádza sa tu aj veľa ovocných stromov – jablone, slivky atp.
Na pozemku je studňa – využívaná na polievanie.
Mesačné náklady sa pohybujú okolo sumy 130,-€ v závislosti počtu osôb, kt. v dome bývajú.
Pokrytie T-com, Orange alebo satelit.
Nehnuteľnosť veľmi odporúčam vzhľadom k jej lokalizácii, taktiež kvalitnej a udržiavanej stavbe a v neposlednom rade príjemnej atmosfére, ktorá v tomto útulnom dome panuje. Interiér domu ponúka mnohé varianty rekonštrukcie, ktoré si vie každý nastaviť na svoje potreby.
Je vhodná na trvalé bývanie, ale aj k prípadnému prenájmu vzhľadom k obľúbenej turistickej destinácii všestranného využitia v každom ročnom období vyhľadávanom turistami.
Obhliadky a ďalšie informácie :
Petra Lešková
0904 737 007
petra.leskova@directreal.sk
Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.


Zastavaná plocha m2: 182
Pozemok: Rovinatý
Konštrukcia domu: Tehla
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno čiastočne
Skolaudovaný v roku: 1963
Rok poslednej rekonštrukcie: 2014
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Verejný vodovod, Studňa, Satelitný prijímač
Kúrenie: Plynové
Počet nadzemných podlaží: 2
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Počet bytov v dome: 1
Vybavenie domu: Terasa
Rekonštrukcie: Fasáda, Strecha, Omietky
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Zimné športy, Divadlo, Kino, Cyklistické trasy
Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia, Sídlo firmy
Typ strechy: Sedlová


Viac informácií: http://y9.sk/g8R

Obhliadky a ďalšie informácie:
Petra Lešková
0904 737 007
petra.leskova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 99 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 19. 10. 2016
  • Číslo inzerátu AR-0123-137800 (147493)
  • Lokalita P.O.Hviezdoslava

Kontaktovať makléra

Petra Lešková
Petra Lešková Telefón: 0904 737 007 E-mail: petra.leskova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 
TOPlist TOPlist