Predaj, rodinný dom, 182 m2, Vrútky, P.O.Hviezdoslava 99 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - rodinný dom, P.O.Hviezdoslava, Vrútky, Martin - Rodinný dom v tichej lokalite obce Vrútky, okres Martin

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Počet izieb: 2.izbový
Celková úžitková plocha m2: 200
Plocha obytnej časti m2: 110
Výmera pozemku m2: 350
Popis: Skopírujte si Link pre viac informácií :
https://www.directreal.sk/nehnutelnosti/vrutky-rodinny-dom-predaj-rodinny-dom-v-tichej-lokalite-obce-vrutky-okres-martin-47493

Predám útulný rodinný dom v malebnom prostredí Martinských Holí v obci Vrútky, s krásnou prírodou a možnosťami zimných športov, s neďalekými lyžiarskymi vlekmi (Martinské Hole, Valčianska dolina), a taktiež termálnych kúpeľov v Turčianskych Tepliciach. Na svoje si prídu aj trekingový športovci aj napríklad lezci – je tu známa špeciálna lezecká stena.
Rodinný dom sa nachádza v zástavbe rodinných domov v uzavretej ulici. Nehnuteľnosť prešla hlavne vonkajšou rekonštrukciou – nová fasáda domu( v roku 2014), nová strecha ( v roku 2007), nové odkvapové rúry a plastové okná.
Dom má veľké dve nepriechodné izby s vysokými stropmi, rozsiahlu kuchyňu, veľkú vstupnú halu, kúpeľňu , špajzu. V dome je zriadené ústredné kúrenie – plynový kotol na kúrenie a výrobu teplej úžitkovej vody.
Veľké podkrovie umožňuje zhotovenie ďalšieho obytného priestoru – izieb a kúpeľne podľa potrieb bývania. Veľa podobných domov má v okolí takto zrekonštruované a zhodnotené bývanie.
Vyzdvihla by som krásne, zachovalé historické a hlavne funkčné keramické kachle vo veľkej obývacej izbe, ktoré dodávajú pocit domova, keď si v nich zakúrite.
Interiér domu je v pôvodnom, ale udržiavanom stave – plne obývateľný hneď po nasťahovaní, v prípade záujmu o modernejšie bývanie je potrebná rekonštrukcia, dvere a zárubne sú drevené- kvalitné – tie by som odporučila iba zrenovovať – napr. v obývacej izbe sú dvojkrídlové – dodáva to priestrannosť samotnému priestoru. Podlahy sú zachovalé dubové palubovky.
Dom je podpivničený – pivnica je murovaná, suchá a vhodná na uskladnenie ovocia, zeleniny z úrody ovocných stromov, ktoré sa nachádzajú v záhrade alebo zeleniny, ktorú si máte možnosť taktiež dopestovať.
Na dvore sa nachádza ďalšia murovaná budova v zachovalom stave, kde je letná kuchynka s keramickým sporákom na tuhé palivo – tiež pekný historický kúsok, ďalej sú tam miestnosti využívané ako sklad záhradného náradia, resp. rôznych vecí potrebných pri bývaní v rodinnom dome, aj tzv. dreváreň.
Vzhľadom k polohe tejto stavby ju je možné využiť pri prípadnej rekonštrukcii- prístavbe hlavného rodinného domu a zväčšiť si tak kapacitu bývania aj týmto smerom.
Dvor je veľmi pekne upravený a rozdelený na oddychovú a záhradnú časť. V prednej časti je na terase zriadené oddychové posedenie, vysadené okrasné kvety a kríky, a v zadnej časti sa pestuje zelenina a iné menšie plodiny. Nachádza sa tu aj veľa ovocných stromov – jablone, slivky atp.
Na pozemku je studňa – využívaná na polievanie.
Mesačné náklady sa pohybujú okolo sumy 130,-€ v závislosti počtu osôb, kt. v dome bývajú.
Pokrytie T-com, Orange alebo satelit.
Nehnuteľnosť veľmi odporúčam vzhľadom k jej lokalizácii, taktiež kvalitnej a udržiavanej stavbe a v neposlednom rade príjemnej atmosfére, ktorá v tomto útulnom dome panuje. Interiér domu ponúka mnohé varianty rekonštrukcie, ktoré si vie každý nastaviť na svoje potreby.
Je vhodná na trvalé bývanie, ale aj k prípadnému prenájmu vzhľadom k obľúbenej turistickej destinácii všestranného využitia v každom ročnom období vyhľadávanom turistami.
Obhliadky a ďalšie informácie :
Petra Lešková
0904 737 007
petra.leskova@directreal.sk
Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.


Zastavaná plocha m2: 182
Pozemok: Rovinatý
Konštrukcia domu: Tehla
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno čiastočne
Skolaudovaný v roku: 1963
Rok poslednej rekonštrukcie: 2014
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Verejný vodovod, Studňa, Satelitný prijímač
Kúrenie: Plynové
Počet nadzemných podlaží: 2
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Počet bytov v dome: 1
Vybavenie domu: Terasa
Rekonštrukcie: Fasáda, Strecha, Omietky
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Zimné športy, Divadlo, Kino, Cyklistické trasy
Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia, Sídlo firmy
Typ strechy: Sedlová


Viac informácií: http://y9.sk/g8R

Obhliadky a ďalšie informácie:
Petra Lešková
0904 737 007
petra.leskova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 99 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 19. 10. 2016
  • Číslo inzerátu AR-0123-137800 (147493)
  • Lokalita P.O.Hviezdoslava

Kontaktovať makléra

Petra Lešková
Petra Lešková Telefón: 0904 737 007 E-mail: petra.leskova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Vrútky

Predaj, rodinný dom, 291 m2

Vrútky 52 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Vrútky

Predaj, rodinný dom, 315 m2

Vrútky 249 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Vrútky

Predaj, rodinný dom, 550 m2

Vrútky 135 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Vrútky

Predaj, rodinný dom

Vrútky 55 000,00 EUR

TOPlist TOPlist