Predaj, rodinný dom, 334 m2, Vranov nad Topľou, Čemerné DRAŽBA navrhnúť cenu

Rodinný dom, Predaj, Vranov nad Topľou - Čemerné

DRAŽBA! RD Čemerné, Vranov n/Topľou, 334 m2

Rodinný dom s. č. 227, postavený na parcele KN - C č. 1050, v katastrálnom území Čemerné, obec Vranov nad Topľou, na ulici Svätoplukova č. p. 25, je postavený v zástavbe rodinných domov, v okrajovej časti obce, v rovinatom teréne, s prístupom po verejných spevnených komunikáciách. Dom je dvojpodlažný s manzardovou strechou. V 1. podzemnom podlaží je sklad a pivnice. V 1. nadzemnom podlaží sa nachádza zádverie, chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, 2 predné izby. Vek stavby, podľa predloženého potvrdenia Mesta Vranov nad Topľou zo dňa 29.12.2003, je potvrdený z roku 1953. Dom je postavený na betónových základových pásoch, prekladané kameňom, s vodorovnou izoláciou. Zvislé nosné a obvodové konštrukcie sú murované z tehál hrúbky 400 mm, v 1.PP je murivo kamenné do hr. 600 mm. Priečky sú murované z tehál hrúbky 150 mm. Stropná konštrukcia nad 1. PP aj 1. NP je monolitická železobetónová doska, s rovným podhľadom. Strecha je manzardová s drevenou strešnou konštrukciou, s krytinou z azbestocementových šablón na latách. Klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu. Ostatné klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšia omietka stien je škrabaná brizolitová. Okná sú pôvodné drevené dvojité s doskovým ostením, dvere sú hladké. Vykurovanie je ústredné, kotlom na plyn, v izbách sa nachádzajú plechové panelové radiátory. Elektrická energia je svetelná i motorická. Zdrojom vody je verejný vodovod. Odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. V rodinnom dome je rozvod studenej a teplej vody. Zdrojom teplej vody je elektrický zásobníkový ohrievač. Podlahy v predných izbách sú drevené z bukových vlysov, v kuchyni je PVC na betónovom podklade, ostatné z keramickej dlažby. Zo zariaďovacích predmetov sa v dome nachádza smaltovaná vaňa a záchod splachovací, páková vodovodná batéria. Kuchynská linka je na báze dreva dl. 2,0 m, nerezový drez, s pákovou vodovodnou batériou, keramický obklad za linkou, plynový sporák a odsávač pár. V samostatnej kotolni vedľa domu je kotol na plyn a elektrický zásobníkový ohrievač.
POPIS PODLAŽÍ
1. Podzemné podlažie: rodinný dom je podpivničený, so vstupom z dvora. V 1. PP je kamenné murivo, s hrúbkou obvodových stien do 60 cm, strop je železobetónová monolitická doska s rovným podhľadom. Podlaha je s cementovým poterom, omietky sú vápenné hladké. Okná sú jednoduché drevené, dvere sú rámové plné. Vonkajšia fasáda je brizolitová škrabaná. Rozvod ústredného kúrenia, teplej a studenej vody pozinkovanými rúrkami, rozvod elektrickej energie a plynu. Dispozícia podzemného podlažia: sklady a pivnice, kde sa nachádza plynový sporák.
1. Nadzemné podlažie: dispozícia 1. nadzemného podlažia: zádverie, chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, 2 predné izby.
Murivo je tehlové, hrúbky 40 cm, priečky sú z tehál hr. 150 mm. Stropná konštrukcia je železobetónová monolitická doska s rovným podhľadom. Vonkajšie omietky sú škrabané brizolitové, sokel z lomového kameňa. Vnútorné omietky sú vápenné štukové hladké, v kúpeľni je keramický obklad stien po strop, v chodbe je drevený obklad sokla stien. Povrchy podláh sú v obytných miestnostiach drevené z bukových vlysov, v kuchyni je PVC, v ostatných priestoroch je keramická dlažba. Okná sú drevené dvojité s doskovým ostením. Vnútorné dvere sú hladké plné i čiastočne zasklené. Vykurovanie je ústredné, kotlom na plyn, s plechovými panelovými radiátormi, s regulačnými ventilmi. Teplá voda je zabezpečená elektrickým zásobníkom, rozvod teplej a studenej vody pozinkovanými rúrkami. Dom je pripojený na elektrickú sieť svetelnú a motorickú. V kúpeľni a WC je smaltovaná vaňa, splachovací záchod, páková vodovodná batéria. V kuchyni je linka na báze dreva dl. 2,0 m, nerezový drez, páková vodovodná batéria, plynový sporák, odsávač pár.

Kotolňa
Kotolňa je postavená za rodinným domom z južnej strany. Je tehlovej murovanej konštrukcie, s pultovou strechou, s rovným podhľadom. Jednopodlažná budova pozostáva z jednej miestnosti kotolne, kde sa nachádza kotol ústredného kúrenia na plyn, elektrický zásobníkový ohrievač teplej vody. Nosné múry sú postavené na betónových základových pásoch, strešná krytina z pozinkovaného plechu. Podlaha je betónová hrubá, vonkajšie omietky sú brizolitové, vnútorné omietky sú vápenné hladké, okno je sklobetónové s vetracou mriežkou, dvere plechové. Rozvod elektrickej energie, plynu, teplej a studenej vody, ústredného kúrenia. Vzhľadom ku konštrukcii a údržbu je životnosť 80 rokov.

  • Cena DRAŽBA navrhnúť cenu
  • Vložené 30. 12. 2015
  • Číslo inzerátu AR-022S-1215210 (18740)
  • Katastrálne územie VRANOV NAD TOPLOU
  • Lokalita Čemerné
  • Poznámka k cene DRAŽBA
  • Stav Pôvodný stav
  • Výmera pozemku celkom 334 m2

Kontaktovať makléra

Ingrid Marcinová
Ingrid Marcinová Telefón: 0949 478 185 E-mail: marcinova@tureality.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
TUreality s.r.o. A. Kmeťa 28 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: info@tureality.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Vranov nad Topľou - Vranov nad Topľou

Predaj, rodinný dom, 180 m2

Vranov nad Topľou, Vranov nad Topľou 87 499,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Vranov nad Topľou - Vranov nad Topľou

Predaj, rodinný dom, 320 m2

Vranov nad Topľou, Vranov nad Topľou 104 999,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Vranov nad Topľou - Rudlov

Predaj, rodinný dom, 180 m2

Vranov nad Topľou, Rudlov 87 499,00 EUR

Obrázok nie je k dispozícii

Predaj, rodinný dom, 210 m2

Vranov nad Topľou, Slnečná

TOPlist TOPlist