Predaj, rodinný dom, Vrakúň 27 900,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Vrakúň

Dražba - Rodinný dom

Predmetom ocenenia je samostatne stojací rodinný dom s.č.316, postavený na parc.KN č.237/44.
Stavebnotechnický popis je bližšie uvedený v popise jednotlivých podlaží..
Dispozičné riešenie jednotlivých podlaží je bližšie uvedené v popise stavebných prvkov a konštrukciách.
Vek pôvodnej stavby je k roku vypracovania zn. posudku 52 rokov. 2014-1962= 52 rokov. Vek stavby prístavby je potom 33 rokov. 2014-1981=33 rokov.
Počas životnosti boli menené okná v posledných rokoch, resp. zateplenie so stierkou a s chýbajúcou vonkajšou omietkou na báze umelých hmôt.
POPIS PODLAŽÍ

1. Podzemné podlažie
Osadenie do terénu do 2,0 m bez zvislej vodotesnej izolácie. Murivo betónové. Vnútorné omietky vápenné hladké.. Stropy železobetónové s rovným podhľadom. Fasádne omietky - uvažujem 2 x do 1/3 iny cementové škrabané omietky. Schody mäkké drevo bez podstupníc. Dvere - nie sú uvažované. Okná jednoduché. Dlažby a podlahy ostatných miestností - cementové potery. Elektroinštalácia je uvažovaná iba svetelná.

1. Nadzemné podlažie

Základy betónové - objekt s podzemným podlažím s vodorovnou izoláciou. Podmúrovka - podpivničenie do 1/2 ice ZP priemerná výška do 50 cm z betónu. Murivo vzhľadom na pravdepodobné zateplenie - sendvičové murivo. Deliace konštrukcie sú tehlové z páleného stavebného materiálu. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Stropy sú drevené trámové s podhľadom rákos a omietky. Krov - sedlové sústavy. Krytina strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu - žľaby zvody a záveterné lišty. Klampiarske konštrukcie - ostatné parapety z hliníkového plechu. Fasádne omietky - 4 x nad 2/3 iny omietky na báze umelých hmôt, avšak sú urobené iba stierky so 70% nou dokončenosťou. Dvere plné hladké i s presklením. Okná "Euro". Podlahy obytných miestností(okrem obytných kuchýň) - podlaha je lepené PVC. Dlažby a podlahy ostatných miestností - lepené PVC. Elektroinštalácia 380 V. Bleskozvod nie je osadený. Rozvod studenej a teplej vody z pozinkovaného potrubia. Kanalizácia do žumpy 3 x PVC potrubie. Zdroj teplej vody - elektrický ohrievač. Zdroj vykurovania - kotol ÚK na pevné palivo s umiestnením v suteréne. Vybavenie kuchyne - osadený sporák na PB., drezové umývadlo smaltované, kuchynská linka z prírodného dreva s rozvinutou šírkou 2,4 m. Vnútorné vybavenie - vaňa plechová smaltovaná 1 ks. Vodovodné batérie 2 x ostatné. Záchod je splachovací bez umývadla. Vnútorné obklady sú urobené - v prevažnej časti kúpeľne min do 1,35 m, ako i u vane a taktiež u WC a v kuchyni pri sporáku a dreze. Elektrický rozvádzač je s poistkami.

Drobná stavba - hospodárska budova s.č. 1153 na parc.KN č.237/45

Stavba hospodárskej budovy so s.č. 1153 na parc.KN č.237/45 je bez bližšieho stavebnotechnického popisu s primeranou údržbou so stavebnoechickým popisom v časti podlaží uvedenom. Údržba je uvedená ako primeraná k veku stavby.
POPIS PODLAŽÍ

1. Podzemné podlažie

Osadenie do terénu nad 1,0 m bez zvislej izolácie. Zvislé konštrukcie betónové. Stropy sú železobetónové. Vnútorná úprava povrchov- vápenné hladké omietky. Schodisko s povrchovou úpravou PVC. Podlahy lepené povladkové. Elektroinštalácia je urobená na 380 V s poistkami.

1. Nadzemné podlažie

Základy --betónové s podmúrovkou. Zvislé konštrukcie - murované z pálenej tehly do 30 cm avšak so zateplením s murivom nad 30 cm. Stropy sú drevené trámové s podhľadom. Krov je sedlový. Krytiny strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšia úprava povrchov - stierky so 70% nou dokončenosťou. Vnútorná úprava povrchov- vápenné hladké omietky. Schodisko - s mäkkým drevom bez podstupníc. Dvere drevené kovové alebo tesársky zbíjané. Okná jednoduché. Podlaha je betónová s cementovým poterom. Elektroinštalácia je urobená i na 380 V s poistkami.

  • Cena 27 900,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102280 (PSO152/14)
  • Katastrálne územie NEKYJE NA OSTROVE

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Mostová 2 81102 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist