Predaj, rodinný dom, Veľká Ves nad Ipľom 21 000,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Veľká Ves nad Ipľom

Najnižšie podanie
21 000,00
Licitátor dražobníka je oprávnený znížiť sumu najnižšieho podania.
Dátum a čas dražby:
16.11.2016 12:15
Miesto dražby
Reštaurácia Penzión ARTIN, salónik na prízemí, Svätourbanská 107/37, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Dražobná zábezpeka
4 500,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 1. verejnej obhliadky
24.10.2016 15:30
Dátum 2. verejnej obhliadky
15.11.2016 12:15

Rodinný dom s.č. 75 na parc. KN č.563/3

Rodinný dom s.č. 75 je samostatne stojací poschodový rodinný dom s celopodpivničením, s plochou strechou a krytinou zvárane živičné pásy. Vek stavby RD je k roku vypracovania zn. posudku 38 rokov. 2014-1976= 38 rokov. Životnosť stavby nie je narušená. Na základe týchto skutočnosti pri opotrebení uvažuje znalec s predpokladanou životnosťou 100 rokov.

Dispozičné riešenie jednotlivých podlaží je nasledovné.
1.PP-suterén - Dispozične pozostáva zo schodišťa, chodby, skladu paliva, kotolne s kotlom ÚK na pevné palivo, kotolne s kotlom ÚK plynovým a miestnosti skladu s osadenou domácou vodárňou.
1.NP-prízemie - Dispozične pozostáva zo vstupného zádveria, vstupnej haly, schodišťa, samostatného WC, špajze, kuchyne a izby.
2.NP-poschodie - Dispozične pozostáva z chodby, samostatného WC, kúpelne, 3-och izieb a lódžie do ulice.

1. Podzemné podlažie - Osadenie do terénu do 2,0 m bez zvislej izolácie. Murivo - betónové. Deliace konštrukcie tehlové. Vnútorné omietky stien vápenné hladké s opotrebením. Stropy sú železobetónové s rovným podhľadom. Klampiarske konštrukcie ostatné -parapety nie sú osadené. Fasádne omietky 1 x do 1/3 iny cementové škrabané omietky. Obklady fasád - 3 x do 13 iny keramické obklady. Schody sú s povrchovou úpravou cementový poter. Dvere nie sú. Okná drevené zdvojené. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) - nie sú zriadené v tejto časti. Dlažby a podlahy ostatných miestností- cementové potery s narušenou štruktúrou. Vykurovanie - nie sú osadené vykurovacie telesá. Elektroinštalácia sú urobené rozvody i na 380 V. Rozvod vody nie je. Inštalácia zemného plynu. Kanalizácia nie je. Elektrický rozvádzač nie je v tejto časti osadený.

1. Nadzemné podlažie - Základy betónové - objekt s podzemným podlažím s vodorovnou izoláciou. Murivo - siporexové s nameranou hrúbkou muriva 36 cm. Deliace konštrukcie tehlové. Vnútorné omietky stien sú vápenné hladké. Stropy - železobetónové resp. keramické. Plochá strecha je jednoplášťová. Krytina plochej strechy sú zvárané živičné pásy. Klampiarske konštrukcie ostatné -parapety z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky 3 x nad 2/3 iny brizolitové omietky, 1 x do 1/3 iny brizolitová omietka. Obklady fasád - nie sú. Schody sú s povrchovou úpravou PVC. Dvere sú plné s presklenim i dyhované. Okná sú osadené drevené zdvojené. Okenné žalúzie sú hliníkové. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň)-cementový poter a položené PVC. Dlažby a podlahy ostatných miestností - keramické dlažby ako prevažujúce, v kuchyni je cementový poter a položené PVC. Vykurovanie je ústredné s radiátormi plechovými. Elektroinštalácia svetelná na 220V. Rozvod studenej a teplej vody s pozinkovaným potrubím. Inštalácia zemného plynu. Kanalizácia do žumpy 3 x z PVC. Zdroj teplej vody - uvažujem obojživelník s osadením v suteréne. Zdroj vykurovania- osadený kotol ÚK na pevné palivo ako i kotol ÚK plynový. Vodovodné batérie - 2 ks ostatné. Záchod je osadený splachovací s umývatkom. Vnútorné obklady v kuchyni pri sporáku a dreze ako i u WC do 1,0 m. Elektrický rozvádzač je osadený s automatickými ističmi.

2. Nadzemné podlažie - Murivo - siporexové s nameranou hrúbkou 36 cm. Deliace konštrukcie tehlové. Vnútorné omietky stien sú vápenné hladké. Stropy keramické. Klampiarske konštrukcie ostatné - parapety z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky 3 x nad 2/3 iny brizolitové omietky. Obklady fasád - 1 x nad 2/3 iny keramický obklad. Dvere sú dyhované plné i s presklením. Okná sú drevené zdvojené. Okenné žaluzie sú kovové. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) položené PVC - uvažujem s cementovými potermi. Vykurovanie je ústredné s radiátormi plechovými. Elektroinštalácia iba svetelná. Domáci telefón nie je. Rozvod televízny a rádioantény-(rozvod pod omietkou) nie je. Rozvod studenej a teplej vody s pozinkovaným potrubím. Kanalizácia do žumpy 3 x z PVC potrubia. Vnútorné vybavenie vaňa liatinová smaltovaná a umývadlo 1 ks. Vodovodné batérie - osadená páková sprchová a 1 ks ostatná. Záchod je osadený splachovací. Vnútorné obklady vane ako i kúpeľne do 1,35 m.


Stavba garáže na parc.KN č. 563/4 - Stavba prístrešku je postavená na parc. KN č. 563/4 pri stavbe RD. Stavba je stavebne dokončená, bez deštrukčných zmien v konštrukčnom vyhotovení. Údržba stavby stavby je však zanedbaná čo vidieť i v narušených a opadaných omietkach vnútorných vonkajších. Vzhľadom na konštrukčné vyhotovenie a technický stav stavby určujem životnosť predmetnej stavby na 80 rokov. Základy betónové i s podmúrovkou. Zvislé konštrukcie - murované zo siporexu s hrúbkou do 30 cm. Stropy sú keramické s možnou tepelnou izoláciou. Krytina plochej strechy sú zvárané živičné pásy. Klampiarske konštrukcie - sú urobené z pozinkovaného plechu. Vonkajšia úprava povrchov - brizolitové omietky. Vnútorná úprava povrchov - vápenné hladké omietky. Vráta kyvné s plechovou výplňou. Okno drevené zdvojené. Podlaha je betónová hrubá. Elektroinštalácia 220 V. Montážna jama nad 2,0 m2.

Predmetom dražby sú aj parcely parc.č. 563/3 (na ktorej je sitovaný RD s.č. 75) a záhrada parc.č. 563/4. Predmet dražby netvorí parc.č. 563/1 !!!

  • Cena 21 000,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102250 (PSO092/14)
  • Katastrálne územie VELKA VES NAD IPLOM

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist