Predaj, rodinný dom, 200 m2, Nové Zámky, Veľká Maňa možnosť HÚ navrhnúť cenu

Predáme RD - rekreačnú chalupu, vo Veľkej Mani, blízko Podhájskej

Predáme rodinný dom - rekreačnú chatu vo Veľkej Mani, okres Nové Zámky, blízko Podhájskej. Dom má 3izby, kuchyňu, veľkú chodbu, kúpeľňu s toaletou. Ďalšia samostatná izba je spolu s kuchyňou, s kúpeľňou a toaletou v samostatnej prístavbe, spolu s besiedkou, vedľa ktorej sa nachádza aj garáž. Kúrenie v dome je plynové, centrálne a v prístavbe gamatkami, v pláne je rozšírenie centrálneho kúrenia aj do prístavby. V izbách sú na podlahách dlážky, v kuchyni, v kúpeľni a na toaletách dlažba. V časti domu sú nové trámy, strecha je po rekonštrukcii, (rekonštrukcia bola v máji 2012). V zadnej časti domu sa nachádzajú hospodárske miestnosti, s východom na povalu. Na dvore je krb, vlastná studňa, septik, je možné využívať aj vodu z obecného vodovodu. Okná sú plastové. Za domom je veľký pozemok, aj preto je dom vhodný na podnikateľské účely, alebo je pozemok možné použiť aj na stavbu ďalšieho rodinného domu, nakoľko sa z druhej strany pozemku nachádza príjazdová asfaltová cesta a všetky IS. RD je možnosť kúpiť aj za nižšiu cenu a menším pozemkom. V prípade prenájmu je možnosť užívať aj pozemok. Obec Veľká Maňa sa nachádza v okrese Nové Zámky, je vzdialená 10 km. od termálneho kúpaliska Podhájska, preto je dom vhodný aj na rekreačné účely.
Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest.

Občianska vybavenosť obce je dostatočná, má MŠ, Základnú školu 1-9 tr., kultúrny dom, zdravotné stredisko, nákupné stredisko, krásny kostol, kaviareň, pohostinstvá, na okraji obce je železničná stanica.
Pozrite si na našej stránke video domu.
Obhliadky sú možné ihneď na požiadanie, dohodnite sa na tel. 0905351195, 0904140161, alebo laurova@reality-kontakt.sk

Vybavujeme aj hypotéjky, nakoľko sme certifikovanou realitnou kanceláriou a riadne zaregistrovaným členom s povolením NBS sprostredkovávať aj hypotekárne a sprostredkovateľské úvery a aj poistenia všetkého druhu.
Pracujeme s produktami všetkých bánk a poisťovní podnikajúcich na územi SR

Ako prebieha obhliadka nehnuteľnosti?
Obhliadku vedie maklér
Obhliadku vedie a so záujemcom komunikuje takmer výlučne realitný maklér!
Ak na niektorú otázku nevie odpovedať na mieste, zodpovie ju neskôr resp. si ju od predávajúceho zistí sám v príhodnom okamžiku (bežne po obhliadke telefonicky alebo e-mailom).
Maklér plnohodnotne zastupuje predávajúcu stranu a poskytne záujemcovi všetky podstatné informácie o ktoré ho požiada.
Obhliadka NESLÚŽI NA DOJEDNÁVANIE KÚPNEJ CENY. Záujemca si nehnuteľnosť na obhliadke má pozieť, a ak sa mu páči, môže oznámiť maklérovi, že o nehnuteľnosť má záujem. Až v takomto momente sa rieši cena a podrobnosti.
Nebojte sa požiadať o opätovnú obhliadku! Potvrdzuje to vážnosť vášho záujmu! Pýtajte sa, pýtajte sa, pýtajte sa. Váš maklér bude rád, ak ho budete s otázkami kontaktovať!
Záverečná povinnosť
Po ukončení obhliadky vás môže maklér vyzvať k podpisu protokolu o vykonaní obhliadky. Ide o evidenčnú povinnosť profesionálneho makléra, ktorý tým ukončí obhliadku nehnuteľnosti.
Písomná evidencia o obhliadke je nutnou podmienkou vykonania akejkoľvek obhliadky nehnuteľností v ponuke Reality-Kontakt a maklér neumožní obhliadku nehnuteľnosti záujemcom, odmietajúcim písomne potvrdiť, že vstúpili do cudzieho objektu resp. na cudzí pozemok. Treba si uvedomiť, že vstup na cudzí majetok vždy podlieha súhlasu vlastníka, ktorý má vždy počas procesu sprostredkovania možnosť vyžiadať si od Reality-Kontakt evidenciu osôb, ktoré do nehnuteľnosti vstúpili. • Cena možnosť HÚ navrhnúť cenu
 • Vložené 8. 8. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0152-104300 (11-17)
 • Lokalita Veľká Maňa
 • Forma vlastníctva osobné
 • Stav Kompletná rekonštrukcia
 • Pitná voda studňa a vodovod
 • Plynová prípojka na pozemku
 • Kanalizačná prípojka nie je
 • Spôsob kúrenia lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla zemný plyn
 • Terasa Nie
 • Plocha obytnej časti 200 m2
 • Celková podlahová plocha bytu 220 m2
 • Celková úžitková plocha 220 m2
 • Zastavaná plocha 220 m2
 • Počet izieb 4
 • Výmera pozemku celkom 1500 m2
 • Veľkosť technického zázemia 1500 m2

Kontaktovať makléra

Ľudmila Laurová
Ľudmila Laurová Realitný maklér pre Nové Zámky a okolie Telefón: 0905 351 195 E-mail: laurova@reality-kontakt.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Reality Kontakt M.R.Štefánika 45 94001 Nové Zámky Telefón: 0910 180 222, 0905 649 491 E-mail: maczko@reality-kontakt.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Kolta

Predaj, rodinný dom, 3 220 m2

Kolta 62 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Svodín - štúrovo

Predaj, rodinný dom, 3 000 m2

Svodín, štúrovo 19 500,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Mužla

Predaj, rodinný dom, 100 m2

Mužla 23 800,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Gbelce

Predaj, rodinný dom, 1 m2

Gbelce 35 000,00 EUR

TOPlist TOPlist