Predaj, rodinný dom, Valkovce 24 000,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Valkovce

Rodinný dom súp.č. 5

POPIS STAVBY

Rodinný dom súp.č.5 je postavený na parcle č.52/1, v centre obce Valkovce. Na základe potvrdenia o dobe užívania rodinného domu, vydaného Obcou Valkovce zo dňa 31.08.2010 bol rodinný dom daný do užívania v roku 1962. V roku 2011 bola vykonaná rekonštrukcia a modernizácia rodinného domu: nové plastové okná a vchodové dvere, vnútorné dvere, stierky, podhľady, podlahy, kuchynská linka, kúpelňa, nové ÚVK+TÚV, nový vnútorný vodovod, vnútorná kanalizácia, elektroinštalácia.
Objekt je dvojpodlažný, 1.P.P.(suterén) a 1.N.P. (prízemie). Hlavný vstup na prízemie rodinného domu je z predného nádvoria cez vonkajšie vyrovnávacie schodisko, vstup do suterénu je z pravého bočného a zadného nádvoria. V suteréne sa nachádzajú tieto miestnosti a priestory: sklad, pracovná kuchyňa, práčovňa, kotolňa ÚVK+TÚV so samostatným vstupom zo zadného nádvoria s odčlenenou komorou a pivnicou. Na prízemí sa nachádzajú tieto miestnosti a priestory: vstupná veranda, chodba s výlezom na povalu, kúpelňa+WC, obývacia izba, spálňa, kuchyňa.
Rodinný dom bol postavený tradičným spôsobom: v suteréne nosné steny monolické betónové a kamennobetónové na pásových kamennobetónových základoch, na prízemí obvodové a vnútorné nosné steny murované tehlové, deliace konštrukcie tehlové. Strop nad suterénom je valený, klenbový - do oceľových I profilov, strop nad prízemím je drevený trámový s rovným podhľadom, dodatočne zateplený kazetovým polystyrénovým podhľadom. Strešný krov je drevený, stanový, strešnú krytinu tvorí oceľový, pozinkovaný hladký plech s novým vrchným náterom s úplnými klampiarskymi konštrukciami na plnom debnení. Vonkajšie úpravy povrchov: brizolit, sokel dvoch strán domu je s keramickým obkladom tzv.kabrincom. Z východnej strany bol rodinný dom v časti verandy zateplený polystyrénom s novou fasádnou stierkou. Vnútorné omietky sú štukové hladké s ozdobnými stropnými lištami. Dvere sú dyhované, plné a čiastočne presklené. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Podlahy obytných miestností sú plávajúce laminátové, podlahy ostatných miestnosti sú z keramickej dlažby. V kuchyni na prízemí a v pracovnej kuchyni v suteréne je kachľový kuchynský sporák na tuhé palivo. V kuchyni je priama kuchynská linka so sporákom na PB s elektrickou rúrou a digestorom a nerezovým drezom. V kúpelni je kompletizovaný sprchovací kút, umývadlo a kombi WC. V kuchyni nad pracovnou plochou kuchynskej linky a v kúpelni na prízemí na celú výšku stien je keramický obklad. V suteréne v pracovnej kuchyni a v práčovni pri vani sú prevedené keramické obklady stien. Vykurovanie je ústredné teplovodné, kotol ÚVK zn. Buderus na tuhé palivá je osadený v kotolni v suteréne, kde je aj nástenný zásobník TÚV kombinovaný s ÚVK, vykurovacie telesá panelové oceľové radiátory. V obývacej izbe je kachľová pec na tuhé palivo. Elektroinštalácia v objekte je svetelná a motorická, systém istenia: poistkové automaty.
Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, odkanalizovaný je do vlastnej žumpy, má káblovú vzdušnú elektrickú prípojku a je priamo prístupný zo štátnej cesty v prieťahu obcou.

Maštaľ
POPIS STAVBY

V zadnom ľavom vnútornom nádvorí sa nachádza prízemná, nepodpivničená maštaľ. Objekt je murovanej stenovej konštrukcie na kamennobetónových pásových základoch. Strecha je drevená, sedlová hambálková, strešnú krytinu tvoria azbestocementové šablóny na latovaní. Dvere sú rámové drevené otváravé, okná jednoduché oceľové, podlahy hrubé betónové, vonkajšia omietka striekaný brizolit, vnútorné omietky vápenné hrubé. V maštali bola v roku 2011 prevedená svetelná elektroinštalácia, so spoločným meraním spotreby v domovej rozvodnici rodinného domu a bola zriadená vodovodná prípojka so spoločným meraním spotreby vody vo vodomernej šachte.

  • Cena 24 000,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102159 (PSO132/14)
  • Katastrálne územie VALKOVCE

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist