Dražba, rodinný dom, 858 m2, Tvrdošovce, Kollárova 47 200,00 EUR navrhnúť cenu

DRAŽBA Rodinný dom v k. ú. Tvrdošovce, okres Nové Zámky

Rodinný dom s. č. 1450
Rodinný dom je prízemný nepodpivničený, bez možnosti využitia podkrovia na bývanie, postavený na parc. č. 3463/2. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1970. Prevedená bola rekonštrukcia okien, vchodových dverí, kúpeľne a vykurovania.
Dispozičné riešenie:
Prízemie (1.NP): predsieň, tri izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora 2*, vstup na povalu.
Základy sú betónové s izoláciou proti zemnej vlhkosti, podmurovka je murovaná omietnutá. Podmurovka je betónová omietnutá. Obvodové murivo je murované z tehál v skladobnej hrúbke do 50 cm, fasáda je brizolitová, vnútorné omietky vápenno cementové hladké, stropy sú prefabrikované s rovným podhľadom. Strecha je valbovo – stanová, krov drevený väznicový, krytina je z pálenej škridle dvojdrážkovej. Klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu ostatné klampiarske konštrukcie sú z hliníkového poplastovaného plechu. Vnútorné dvere sú prevažne drevené plné dyhované. Okná sú plastové osadenými vonkajšími plastovými žalúziami. Podlahy obytných priestorov poschodia sú z veľkoplošných parkiet, ostatné podlahy sú prevažne keramické. V kuchyni je plynový šporák, bežná kuchynská linka s nerezovým drezom s nerezovou výtokovou armatúrou. Keramický obklad stien je za šporákom a linkou. Kúpeľňa obsahuje plastovú vaňu, smaltované umývadlo s nerezovými pákovými výtokovými armatúrami. Záchod je splachovací. Keramický obklad stien kúpeľne je nad 1,35 m výšky. Vykurovanie je novými plynovými kachľami (4 ks). Príprava TÚV je elektrickým bojlerom. Elektrická inštalácia je svetelná a motorická – ističe. Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, plynovod a elektrickú rozvodnú sieť, splašky sú zvedené do žumpy. Stavba je napojená na vodovod, plynovod, elektrickú rozvodnú sieť, je v primeranom technickom stave bez viditeľného poškodenia, základná životnosť 100 rokov.

Hospodárska budova na p. č. 3463/2
Stavba je jednopodlažná, nepodpivničená. Murovaná je z pálených tehál v skladobnej hrúbke do 30 cm, strecha je pultová s krytinou z AZC vlnoviek. Dvere sú drevené rámové s výplňou. Fasáda brizolitová, vnútorné omietky sú hladké vápennocementové, podlaha je betónová. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Stavba nie je pravidelne udržovaná, životnosť predpokladám 60 rokov. Stavba bola daná do užívania v roku 1975.

Pozemky
Predmetom sú pozemky v zastavanom území obce evidované ako zastavané plochy a nádvoria, v jej obytnej okrajovej časti, v uličnej zástavbe rodinnými domami. Pozemky sú rovinaté, prístupné po spevnenej asfaltovej komunikácii, napojené na verejný vodovod, plynovod, telekomunikačnú sieť a elektrickú rozvodnú sieť, bez možnosti napojenia na kanalizáciu. Miesto nie je zaťažené negatívnymi vplyvmi. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obytnej časti obce Tvrdošovce, okres Nové Zámky, v zastavanom území obce, v zástavbe rodinných domov, s prístupom po spevnenej asfaltovej komunikácii. Obec má cca 5200 obyvateľov, rozšírenú sieť obchodov a služieb komplexného charakteru, nachádza sa tu obecný úrad, kultúrne zariadenie, športový areál, pošta, materská a základná škola, vybudovaný je verejný vodovod, plynovod, elektrický rozvod a telekomunikačná sieť.

 • Cena 47 200,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 15. 1. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0B79-100439 (200315)
 • Lokalita Kollárova
 • Dobrovolná dražba Nie
 • Forma vlastníctva osobné
 • Celková úžitková plocha 858 m2
 • Výmera pozemku celkom 858 m2
 • Celková podlah.plocha 858 m2
 • Zastavaná plocha 858 m2
 • Spôsob kúrenia ústredné - plynové

Kontaktovať RK

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Licitor reality, s.r.o. Sládkovičova 6 01001 Zilina Telefón: +421918900100 E-mail: mmicura@licitor.sk Web:
 • 1
 • 2
 • 3
 
TOPlist TOPlist