Predaj, rodinný dom, Tulčík 45 800,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Tulčík

DRAŽBA zozostavaného rodinného domu v obci Tulčík.

Rozostavaný rodinný dom je postavený na parcele č.1696/26 v obci Tulčík, okres Prešov. Rodinný dom je situovaný v západnej časti obce, mimo zastavaného územia v tesnom dotyku s intravilánom obce. Rodinný dom je prístupný z miestnej komunikácie zo severnej strany, je napojený na verejný plynovod, vzdušné NN elektrické vedenie, má vodovodnú prípojku z vlastnej studne, odkanalizovaný je do vlastnej žumpy.


Na rodinný dom bolo vydané stavebné povolenie na stavbu “Rodinný dom, žumpa, NN prípojka, plynovod, garáž+sklad, studňa“, vydané Obcou Tulčík, pod č.SÚ SP 118/2006/042 zo dňa 22.05.2006, právoplatné dňa 26.05.2006 a bol vypracovaný geometrický plán č.10/07 na zameranie rozostavanej stavby p.č.1696/26, úradne overený Správou katastra v Prešove pod č.587/07 zo dňa 18.05.2007.


Rodinný dom je orientovaný východ-juh-západ. Hlavný vstup je zo severnej strany a bočný vstup je z východnej strany cez spoločnú krytú pavlač. Na prízemí sa nachádzajú tieto miestnosti a priestory: vstupné zádverie, chodba, obývacia izba so schodiskom na podkrovie a s východom na vonkajšiu terasu, kuchyňa, izba, kotolňa, kúpelňa+WC. Na podkroví sa nachádzajú tieto miestnosti a priestory: chodba so schodiskom na prízemie, kúpelňa+WC, šatník, dve detské izby s lóggiou, spálňa s lóggiou, šatník, sprcha+WC.

Rodinný dom je založený na monolitických základových betónových pásoch, zvislé obvodové konštrukcie a deliace pričky sú murované z plynosilikátových tvárnic YTONG. Strop nad prízemím je železobetónová doskový, strop nad podkrovím tvorí stropnostrešná konštrukcia zateplenej odvetranej jednoplášťovej sedlovej strechy. Strecha je drevená sedlová, strešná krytina asfaltové šindle na plnom debnení. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného oceľového plechu, chýbajú žľaby a zvody. Schodisko je oceľovej zváranej konštrukcie, chýba obklad stupňov. Na fasáde je prevedená základná povrchová úprava pod silikátovú fasádnu omietku. Vnútorné omietky sú štukové, na podkroví sú nedokončené. Podlahy na prízemí sú drevené vlysové, OSB dosky, a keramická dlažba, podlahy na podkroví nie sú prevedené. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom a s kovovými žalúziami. Vnútorné dvere sú dyhované plné a čiastočne presklené v drevených zárubniach, vchodové a balkónové dvere sú plastové s izolačným dvojsklom. Na podkroví dvere chýbajú. V kúpeľni na prízemí je samostatný kompletizovaný sprchovací kút, umývadlo a kombi WC, prevedený je keramický obklad stien do 1,8 m. Hygienické zariadenia na podkroví nie sú dokončené, v kúpeľni je navrhovaná rohová vaňa, umývadlo, kombi WC, v kúpelni pri spálni je navrhovaný sprchovací kút, umývadlo a kombi WC a navrhovaný je keramický obklad stien do 1,8 m. Vykurovanie je ústredné teplovodné, v kotolni je osadený kotol ÚVK+TÚV na zemný plyn a umývadlo. V obývacej izbe je rohový krb s teplovzdušnou vložkou. Elektroinštalácia je svetelná a motorická, systém istenia: poistkové automaty.


Analýza polohy nehnuteľností: Obec Tulčík leží na južnom okraji Nízkych Beskýd v doline rieky Sekčov. Obec je situovaná v centre Šariša, na cestnej a železničnej spojnici miest Prešov a Bardejov. Od krajského mesta Prešov je obec vzdialená 16,0 km severným smerom. Obec Tulčík má 1324 obyvateľov. Základnú občiansku vybavenosť predstavuje obecný úrad, pošta, materská škola, základná škola, knižnica, futbalové ihrisko, obchody a pohostinstvo, kostol, v obci je autobusová a vlaková zástavka. V obci je možnosť napojenia na inžinierske siete: verejný plynovod, vzdušné elektrické NN vedenie a telekomunikačnú sieť.

  • Cena 45 800,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102133 (PSO189/13)
  • Katastrálne územie TULCIK

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist