Predaj, rodinný dom, 1 348 m2, Trebišov, Trebišov DRAŽBA navrhnúť cenu

Dražba. Rodinný dom, Trebišov, ul. Paričovská, 1348 m2

Predmetom dražby sú nehnuteľnosti - rodinný dom s. č. 293 postavený na parc. č. 731/1 (právny vzťah k parcele, na ktorej leží stavba 293 je evidovaný na LV č. 1393), v k. ú. Trebišov, okres Trebišov zapísaný na LV č. 1392, v spoluvlastníckom podiele 1/1 a pozemky registra „C“ na parcele č. 731/1 (právny vzťah k stavbe evidovanej na pozemku 731/1 je evidovaný na LV č. 1392) a 732/1 v k. ú. Trebišov, okres Trebišov, zapísaný na LV č. 1393, v spoluvlastníckom podiele 1/1.

Rodinný dom č. s. 293 v katastrálnom území Trebišov je situovaný v zástavbe rodinných domov, v rovinatom teréne, s prístupom po verejných spevnených komunikáciách. Dom bol napojený na inžinierske siete: verejný vodovod, kanalizácia, plynovod a elektrická energia (pri obhliadke bolo zistené, že dom je odpojený od týchto sieti). Dom bol do roku 2012 využívaný na bývanie, od vtedy je neobývaný. Dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a jedného podzemného podlažia, čiastočného. Dom má pultovú strechu. V podzemnom podlaží sa nachádza pivnica a schodisko. V 1. nadzemnom podlaží sa nachádza predsieň so schodiskom, chodba, dve izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, kuchyňa s komorou. V 2. nadzemnom podlaží sú 2 izby, hala so schodiskom, kúpeľňa, loggia a balkón. Podľa potvrdenia Mesta Trebišov, dom bol daný do užívania v roku 1991. Základy - sú betónové s vodorovnou hydroizoláciou, suterén osadený v hĺbke 1,5 m bez zvislej izolácie. Zvislé nosné a obvodové konštrukcie sú - v suteréne betónové hr. 50 cm, v 1.NP murované z tehál hr. 45 cm, v 2.NP murované z pórobetónových tvárnic hrúbky 30 cm. Priečky sú murované z tehál hrúbky 150 mm. Vodorovné nosné konštrukcie - stropy sú monolitické železobetónové, s rovným podhľadom. Strecha je pultová s drevenou konštrukciou, s krytinou z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu. Ostatné klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Výplne otvorov - okná sú drevené dvojité s hliníkovými horizontálnymi žalúziami, vonkajšie dvere sú drevené, vnútorné dvere sa neuvažujú. Vonkajšia omietka stien je škrabaná brizolitová. Sokel je obložený keramickým obkladom z dvoch strán domu. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Podlahy sú betónové s cementovým poterom, povrchové úpravy podláh sa neuvažujú. Vnútorné rozvody - vzhľadom k tomu, že dom bol napojený na všetky inžinierske siete, sú uvažované rozvody studenej vody, elektrickej energie svetelnej a motorickej, plynu a kanalizácie.
V podzemnom podlaží sa nachádza pivnica a schodisko. Základy - sú betónové s vodorovnou hydroizoláciou, suterén osadený v hĺbke 1,5 m bez zvislej izolácie. Zvislé nosné a obvodové konštrukcie sú - v suteréne betónové hr. 50 cm. Priečky sú murované z tehál hrúbky 150 mm. Vodorovné nosné konštrukcie - stropy sú monolitické železobetónové, s rovným podhľadom. Výplne otvorov - okná sú jednoduché oceľové. Vonkajšia omietka stien je škrabaná brizolitová. Sokel je obložený keramickým obkladom z dvoch strán domu. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Podlahy sú betónové, povrchové úpravy podláh sa neuvažujú. Schodisko s povrchovou úpravou cementovým poterom. Vnútorné rozvody - vzhľadom k tomu, že dom bol napojený na všetky inžinierske siete, sú uvažované rozvod elektrickej energie svetelnej a kanalizácie.
V 1. nadzemnom podlaží sa nachádza predsieň so schodiskom, chodba, dve izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, kuchyňa s komorou. Základy - sú betónové s vodorovnou hydroizoláciou, suterén osadený v hĺbke 1,5 m bez zvislej izolácie. Zvislé nosné a obvodové konštrukcie sú - v 1.NP murované z tehál hr. 45 cm. Priečky sú murované z tehál hrúbky 150 mm. Vodorovné nosné konštrukcie - stropy sú monolitické železobetónové, s rovným podhľadom. Strecha je pultová s drevenou konštrukciou, s krytinou z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu. Ostatné klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Výplne otvorov - okná sú drevené dvojité s horizontálnymi žalúziami, vonkajšie dvere sú drevené, vnútorné dvere sa neuvažujú. Vonkajšia omietka stien je škrabaná brizolitová. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Podlahy sú betónové, povrchové úpravy podláh sa neuvažujú. Vnútorné rozvody - vzhľadom k tomu, že dom bol napojený na všetky inžinierske siete, sú uvažované rozvody studenej vody, elektrickej energie svetelnej a motorickej, plynu a kanalizácie.
V 2. nadzemnom podlaží sú 2 izby, hala so schodiskom, kúpeľňa, loggia a balkón. Zvislé nosné a obvodové konštrukcie sú - v 2.NP murované z pórobetónových tvárnic hrúbky 30 cm. Priečky sú murované z tehál hrúbky 150 mm. Vodorovné nosné konštrukcie - stropy sú monolitické železobetónové, s rovným podhľadom. Ostatné klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Výplne otvorov - okná sú drevené dvojité s horizontálnymi žalúziami, vnútorné dvere sa neuvažujú. Vonkajšia omietka stien je škrabaná brizolitová. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Podlahy sú betónové, povrchové úpravy podláh sa neuvažujú. Vnútorné rozvody - vzhľadom k tomu, že dom bol napojený na všetky inžinierske siete, sú uvažované rozvody studenej vody, elektrickej energie svetelnej, a kanalizácie.
Pozemok
Predmetom ohodnotenia sú pozemky v zastavanom území okresného mesta Trebišov, zastavané rodinným domom s príslušenstvom, v lokalite zastavanej rodinnými domami. Pozemok je umiestnený s možnosťou napojenia na všetky inžinierske siete: verejný vodovod a kanalizácia, elektrická energia, plyn. Negatívne účinky okolia na pozemok nie sú. Pozemky sa nachádzajú v chránenom ložiskovom území, keďže na nich neprebieha výkon banskej činnosti, zohľadňuje sa v koeficiente intenzity využitia. Povyšujúcim faktorom je výmera pozemkov.

Záujemcovia o vykonanie obhliadky sa prihlásia telefonicky najneskôr 24 hodín pred stanoveným termínom obhliadky na t. č. : 0949 478 185.

  • Cena DRAŽBA navrhnúť cenu
  • Vložené 24. 9. 2015
  • Číslo inzerátu AR-022S-1193072 (13240)
  • Katastrálne územie TREBISOV
  • Lokalita Trebišov
  • Poznámka k cene DRAŽBA

Kontaktovať makléra

Ingrid Marcinová
Ingrid Marcinová Telefón: 0949 478 185 E-mail: marcinova@tureality.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
TUreality s.r.o. A. Kmeťa 28 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: info@tureality.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Trebišov

Predaj, rodinný dom, 620 m2

Trebišov 175 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Trebišov

Predaj, rodinný dom, 300 m2

Trebišov 120 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Trebišov - Gorkého - Gorkého

Predaj, rodinný dom, 280 m2

Trebišov, Gorkého 73 750,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Trebišov - Hradišská  - Hradišská

Predaj, rodinný dom, 156 m2

Trebišov, Hradišská 83 000,00 EUR

TOPlist TOPlist