Predaj, rodinný dom, 98 m2, Trávnica, Trávnica 33 000,00 EUR navrhnúť cenu

Predám 3 izbový rodinný dom v Trávnici- REZERVOVANÝ!

Predáme 3 izbový rodinný dom v Trávnici. Dom bol postavený približne pred 60timi rokmi, je jednopodlažný, čiastočne podpivničený. Strecha je valbová, krov, aj škridla je v dobrom stave. Vstupné dvere, aj okná sú nové, plastové, so žalúziami. Na dome je nová vonkajšia omietka.
Rodinný dom dispozične pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne, toalety, špajze, chodby a letnej kuchynky. Obytná plocha je 98m2. V dvoch izbách je drevená dlážka, v jednej, priechodnej izbe sú na podlahe zachovalé parkety, kuchyni je PVC. V kúpeľni, ktorá je v povôdnom, ale funkčnom stave, je keramická dlažba, v chodbe je pôvodná cementová dlažba. V kuchyni je staršia kuchynská linka a plynový sporák. V kúpeľni je smaltovaná vaňa, keramické umývadlo a toaleta. Kúrenie je ústredné radiatormi, plynovým kotlom, ktorý je umiestnený v pivnici. V celom dome je možnosť kúriť aj kachľami na tuhé palivo. Do domu ja zavedená obecná voda, vodomerná šachta je vo dvore pri bráne, úžitková voda je čerpaná z kopanej studne, kanalizácia je zvedená do žumpy vo dvore. Plot od ulice má betónovú podmurovku. Do dvora je prístup cez bránku. Za domom je jednoduchá hospodárska prístavba so šikmou strechou, steny sú murované s vápennými omietkami, podlaha v letnej kuchynke je z PVC, vyhotovený je tam vývod plynu a pitnej vody, v druhej časti v prístavbe je východ na poval a vchod do pivnice. Na pozemku je studňa, podzemná pivnica a veľký orech. Celková rozloha pozemku je 1054m2, jedná sa o úrodnú pôdu, celá záhrada je udržiavaná, nachádza sa prevažne za domom so samostatnou príjazdovou cestou, čo vytvára možnosť oddeliť pozemok o rozmeroch 447m2 a postaviť na ňom prístavbu, druhý rodinný dom, alebo chatku. Nehnuteľnosť je v súčasnej dobe neobývaná, kúpou bude možnosť sa nasťahovať.
Prostredie v ktorom sa náchádza dom, je zárukou plnohodnotného oddychu a rekreačneho vyžitia.
Iba 4 km od obce sa nachádza termálne kúpalisko Podhájska.

Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest. Krásne lesy v okolí Trávnice a 4 km. vzdialenej Podhájskej, ponúkajú zaujímavé turistické trasy po celý rok. Turistickými chodníčkami možno navštíviť historické pamiatky v okolí, napr. zrúcaniny Paulínskeho kláštora na Mariánskej Čeladi a pod. Okolie obcí spĺňa nároky aj najnáročnejších. Okrem trávenia voľného času na kúpalisku v Podhájskej a využívania jeho doplnkových služieb je možnosť navštíviť viacero kultúrnych, historických a prírodných zaujímavostí.
V Trávnici sa nachádzajú štyri historické kaštiele, v jednom z nich bola veľmi úspešná detská liečebňa na atopický ekzém, v ďašom je pekná kaplnka. Okrem kaštieľov sa v okolí, iba 2km., nachádzaju dva rybníky, v obci Radava, vzdialenej 8 km., sa je soľná jaskyňa. Obec Trávnica má dobrú občiansku vybavenosť, Nachádza sa tam MŠ, ZŠ, zdravotné stredisko, pošta, potraviny, katolícky kostol, futbalové ihrisko, obecný úrad, pohostinstvá a niekoľko apartmánov. Tento rok je v pláne, v Podhájskej dobudovať benzínovú čerpaciu stanicu. Novinkou je novovybudované wellness centrum Aquamarín, hneď vedľa kúpaliska.
Viac info o nehnuteľnosti na: kontakt 0905351195, 0904140161, alebo laurova@reality-kontakt.sk


V cene je právny servis, zabezpečenia všetkých písomností. U nás vybavíte všetko na jednom mieste.
Vybavujeme aj hypotéky ku kúpe nehnuteľnosti, nakoľko sme certifikovanou realitnou kanceláriou a riadne zaregistrovaným členom s povolením NBS sprostredkovávať aj hypotekárne a sprostredkovateľské úvery a aj poistenia všetkého druhu.
Pracujeme s produktami všetkých bánk a poisťovní podnikajúcich na územi SR.

Ako prebieha obhliadka nehnuteľnosti?
Obhliadku vedie maklér
Obhliadku vedie a so záujemcom komunikuje takmer výlučne realitný maklér!
Ak na niektorú otázku nevie odpovedať na mieste, zodpovie ju neskôr resp. si ju od predávajúceho zistí sám v príhodnom okamžiku (bežne po obhliadke telefonicky alebo e-mailom).
Maklér plnohodnotne zastupuje predávajúcu stranu a poskytne záujemcovi všetky podstatné informácie o ktoré ho požiada.
Obhliadka NESLÚŽI NA DOJEDNÁVANIE KÚPNEJ CENY. Záujemca si nehnuteľnosť na obhliadke má pozieť, a ak sa mu páči, môže oznámiť maklérovi, že o nehnuteľnosť má záujem. Až v takomto momente sa rieši cena a podrobnosti.
Nebojte sa požiadať o opätovnú obhliadku! Potvrdzuje to vážnosť vášho záujmu! Pýtajte sa, pýtajte sa, pýtajte sa. Váš maklér bude rád, ak ho budete s otázkami kontaktovať!
Pred začiatkom obhliadky vás môže maklér vyzvať k podpisu protokolu o vykonaní obhliadky. Ide o evidenčnú povinnosť profesionálneho makléra, ktorý bez nej nemusí umožniť obhliadku nehnuteľnosti.
Písomná evidencia o obhliadke je nutnou podmienkou vykonania akejkoľvek obhliadky nehnuteľností v ponuke Reality-Kontakt a maklér neumožní obhliadku nehnuteľnosti záujemcom, odmietajúcim písomne potvrdiť, že vstúpili do cudzieho objektu resp. na cudzí pozemok. Treba si uvedomiť, že vstup na cudzí majetok vždy podlieha súhlasu vlastníka, ktorý má vždy počas procesu sprostredkovania možnosť vyžiadať si od Reality-Kontakt evidenciu osôb, ktoré do nehnuteľnosti vstúpili.

 • Cena 33 000,00 EURvrátane provízie, možnosť HÚ navrhnúť cenu
 • Vložené 9. 2. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0152-103809 (11-185)
 • Lokalita Trávnica
 • Forma vlastníctva osobné
 • Pitná voda studňa a vodovod
 • Elektrický prúd 220/380 V
 • Plynová prípojka na pozemku
 • Kanalizačná prípojka na pozemku
 • Spôsob kúrenia lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla zemný plyn
 • Balkón Nie
 • Lodžia Nie
 • Plocha obytnej časti 98 m2
 • Celková podlahová plocha bytu 1054 m2
 • Celková úžitková plocha 1054 m2
 • Zastavaná plocha 120 m2
 • Počet izieb 3
 • Výmera pozemku celkom 1054 m2
 • Veľkosť technického zázemia 1054 m2

Kontaktovať makléra

Ľudmila Laurová
Ľudmila Laurová Realitný maklér pre Nové Zámky a okolie Telefón: 0905 351 195 E-mail: laurova@reality-kontakt.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Reality Kontakt M.R.Štefánika 45 94001 Nové Zámky Telefón: 0910 180 222, 0905 649 491 E-mail: maczko@reality-kontakt.sk Web:
 • nova f.jpg
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Trávnica - Trávnica

Predaj, rodinný dom, 200 m2

Trávnica, Trávnica

Rodinný dom, Predaj, Trávnica - Hornohájska

Predaj, rodinný dom, 150 m2

Trávnica, Hornohájska 71 900,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Trávnica - Vŕšky

Predaj, rodinný dom, 45 m2

Trávnica, Vŕšky 27 000,00 EUR

TOPlist TOPlist