Predaj, rodinný dom, Topoľčany 195 300,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Topoľčany

Rodinný dom s.č. 2780

Rodinný dom je osadený v katastrálnom území okresného mesta Topoľčany. Jedná sa o samostatne stojaci murovaný rodinný dom s jedným nadzemným podlažím a podkrovím. Rodinný dom je napojený na verejný rozvod vodovodu, kanalizácie, plynu a elektriky. V rodinnom dome je zabezpečovacie zariadenie.

1.PP - Je osadené v hĺbke do 2 m pod úrovňou terénu so zvislou izoláciou. Obvodové murivo je z tehloblokov s hr. 400mm. Stropy sú železobetónové, podlahy sú s cementovým poterom a keramické. Elektroinštalácia je svetelná a motorická. Okná sú drevené zdvojené. V tomto podlaží je kotolňa, kotol je plynový a na tuhé palivo, vykurovanie je ústredné s panelovými radiátormi, ďalej sa tu nachádza príprava teplej úžitkovej vody, 2 chladiarenské boxy (slúžili na uskladnenie kvetov - pôvodný vlastník mal predaj kvetov) a sklady. Schody sú betónové s keramickou dlažbou.
1.NP - Obvodové murivo je z tehloblokov hr.40 cm na betónových základoch s vodorovnou izoláciou. Stropy sú prefabrikované. Vnútorné omietky sú vápenné hladké, priečky sú tehlové. Schody sú betónové s keramickou dlažbou. Dvere sú dyhované, okná sú dvojité drevené. Všetky podlahy sú keramické. V tomto podlaží je kuchyňa, kúpeľňa, WC a izby. Elektroinštalácia je svetelná. Rozvod vody je studenej a teplej. Kanalizácia je z kúpeľne, WC a kuchyne. Batérie sú pákové. Keramické obklady sú v kuchyni, kúpeľni a WC. V kúpeľni je samostatná sprcha a umývadlo, záchod je bez umývadla. Nachádza sa tu kozub s otvoreným ohniskom. Strecha je sedlová s plechovou hliníkovou krytinou a klampiarskymi konštrukciami z pozinkovaného plechu.
Podkrovie - Murivo je z tehloblokov hr. 400 mm. Stropy sú drevené prevažne zošikmené s rovným podhľadom. Fasádne omietky sú brizolitové, vnútorné omietky sú vápenné hladké. Dvere sú dyhované, okná drevené zdvojené. Podlahy vo všetkých miestnostiach sú keramické. Vykurovanie je ústredné, radiátory sú panelové. Elektroinštalácia je svetelná. Rozvod vody je studenej a teplej, kanalizácia je z kúpeľne a WC. V kúpeľni je oceľová smaqltovaná vaňa, umývadlo a bidet, záchod je splachovací s umývadlom. Keramické obklady sú v kúpeľni a WC.
Krytý bazén
Krytý bazén je samostatne stojaci objekt, prízemný s obvodovou konštrukciou drevenou s presklením. Základy sú betónové s betónovou podmurovkou. Zvislú nosnú konštrukciu tvoria drevené lepené väzníky s izolačným dvojsklom. Podlaha je keramická, bazén betónový s náterom. Elektroinštalácia je svetelná, vykurovanie je ústredné s plechovými článkovými radiátormi. Interiér je obložený drevom. V interiéri je sauna, samostatné WC - 1x muži, 1x ženy a samostatné sprchy. Z priestory bazéna vedú schody do 1.PP, kde sú šatne a spojovacia chodba s rodinným domom.
Prístrešok
Pred vstupom do kuchyne v 1.NP z dvora je vybudovaný prístrešok, ktorý má drevenú nosnú konštrukciu s murivom z 2 strán, z 1 strany je murivo rodinného domu a z prednej strany, kde je vstup, je murivo iba do výšky parapetu, nad ním je stena otvorená. podlaha je z keramickej dlažby, strop je drevený trámový s viditeľnými trámami, strecha je pultová s krytinou z asfaltových šindľov. V prístrešku je svetelná elektroinštalácia. Prístrešok slúži na posedenie.

  • Cena 195 300,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102118 (PSO271/15)
  • Katastrálne územie TOPOLCANY

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Topoľčany - Sládkovičova

Predaj, rodinný dom

Topoľčany, Sládkovičova

Rodinný dom, Predaj, Topoľčany - Družby

Predaj, rodinný dom

Topoľčany, Družby 125 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Topoľčany - Družby

Predaj, rodinný dom

Topoľčany, Družby 1,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Topoľčany

Predaj, rodinný dom

Topoľčany 110 000,00 EUR

TOPlist TOPlist