Predaj, rodinný dom, 416 m2, Tomášov, Športová 610 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - rodinný dom, Športová , Tomášov, Senec

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Počet izieb: 6.izbový
Celková úžitková plocha m2: 436
Plocha obytnej časti m2: 415
Výmera pozemku m2: 5877
Zastavaná plocha m2: 1420
Pozemok: Rovinatý
Príjazdová cesta: Asfalt
Konštrukcia domu: Tehla
Podpivničený: Nie
Skolaudovaný v roku: 2004
Popis: Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom typu bungalov bez suterénu , ktorý sa nachádza na nádhernom pozemku pozostávajúcich z viacerých zón. Vo vstupnej časti do ktorej vchádzate bránkou alebo bránou s automatickým ovládaním sa nachádza okrem praktickej dvojgaráže a malého, pritom milého priestoru určeného pre osobu poverenú udržbou záhrady aj kus exotiky v podobe japonskej záhradky.
Veĺkorysý vstup do domu nenechá nikoho na pochybách , že ide o dom v ktorom si nájde miesto každy člen vašej rodiny aj Vaši priatelia.
Samotný dom pozostáva zo 6 spální s kompletným príslušenstvom, obývacej haly, kuchyne , práčovne a z priestorov s hygienickým vybavením,
Dispozičné riešenie je navrhnuté tak, aby obytný priestor poskytoval dostatok súkromia členom rodiny a ich návštevníkom.
Pri vstupnej časti sa nachádzaju hosťovské izby s hygienickým zariadením a šatníkmi.
Centrálnu časť s orientáciou na juh tvorí obytný priestor s kuchyňou, jedálňou s prechodom do zimnej záhrady.
Východná časť s krytou terasou orientovanou do okrasnej záhrady s vyhrievaným bazénom obsahuje izby členov rodiny a spálňu s vlastným hygienickým vybavením.
Vstupná hala, chodby a hygienické zariadenia majú podlahu z veľmi kvalitnej keramickej dlažby. Dva sprchové boxy, z toho 1 masážny , dvoch vaní , z toho 1 hydromasážna spolu zo saunou, novému majiteľovi určite naplní predstavy o komfortnom bývaní.
Podlahy obytných miestností sú z veľkoplošných parkiet.
V dome sa nachádzajú dve kuchyne, hlavná je nadštandartná v tvare U z prírodného dreva kompletne vybavenou spotrebičmi a s príručnou komorou , ktorú ocení každá majiteľka domu. Ďaľšia kuchyňa sa nachádza v technickej miestnosti spolu s práčovňou, odkiaľ vedie schodisko do priestoru pod strechou. Tento priestor je plne pochôdzny , s prívodom teplej a studenej vody, elektriny , čo v budúcnosti tento priestor môže nový majiteľ využiť ako ďaľšiu obytnú plochu alebo ako atelér.
Vykurovanie v dome zabezpečuje plynový kondenzačný kotol Vailant, ktoré je ústredné teplovodné podlahové v kombinácii s radiátormi. Dom je vybavený zabezpečovacím zariadením so signalizáciou na mobil.
Zo zadnej časti domu prechádzate na krytú terasu odkiaľ máte na dosah vykurovaný bazén 3,5 x 7,0 x 1,50 s možnosťou leňošenia na veľkorysom priestore vedľa bazéna alebo sa môžete skryť do tieňa dreveného altánku s pergolou , pod ktorou je vonkajší krb s nerezovým drezom s prívodom vody.
Za touto relaxačnou zónou sa rozprestiera okrasná záhrada s fontánou a čarovnými zákutiami s prechodom do úžitkovej záhrady. Kvalitná zemina , množstvo ovocných stromov , všade automatická závlaha a s pivnicou na uskladnenie zeleniny a ovocia.....taká je realita každého majiteĺa tohto domu a to vždy mať po ruke počas celého roka vlastné ovocie a zeleninu uskladnené pri optimálnej teplote a vlhkosti v priestore, ktorý je súčasťou murovaného skladu.
Ak je Vám to stále málo, tak neváhajte čítať ďaľej. Na konci úžitkovej záhrady stojí montovaná oblúková hala, za ktorou pozemok stráca charakter záhrady a otvorí sa Vám priestor lemovaný 24 ks veľkými stromami - orechami v plnej kráse a sile. Keď tu stojíte, strácate pojem o čase a vnímate len kontakt s prírodou a v diaľke vodu malých ramien Dunaja.
Toto všetko a plno ďaľších bonusov v podobe mechanizmov, dvoch malotraktorov, snežnej frézy a kopec ďaľších zariadení a náradia potrebných na údržbu domu a záhrady získate kúpou tak krásneho rodinného domu.
Neváhajte ma kontaktovať na mob.č. 0903 204 999 a jedine osobnou obhliadkou sa presvedčíte o kvalitách tejto nehnuteľnosti, kúpou ktorej len získate.

Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Verejný vodovod, Studňa, Káblová televízia, Satelitný prijímač, Internet
Kúrenie: Plynové, Podlahové
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Dvojgaráž
Alarm: Áno
Počet bytov v dome: 2
Vybavenie domu: Krb, Bazén, Sauna, Záhradný altánok, Klimatizácia, Terasa
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Cyklistické trasy, Tenisové kurty
Možnosti využitia: Trvalé bývanie
Typ strechy: Sedlová

  • Cena 610 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 30. 6. 2015
  • Číslo inzerátu AR-0123-131634 (140833)
  • Lokalita Športová

Kontaktovať makléra

Ing. Adriana Gajanová
Ing. Adriana Gajanová Telefón: 0903 204 999 E-mail: a.gajanova@directreal.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Tomášov

Predaj, rodinný dom, 90 m2

Tomášov 134 900,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Tomášov - Dunajská

Predaj, rodinný dom

Tomášov, Dunajská 185 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Tomášov - tomasov

Predaj, rodinný dom

Tomášov, tomasov 380 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Tomášov - Dunajská

Predaj, rodinný dom

Tomášov, Dunajská 196 000,00 EUR

TOPlist TOPlist