Predaj, rodinný dom, 416 m2, Tomášov, Športová 610 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - rodinný dom, Športová , Tomášov, Senec

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Počet izieb: 6.izbový
Celková úžitková plocha m2: 436
Plocha obytnej časti m2: 415
Výmera pozemku m2: 5877
Zastavaná plocha m2: 1420
Pozemok: Rovinatý
Príjazdová cesta: Asfalt
Konštrukcia domu: Tehla
Podpivničený: Nie
Skolaudovaný v roku: 2004
Popis: Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom typu bungalov bez suterénu , ktorý sa nachádza na nádhernom pozemku pozostávajúcich z viacerých zón. Vo vstupnej časti do ktorej vchádzate bránkou alebo bránou s automatickým ovládaním sa nachádza okrem praktickej dvojgaráže a malého, pritom milého priestoru určeného pre osobu poverenú udržbou záhrady aj kus exotiky v podobe japonskej záhradky.
Veĺkorysý vstup do domu nenechá nikoho na pochybách , že ide o dom v ktorom si nájde miesto každy člen vašej rodiny aj Vaši priatelia.
Samotný dom pozostáva zo 6 spální s kompletným príslušenstvom, obývacej haly, kuchyne , práčovne a z priestorov s hygienickým vybavením,
Dispozičné riešenie je navrhnuté tak, aby obytný priestor poskytoval dostatok súkromia členom rodiny a ich návštevníkom.
Pri vstupnej časti sa nachádzaju hosťovské izby s hygienickým zariadením a šatníkmi.
Centrálnu časť s orientáciou na juh tvorí obytný priestor s kuchyňou, jedálňou s prechodom do zimnej záhrady.
Východná časť s krytou terasou orientovanou do okrasnej záhrady s vyhrievaným bazénom obsahuje izby členov rodiny a spálňu s vlastným hygienickým vybavením.
Vstupná hala, chodby a hygienické zariadenia majú podlahu z veľmi kvalitnej keramickej dlažby. Dva sprchové boxy, z toho 1 masážny , dvoch vaní , z toho 1 hydromasážna spolu zo saunou, novému majiteľovi určite naplní predstavy o komfortnom bývaní.
Podlahy obytných miestností sú z veľkoplošných parkiet.
V dome sa nachádzajú dve kuchyne, hlavná je nadštandartná v tvare U z prírodného dreva kompletne vybavenou spotrebičmi a s príručnou komorou , ktorú ocení každá majiteľka domu. Ďaľšia kuchyňa sa nachádza v technickej miestnosti spolu s práčovňou, odkiaľ vedie schodisko do priestoru pod strechou. Tento priestor je plne pochôdzny , s prívodom teplej a studenej vody, elektriny , čo v budúcnosti tento priestor môže nový majiteľ využiť ako ďaľšiu obytnú plochu alebo ako atelér.
Vykurovanie v dome zabezpečuje plynový kondenzačný kotol Vailant, ktoré je ústredné teplovodné podlahové v kombinácii s radiátormi. Dom je vybavený zabezpečovacím zariadením so signalizáciou na mobil.
Zo zadnej časti domu prechádzate na krytú terasu odkiaľ máte na dosah vykurovaný bazén 3,5 x 7,0 x 1,50 s možnosťou leňošenia na veľkorysom priestore vedľa bazéna alebo sa môžete skryť do tieňa dreveného altánku s pergolou , pod ktorou je vonkajší krb s nerezovým drezom s prívodom vody.
Za touto relaxačnou zónou sa rozprestiera okrasná záhrada s fontánou a čarovnými zákutiami s prechodom do úžitkovej záhrady. Kvalitná zemina , množstvo ovocných stromov , všade automatická závlaha a s pivnicou na uskladnenie zeleniny a ovocia.....taká je realita každého majiteĺa tohto domu a to vždy mať po ruke počas celého roka vlastné ovocie a zeleninu uskladnené pri optimálnej teplote a vlhkosti v priestore, ktorý je súčasťou murovaného skladu.
Ak je Vám to stále málo, tak neváhajte čítať ďaľej. Na konci úžitkovej záhrady stojí montovaná oblúková hala, za ktorou pozemok stráca charakter záhrady a otvorí sa Vám priestor lemovaný 24 ks veľkými stromami - orechami v plnej kráse a sile. Keď tu stojíte, strácate pojem o čase a vnímate len kontakt s prírodou a v diaľke vodu malých ramien Dunaja.
Toto všetko a plno ďaľších bonusov v podobe mechanizmov, dvoch malotraktorov, snežnej frézy a kopec ďaľších zariadení a náradia potrebných na údržbu domu a záhrady získate kúpou tak krásneho rodinného domu.
Neváhajte ma kontaktovať na mob.č. 0903 204 999 a jedine osobnou obhliadkou sa presvedčíte o kvalitách tejto nehnuteľnosti, kúpou ktorej len získate.

Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Verejný vodovod, Studňa, Káblová televízia, Satelitný prijímač, Internet
Kúrenie: Plynové, Podlahové
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Dvojgaráž
Alarm: Áno
Počet bytov v dome: 2
Vybavenie domu: Krb, Bazén, Sauna, Záhradný altánok, Klimatizácia, Terasa
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Cyklistické trasy, Tenisové kurty
Možnosti využitia: Trvalé bývanie
Typ strechy: Sedlová

  • Cena 610 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 30. 6. 2015
  • Číslo inzerátu AR-0123-131634 (140833)
  • Lokalita Športová

Kontaktovať makléra

Ing. Adriana Gajanová
Ing. Adriana Gajanová Telefón: 0903 204 999 E-mail: a.gajanova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Tomášov

Predaj, rodinný dom, 166 m2

Tomášov 196 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Tomášov - Hlavná

Predaj, rodinný dom

Tomášov, Hlavná 134 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Tomášov

Predaj, rodinný dom, 460 m2

Tomášov 105 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Tomášov

Predaj, rodinný dom, 90 m2

Tomášov 134 900,00 EUR

TOPlist TOPlist