Dražba, rodinný dom, 628 m2, Teplička nad Váhom, M. A. Bazovského 186 000,00 EUR navrhnúť cenu

Dražba radový rodinný dom na ulici M. A. Bazovského v obci Teplička nad Váhom

Predmetom je krajný rodinný dom v radovej zástavbe dokončený a daný do užívania v roku 2007. Nehnuteľnosť sa nachádza v krajnej časti zastavaného územia obce Teplička nad Váhom v obytnom súbore Teplička nad Váhom – Bieliská. Obytný súbor sa nachádza na vstupe do Tepličky nad Váhom zo smeru Žilina. Prístup ku nehnuteľnosti je z vedľajších ciest obytného súboru (M. A. Bazovského napojenej na ulice M. Benku a Na Kútev), ktorý je napojený na hlavnú ulicu Fatranská (komunikácia Žilina – Teplička nad Váhom – Nededza – Gbeľany – Varín), kde sa nachádza aj autobusová zastávka pre prímestskú dopravu, obchod, čerpacia stanica a zástavba rodinných domov.

Dispozičné riešenie:

Murovaný radový rodinný dom má dve nadzemné podlažia bez obytného podkrovia. Je určený na bývanie pre jednu rodinu. Na 1. nadzemnom podlaží je situované zádverie so šatníkom, chodba so schodiskom, obytná miestnosť, kuchyňa, špajza, kúpeľňa (práčovňa), samostatné WC. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza chodba, tri obytné miestnosti, kúpeľňa, samostatné WC, šatník prístupný z jednej z obytných miestností a dva balkóny do 5 m2.

Konštrukčné a materiálové vyhotovenie:

Základy domu sú z betónové monolitické s izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z blokov SETA hr. 30,0 cm, priečky sú murované hr. 10,0 cm. Vodorovná stropné konštrukcia je nad 1.nadzemným podlažím je železobetónový a nad 2.nadzemným podlažím je zhotovený zo sadrokartónu. Krov je zhotovený z drevených priehradových väzníkov typu Kontrakting, krytina strechy je z lakoplastovaného plechu Ranila. Z interiérovej strany je na drevených nosníkoch pripevnená parotesná zábrana, medzi nosníky je uložená tepelná izolácia z minerálnej vaty. Klampiarske konštrukcie strechy sú úplné z pozinkovaného plechu. Fasáda je zateplená so zatepľovacím systémom Marmolit s vonkajšou úpravou stien riešených ako silikónové tenkostenné vápenné štukové omietky. Vnútorné povrchy stien sú vytvorené z vápenných štukové omietok a štandardných keramických obkladov (kúpeľne, WC a kuchyňa). Podlahy sú veľkoplošné laminátové v kombinácií s mramorovou podlahou v obývacej miestnosti okolo krbu a v kuchyni. Keramické podlahy sú na chodbe, v špajzi, v kúpeľni a vo WC. Okná sú plastové s dvojvrstvovým zasklenním. Vnútorné dvere sú plné a zasklené dyhované. Stavba je vykurovaná ústredným podlahovým teplovodným vykurovaním s kotlom na plyn. Radiátory v zádverí a v kúpeľniach sú oceľové rebrové. Rozvod teplej a studenej vody je vedená v plastovom potrubí z plynového kotla Buderus. Rozvod vnútornej kanalizácie je vedený v plastovom potrubí. Elektroinštalácia je svetelná s ističmi osadenými na 1.nadzemnom podlaží. Vybavenie sanitou je realizované v štandardnom vyhotovení – WC kombi, keramické umývadlo, samostatná sprcha, plastová rohová vaňa, keramický obklad v kúpeľní, pákové nerezové batérie a pákové nerezové batérie so sprchou. Objekt má inštalované elektr. Zabezpečovacie zariadenie, bleskozvod, rozvod televízny a rádioantény, domáci telefón.Garáž na parc. č. 2940/246

Dvojgaráž na parc. KN-C č. 2940/246 je časťou z jednej strany pripojená k rodinnému domu.

Konštrukčné a materiálové vyhotovenie:

Základy domu sú z betónové monolitické s izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované hr. 15,0 cm. Krov je zhotovený z drevených priehradových väzníkov typu Kontrakting, krytina strechy je z lakoplastovaného plechu Ranila. Klampiarske konštrukcie strechy sú úplné z pozinkovaného plechu. Fasáda je zateplená so zatepľovacím systémom Marmolit s vonkajšou úpravou stien riešených ako silikónové tenkostenné vápenné štukové omietky. Vnútorné povrchy stien sú vytvorené z vápenných štukové omietok. Podlaha je betónová. Okná sú plastové s dvojvrstvovým zasklenním. Dvere sú plastové. Vráta sú plastové rolovacie s diaľkovým ovládaním. Elektroinštalácia je svetelná. Objekt má inštalované elektr. Zabezpečovacie zariadenie, bleskozvod, rozvod televízny a rádioantény, domáci telefón.Pozemok

Rodinný dom č. súp. 1179 na pozemku parc. KN-C. č. 2940/168 je krajný dom v radovej zástavbe sa nachádza v krajnej časti zastavaného územia obce Teplička nad Váhom v obytnom súbore Teplička nad Váhom – Bieliská, na ulici M. A. Bazovského 23. Katastrálne územie je Teplička nad Váhom. Obec je v blízkosti krajského mesta Žilina (necelé 4,0 km do centra mesta Žilina). Nehnuteľnosti sú prístupné zo spevnenej miestnej komunikácie pred domom parc. KN-C č. 2940/1. V okolí je malá hustota obyvateľstva, doprava je autobusová. Pri pozemku sú všetky verejné siete (kanalizácia, vodovod, plynovod, elektrorozvody). Pozemok je rovinatý. Orientácia obytných miestností je prevažne v smere na východ-západ. Predmetom sú pozemky situované v krajnej časti obce Teplička nad Váhom. Pozemok parc.KN-C č. 2940/168 je zastavaný dvojpodlažným rodinným domom v radovej zástavbe. Pozemok parc. KN-C č. 2940/246 je zastavaný samostatne stojacou garážou vedľa objektu a pozemok parc.KN-C č.2940/44 tvorí záhrada okolo domu a predzáhradka pred domom. Pozemky sú s možnosťou napojenia na technickú infraštruktúru a to na elektriku, telefón, plyn, kanalizáciu a vodu. Pozitívny vplyv na všeobecnú hodnotu pozemku má jeho poloha v rámci sídelného útvaru a dopravná dostupnosť autobusom alebo vlastným autom do Žiliny do 5 min.

 • Cena 186 000,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 26. 2. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0B79-100481 (5090915)
 • Lokalita M. A. Bazovského
 • Dobrovolná dražba Nie
 • Forma vlastníctva osobné
 • Celková úžitková plocha 628 m2
 • Výmera pozemku celkom 628 m2
 • Zastavaná plocha 628 m2
 • Spôsob kúrenia ústredné - plynové

Kontaktovať RK

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Licitor reality, s.r.o. Sládkovičova 6 01001 Zilina Telefón: +421 907 854 587, +421 918 900 100 E-mail: lrolkova@licitor.sk Web:
 • 1
 • 2
 

Podobné reality

Rodinný dom, Dražba, Teplička nad Váhom - Jána Kalinku

Dražba, rodinný dom

Teplička nad Váhom, Jána Kalinku 237 000,00 EUR

TOPlist TOPlist