Predaj, rodinný dom, Svodín 9 975,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Svodín

Najnižšie podanie
9 975,00
Dobrovolná dražba
Áno

Rodinný dom, Veterná 6, Svodín, s.č. 850

Jedná sa o pozemný nepodpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím. Stavba bola, daná do užívania v roku 1965. K rodinnému domu s.č. 850 bol v roku 1985 pristavaný rodinný dom s.č. 1350. Oba domy vytvárajú jeden spoločný celok, ktorý je stále reálne deliteľný. Dispozične je dom riešený ako trojizbový s dvoma izbami orientovanými do ulice a s treťou do dvora. Hlavný vstup do domu je cez predsieň do izieb. Zo zadnej izby je vstup do kúpeľne a do komory, cez ktorý je prechod do susedného rodinného domu. Rodinný dom je, založený na betónových základových pásoch. Podmurovka je betónová s vodorovnou izoláciou. Obvodové a nosné steny prízemia rodinného domu sú z pálených tehál. Stropy sú s rovným podhľadom, drevené, trámové s podbíjaním a záklopom. Tepelná izolácia stropu je škvarobetónová mazanina. Krov strechy je lomený, väznicový, sedlový, s jednou valbou. Strešná krytina sú obyčajné pálené jednodrážkové škridly. Klampiarske konštrukcie na dome sú z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky zo strany ulice a dvora sú škrabaný brizolit, zo strany suseda je omietka vápennocementová, zdrsnená. Omietka sokla je vápennocementová zdrsnená. Vnútorné deliace priečky sú z pálených tehál. Vnútorné omietky stien a stropov sú vápennocementové štukové. Keramické obklady sú v kúpeľni do výšky 180 cm, vrátane obkladu vane. Podlahy v izbách sú drevená palubovka. Na podlahách v ostatných miestnostiach je PVC. Okná na dome sú prevažne drevené, dvojité. Dvere na dome sú väčšinou hladké, plné alebo čiastočne presklené. V kúpeľni je osadená smaltovaná vaňa a umývadlo. Rozvod pitnej vody a TÚV je zrealizovaný pozinkovanými rúrami. Kanalizácie v dome je plastová. Rodinný dom je pripojený na obecný vodovod, TÚV sa pripravuje centrálne v elektrickom bojleri osadenom v kúpeľni. Odkanalizovanie je riešené prípojkou do vlastnej žumpy. Vykurovanie domu je ústredné, teplovodné radiátormi napojenými na kotol. Spoločný kotol ústredného kúrenia je v susednom dome. Rodinný dom je pripojený na rozvod zemného plynu a ďalej na svetelný a motorický rozvod elektrickej energie istený tavnými poistkami.
Rodinný dom, Veterná 6, Svodín s.č. 1350

Jedná sa o pozemný čiastočne podpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím. Stavba bola daná do užívania v roku 1985. Rodinný dom s.č. 1350 predstavuje prístavbu k rodinnému domu s.č. 850, s ktorým má jednu spoločnú stenu a oba domy sú vzájomne dverami a rozvodmi prepojené. Dispozične je dom riešený ako jedno izbový s izbou orientovanou do dvora. Hlavný vstup do domu je cez kuchyňu alebo cez komoru zo susedného domu. Rodinný dom má v suteréne kotolňu a sklad. Na prízemí je v dome jedna izba, kuchyňa, priechodná komora, WC so vstupom z kúpeľne susedného domu, schodisko na povalu, prístupné zo dvora, príručná kuchyňa, špajza, dielňa a schodisko do suterénu. Rodinný dom je, založený na betónových základových pásoch. Murivo suterénu je z monolitického betónu. Strop nad suterénom je železobetónová doska. Schodisko do suterénu je betónové, na povrchu s cementovým poterom. Priečka je z pálených tehál. Podlaha je hrubá betónová. Okno je obyčajné oceľové. V suteréne sú zrealizované rozvody zemného plynu, pitnej vody a elektrického prúdu. Podmurovka v nepodpivničenej časti je betónová s vodorovnou izoláciou. Obvodové a nosné steny prízemia rodinného domu sú z pálených tehál. Stropy sú s rovným podhľadom montované z keramických nosníkov a keramických vložiek MIAKO. Tepelná izolácia stropu je škvarobetónová mazanina. Krov strechy je väznicový, sedlový, s jednou valbou. Strešná krytina sú obyčajné pálené jednodrážkové škridly. Klampiarske konštrukcie na dome sú z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky zo strany dvora sú škrabaný brizolit, zo strany suseda je omietka vápennocementová, zdrsnená. Omietka sokla je vápennocementová zdrsnená. Vnútorné deliace priečky sú z pálených tehál. Vnútorné omietky stien a stropov sú vápennocementové štukové. Keramické obklady sú v kuchyniach v priestore kuchynskej linky a varenia. Podlahy vo všetkých miestnostiach majú na povrchu PVC. Okná na dome sú prevažne drevené, dvojité. Dvere na dome sú väčšinou hladké, plné alebo čiastočne presklené. V príručnej kuchyni je sporák na tuhé palivo. Rozvod pitnej vody a TÚV je zrealizovaný pozinkovanými rúrami. Kanalizácie v dome je plastová. Rodinný dom je pripojený na obecný vodovod, TÚV sa pripravuje centrálne v elektrickom bojleri osadenom v kúpeľni v susednom dome. Odkanalizovanie je riešené prípojkou do vlastnej žumpy. Vykurovanie domu je ústredné, teplovodné, radiátormi napojenými na kotol. Spoločný kotol ústredného kúrenia je suteréne rodinného domu. Jedná sa o kotol na zemný plyn. Alternatívne je možno využívať aj napojený kotol na tuhé palivo. Rodinný dom je pripojený na rozvod zemného plynu a ďalej na svetelný a motorický rozvod elektrickej energie istený tavnými poistkami.

Analýza polohy nehnuteľností:
Obec Svodín leží mimo hlavných dopravných trás, na ceste okresného významu č. 588. Najbližšími mestami v okolí Svodína sú Štúrovo (24 km), Želiezovce (25 km), Nové Zámky (39 km) Levice (43 km) a Nitra (72 km). Svodín administratívne patrí do okresu Nové Zámky a Nitrianskeho kraja. V obci býva zhruba 2.650 obyvateľov. Predmetné nehnuteľnosti sa nachádzajú na okraji obce v zástavbe so štandardným rodinnými domami. Od centra obce, reprezentovaného Obecným úradom, sú vzdialené cca 1,0 km. V obci je vybudovaný verejný vodovod, rozvod zemného plynu a elektrickej energie. Kanalizácia zatiaľ nie je zrealizovaná.

  • Cena 9 975,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 6. 8. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102493 (GF216/15)
  • Katastrálne územie NEMECKY SVODIN

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Svodín - Lipová

Predaj, rodinný dom, 300 m2

Svodín, Lipová 25 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Svodín

Predaj, rodinný dom, 100 m2

Svodín 22 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Svodín

Predaj, rodinný dom, 200 m2

Svodín 33 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Svodín

Predaj, rodinný dom, 100 m2

Svodín 25 000,00 EUR

TOPlist TOPlist