Predaj, rodinný dom, Svodín 9 975,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Svodín

Najnižšie podanie
9 975,00
Dobrovolná dražba
Áno

Rodinný dom, Veterná 6, Svodín, s.č. 850

Jedná sa o pozemný nepodpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím. Stavba bola, daná do užívania v roku 1965. K rodinnému domu s.č. 850 bol v roku 1985 pristavaný rodinný dom s.č. 1350. Oba domy vytvárajú jeden spoločný celok, ktorý je stále reálne deliteľný. Dispozične je dom riešený ako trojizbový s dvoma izbami orientovanými do ulice a s treťou do dvora. Hlavný vstup do domu je cez predsieň do izieb. Zo zadnej izby je vstup do kúpeľne a do komory, cez ktorý je prechod do susedného rodinného domu. Rodinný dom je, založený na betónových základových pásoch. Podmurovka je betónová s vodorovnou izoláciou. Obvodové a nosné steny prízemia rodinného domu sú z pálených tehál. Stropy sú s rovným podhľadom, drevené, trámové s podbíjaním a záklopom. Tepelná izolácia stropu je škvarobetónová mazanina. Krov strechy je lomený, väznicový, sedlový, s jednou valbou. Strešná krytina sú obyčajné pálené jednodrážkové škridly. Klampiarske konštrukcie na dome sú z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky zo strany ulice a dvora sú škrabaný brizolit, zo strany suseda je omietka vápennocementová, zdrsnená. Omietka sokla je vápennocementová zdrsnená. Vnútorné deliace priečky sú z pálených tehál. Vnútorné omietky stien a stropov sú vápennocementové štukové. Keramické obklady sú v kúpeľni do výšky 180 cm, vrátane obkladu vane. Podlahy v izbách sú drevená palubovka. Na podlahách v ostatných miestnostiach je PVC. Okná na dome sú prevažne drevené, dvojité. Dvere na dome sú väčšinou hladké, plné alebo čiastočne presklené. V kúpeľni je osadená smaltovaná vaňa a umývadlo. Rozvod pitnej vody a TÚV je zrealizovaný pozinkovanými rúrami. Kanalizácie v dome je plastová. Rodinný dom je pripojený na obecný vodovod, TÚV sa pripravuje centrálne v elektrickom bojleri osadenom v kúpeľni. Odkanalizovanie je riešené prípojkou do vlastnej žumpy. Vykurovanie domu je ústredné, teplovodné radiátormi napojenými na kotol. Spoločný kotol ústredného kúrenia je v susednom dome. Rodinný dom je pripojený na rozvod zemného plynu a ďalej na svetelný a motorický rozvod elektrickej energie istený tavnými poistkami.
Rodinný dom, Veterná 6, Svodín s.č. 1350

Jedná sa o pozemný čiastočne podpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím. Stavba bola daná do užívania v roku 1985. Rodinný dom s.č. 1350 predstavuje prístavbu k rodinnému domu s.č. 850, s ktorým má jednu spoločnú stenu a oba domy sú vzájomne dverami a rozvodmi prepojené. Dispozične je dom riešený ako jedno izbový s izbou orientovanou do dvora. Hlavný vstup do domu je cez kuchyňu alebo cez komoru zo susedného domu. Rodinný dom má v suteréne kotolňu a sklad. Na prízemí je v dome jedna izba, kuchyňa, priechodná komora, WC so vstupom z kúpeľne susedného domu, schodisko na povalu, prístupné zo dvora, príručná kuchyňa, špajza, dielňa a schodisko do suterénu. Rodinný dom je, založený na betónových základových pásoch. Murivo suterénu je z monolitického betónu. Strop nad suterénom je železobetónová doska. Schodisko do suterénu je betónové, na povrchu s cementovým poterom. Priečka je z pálených tehál. Podlaha je hrubá betónová. Okno je obyčajné oceľové. V suteréne sú zrealizované rozvody zemného plynu, pitnej vody a elektrického prúdu. Podmurovka v nepodpivničenej časti je betónová s vodorovnou izoláciou. Obvodové a nosné steny prízemia rodinného domu sú z pálených tehál. Stropy sú s rovným podhľadom montované z keramických nosníkov a keramických vložiek MIAKO. Tepelná izolácia stropu je škvarobetónová mazanina. Krov strechy je väznicový, sedlový, s jednou valbou. Strešná krytina sú obyčajné pálené jednodrážkové škridly. Klampiarske konštrukcie na dome sú z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky zo strany dvora sú škrabaný brizolit, zo strany suseda je omietka vápennocementová, zdrsnená. Omietka sokla je vápennocementová zdrsnená. Vnútorné deliace priečky sú z pálených tehál. Vnútorné omietky stien a stropov sú vápennocementové štukové. Keramické obklady sú v kuchyniach v priestore kuchynskej linky a varenia. Podlahy vo všetkých miestnostiach majú na povrchu PVC. Okná na dome sú prevažne drevené, dvojité. Dvere na dome sú väčšinou hladké, plné alebo čiastočne presklené. V príručnej kuchyni je sporák na tuhé palivo. Rozvod pitnej vody a TÚV je zrealizovaný pozinkovanými rúrami. Kanalizácie v dome je plastová. Rodinný dom je pripojený na obecný vodovod, TÚV sa pripravuje centrálne v elektrickom bojleri osadenom v kúpeľni v susednom dome. Odkanalizovanie je riešené prípojkou do vlastnej žumpy. Vykurovanie domu je ústredné, teplovodné, radiátormi napojenými na kotol. Spoločný kotol ústredného kúrenia je suteréne rodinného domu. Jedná sa o kotol na zemný plyn. Alternatívne je možno využívať aj napojený kotol na tuhé palivo. Rodinný dom je pripojený na rozvod zemného plynu a ďalej na svetelný a motorický rozvod elektrickej energie istený tavnými poistkami.

Analýza polohy nehnuteľností:
Obec Svodín leží mimo hlavných dopravných trás, na ceste okresného významu č. 588. Najbližšími mestami v okolí Svodína sú Štúrovo (24 km), Želiezovce (25 km), Nové Zámky (39 km) Levice (43 km) a Nitra (72 km). Svodín administratívne patrí do okresu Nové Zámky a Nitrianskeho kraja. V obci býva zhruba 2.650 obyvateľov. Predmetné nehnuteľnosti sa nachádzajú na okraji obce v zástavbe so štandardným rodinnými domami. Od centra obce, reprezentovaného Obecným úradom, sú vzdialené cca 1,0 km. V obci je vybudovaný verejný vodovod, rozvod zemného plynu a elektrickej energie. Kanalizácia zatiaľ nie je zrealizovaná.

  • Cena 9 975,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 6. 8. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102493 (GF216/15)
  • Katastrálne územie NEMECKY SVODIN

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Svodín - Svodin

Predaj, rodinný dom

Svodín, Svodin 49 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Svodín - Svodin

Predaj, rodinný dom

Svodín, Svodin 45 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Svodín - Svodin

Predaj, rodinný dom, 62 m2

Svodín, Svodin 38 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Svodín - Maďarskosvodínska

Predaj, rodinný dom, 120 m2

Svodín, Maďarskosvodínska

TOPlist TOPlist