Predaj, rodinný dom, 103 m2, Šurany 85 000,00 EUR navrhnúť cenu

Predám pekný, veľký, 5 izbový rodinný dom v Šuranoch.

Predám v Šuranoch veľmi pekný, veľký 5 izbový rodinný dom, v tichéj uličke blízko centra mesta. Dom bol postavený v roku 1963, je čiastočne zrekonštruovaný. Má vymenené štyri plastové okná, tri okná sú drevenné, ale zachovalé. Kúpeľňa je obnovená, je v nej sprchový kút, aj rohová vaňa, v jednej časti kúpeľne je toaleta. Schodiskom z dvora sa vchádza do malej predsiene, kde je východ do podkrovia a vchod do veľkej obyvačky. V podkroví je možnosť vybudovania šiestej izby s kúpeľňou a toaletou. Pod schodiskom v dome je špajza a druhé schodisko do pivnice. Z veľkej obývačky sa vchádza do priestrannej kuchyne a do dvoch izieb. Jedna izba v dome je priechodná, v tejto izbe je kúrenie na pevné palivo, tri komíny v dome sú funkčné. v celom dome je centrálne kúrenie plynom. Kotol je umiestnený v pivnici. V izbách je na podlahách drevenná dlážka, v kuchyni, v kúpeľni a na toalete je dlažba. Dom je priestranný, čistý, udržiavaný, má suché, rovné steny. Strecha je pôvovná, pokrytá škridlou, je v dobrom stave, rekonštrukcia nie je potrebná. Voda sa využíva z verejného vodovodu, alebo podľa výberu aj z dvoch vlastných studní, Jedna studňa je v záhrade a druhá v pivnici domu. Odpad je napojený na kanalizáciu, ale vo dvore za domom je aj vlastný septik. V dome sa dá hneď bývať, je vhodný pre veľkú, alebo viacgeneračnú rodinu, ale aj na rekreačné účely. Za domom je veľká udržiavaná záhrada. Parkovanie je možné pred domom a vo dvore. Šurany je malé mesto s úplnou občianskou vybavenosťou, je vzdialené 13 km. od termálneho kúpaliska Padhájska.
Podhájska patrí medzi najstaršie obce na Slovensku. Najznámejšia je svojim areálom bazénov s termálnou vodou. V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest. Krásne lesy v okolí Podhájskej ponúkajú zaujímavé turistické trasy po celý rok. Blízkosť termálneho kúpaliska a lokalita domu, dáva možnosť využiť dom aj ako rekreačný, alebo apartmánový dom.
Viac informácii na laurová@reality-kontakt.sk, alebo na tel čísle 0905351195, 0904140161
V cene je právny servis, zabezpečenia všetkých písomností. U nás vybavíte všetko na jednom mieste.
Vybavujeme aj hypotéky ku kúpe nehnuteľnosti, nakoľko sme certifikovanou realitnou kanceláriou a riadne zaregistrovaným členom s povolením NBS sprostredkovávať aj hypotekárne a sprostredkovateľské úvery a aj poistenia všetkého druhu.
Pracujeme s produktami všetkých bánk a poisťovní podnikajúcich na územi SR.

Ako prebieha obhliadka nehnuteľnosti?

Obhliadku vedie maklér

Obhliadku vedie a so záujemcom komunikuje takmer výlučne realitný maklér!
Ak na niektorú otázku nevie odpovedať na mieste, zodpovie ju neskôr resp. si ju od predávajúceho zistí sám v príhodnom okamžiku (bežne po obhliadke telefonicky alebo e-mailom).
Maklér plnohodnotne zastupuje predávajúcu stranu a poskytne záujemcovi všetky podstatné informácie o ktoré ho požiada.
Obhliadka NESLÚŽI NA DOJEDNÁVANIE KÚPNEJ CENY. Záujemca si nehnuteľnosť na obhliadke má pozieť, a ak sa mu páči, môže oznámiť maklérovi, že o nehnuteľnosť má záujem. Až v takomto momente sa rieši cena a podrobnosti.
Nebojte sa požiadať o opätovnú obhliadku! Potvrdzuje to vážnosť vášho záujmu! Pýtajte sa, pýtajte sa, pýtajte sa. Váš maklér bude rád, ak ho budete s otázkami kontaktovať!

Záverečná povinnosť
Po ukončení obhliadky vás môže maklér vyzvať k podpisu protokolu o vykonaní obhliadky. Ide o evidenčnú povinnosť profesionálneho makléra, ktorý tým ukončí obhliadku nehnuteľnosti.
Písomná evidencia o obhliadke je nutnou podmienkou vykonania akejkoľvek obhliadky nehnuteľností v ponuke Reality-Kontakt a maklér neumožní obhliadku nehnuteľnosti záujemcom, odmietajúcim písomne potvrdiť, že vstúpili do cudzieho objektu resp. na cudzí pozemok. Treba si uvedomiť, že vstup na cudzí majetok vždy podlieha súhlasu vlastníka, ktorý má vždy počas procesu sprostredkovania možnosť vyžiadať si od Reality-Kontakt evidenciu osôb, ktoré do nehnuteľnosti vstúpili.

POZOR AKCIA : Každý klient, ktorý si kúpi alebo nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie, dostane od nás ročné poistenie nadobudnutej nehnuteľnosti zdarma.

 • Cena 85 000,00 EURvrátane provízie navrhnúť cenu
 • Vložené 10. 4. 2013
 • Číslo inzerátu AR-0152-102006 (11-45)
 • Forma vlastníctva osobné
 • Stav Čiastočná rekonštrukcia
 • Pitná voda studňa a vodovod
 • Elektrický prúd 220/380 V
 • Plynová prípojka na pozemku
 • Kanalizačná prípojka na pozemku
 • Spôsob kúrenia lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla zemný plyn
 • Terasa Áno
 • Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
 • Konštrukcia bytu tehlová
 • Plocha obytnej časti 103 m2
 • Celková podlahová plocha bytu 120 m2
 • Celková úžitková plocha 120 m2
 • Zastavaná plocha 120 m2
 • Počet izieb 5
 • Výmera pozemku celkom 1000 m2
 • Veľkosť technického zázemia 1000 m2

Kontaktovať makléra

Ľudmila Laurová
Ľudmila Laurová Realitný maklér pre Nové Zámky a okolie Telefón: 0905 351 195 E-mail: laurova@reality-kontakt.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Reality Kontakt M.R.Štefánika 45 94001 Nové Zámky Telefón: 0910 180 222, 0905 649 491 E-mail: maczko@reality-kontakt.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Šurany - Nitriansky Hrádok

Predaj, rodinný dom, 200 m2

Šurany, Nitriansky Hrádok 91 500,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šurany - šurany

Predaj, rodinný dom, 200 m2

Šurany, šurany 71 500,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šurany

Predaj, rodinný dom, 1 m2

Šurany 38 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šurany

Predaj, rodinný dom, 200 m2

Šurany 61 990,00 EUR

TOPlist TOPlist