Predaj, rodinný dom, Spišská Nová Ves 92 300,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Spišská Nová Ves

Rodinný dom súp. č. 2878 je postavený na konci radovej zástavby rodinných domov a obsahuje podzemné podlažie, prízemie a podkrovie. Objekt sa nachádza mimo zastavaného územia okresného mesta Spišská Nová Ves, mestská časť Ferčekovce a je umiestnený na rovinatom pozemku, prístupný z miestnej komunikácie. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1993.
Objekt je založený na betónových základových pásoch s vodorovnou a zvislou hydroizoláciou. Obvodové murivo suterénu je betónové prekladané kameňom, obvodové murivo prízemia a podkrovia je zo škvarobetónových kvádrov hr. 300 mm. Priečky sú murované z tehál hrúbky 150 mm vrátane omietok. Vnútorné omietky sú vápenné štukové dvojvrstvové. Stropy sú železobetónový s rovným podhľadom, v podkroví je strop drevený trámový. Schodiská v rodinnom dome vedúce zo suterénu na prízemie a z prízemia do podkrovia sú betónové. Povrchová úprava schodiskových stupňov vedúcich do suterénu je z keramickej dlažby. Schodisko vedúce do podkrovia má drevené nástupnice. Strecha rodinného domu je sedlová, zakrytá pálenou škridlou. Klampiarske konštrukcie strechy ako aj vonkajšie parapety okien sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšia úprava stien je striekaný brizolit, obvodové murivo suterénu nad terénom je obložené kamenným obkladom. Rodinný dom je napojený na elektrickú NN sieť, verejný vodovod, verejnú kanalizáciu a zemný plyn. Ústredné vykurovanie je teplovodné, v suteréne prostredníctvom oceľových rebrových radiátorov, na prízemí a v podkroví je podlahové vykurovanie. Kotol ústredného vykurovania je nový plynový kondenzačný, zdrojom teplej úžitkovej vody je zásobníkový ohrievač, ktorý sa nachádza v kotolni.
Suterén je prístupný z z chodby prízemia po vnútornom schodisku a tiež z exteriéru po vonkajšom schodisku v zadnej časti rodinného domu. Nachádza sa tu chodba, plynomerňa, kotolňa, 2 sklady, práčovňa so saunou, sklad so schodiskom na prízemie. a pivnica, do ktorej je samostatný vstup z exteriéru. Podlahy sú prevažne z keramickej dlažby, v kotolni je betónová podlaha. Dvere sú plné hladké, vchodové dvere sú drevené rámové s výplňou, okná drevené bez žalúzií. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. V práčovni sa nachádza vaňa, samostatná sprcha a sauna. Keramický obklad je po celej výške stien. V kotolni je umiestnený nový plynový kondenzačný kotol a zásobníkový ohrievač vody.

Na prízemí sa nachádza zádverie, chodba, kuchyňa, špajza, obývacia izba s terasou, WC a izba. Podlahy na prízemí sú keramické. Dvere sú drevené plné hladké v oceľových zárubniach, vchodové dvere sú drevené. Okná sú drevené. Na oknách, vchodových a terasových dverách sú osadené vonkajšie plastové rolety. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Medzi vrchnou a spodnou časťou kuchynskej linky a na bočnej stene je keramický obklad. Elektroinštalácia je tu svetelná i motorická. V obývacej izbe sa nachádza kozub s otvoreným ohniskom a východ na terasu. Vo WC sa nachádza záchod KOMBI a umývadlo, batéria je nerezová páková.

V podkroví sa nachádza chodba, kúpeľňa, 3 izby a balkón. Povrchová úprava stien je vápenná omietka hladká. Podlahu na chodbe a v kúpeľni tvorí keramická dlažba, v izbách sa nachádza plávajúca laminátová podlaha. Dvere sú drevené plné hladké v oceľových zárubniach, okná sú drevené. Na oknách a balkónových dverách sú osadené vonkajšie plastové rolety. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo s nohou a WC typu KOMBI. Batérie sú nerezové pákové. Elektroinštalácia je svetelná. V jednej izbe je šatníková skriňa.
Rodinný dom je dobre udržiavaný. Vzhľadom na technický stav a použité materiály životnosť stavby uvažujem 100 rokov.
Garáž
Predmetná garáž nachádzajúca sa na parcelách č. KN-C 7678/186 a 7678/187 bola pristavená k rodinnému domu v roku 2008. Prístup do garáže je zo severnej strany od miestnej komunikácie. Garáž pozostáva z jednej miestnosti s možnosťou prechodu do dvora.
Garáž je postavená na betónových základových pásoch bez podmurovky. Obvodové murivo je z pálených tehál hr. 300 mm. Vnútorné omietky sú vápenné. Strop je drevený trámový s rovným podhľadom. Podlahu tvorí cementový poter. Dvere sú drevené rámové s výplňou, garážové vráta drevené výsuvné. Okno je drevené jednoduché. Strecha garáže je sedlová, zakrytá strešnou krytinou z pálenej škridly. Klampiarske konštrukcie sú taktiež z pozinkovaného plechu. Vonkajšia úprava stien je striekaný brizolit. Elektroinštalácia je svetelná i motorická, iné technické vybavenie sa tu nenachádza.
Vek stavby je stanovený podľa kolaudačného rozhodnutia, základnú životnosť predpokladám 80 rokov.
Drevená terasa
Jedná sa o drevenú terasu v zadnej časti rodinného domu so vstupom z obývacej izby. Bočné steny terasy tvorí múrik z lícových tehál, podlaha je drevená dosková. Z terasy je vstup do dvora po drevenom schodisku a tiež ku vstupu do suterénu.
Prístrešok pred garážou
Prístrešok pred garážou bol podľa informácie získanej od vlastníka nehnuteľnosti zrealizovaný v roku 2010 a slúži na parkovanie motorového vozidla. Nosná konštrukcia prístrešku je z drevených hranolov, ukotvených do oceľových pätiek. Strecha prístrešku je sedlová, zakrytá strešnou konštrukciou z pálenej škridly. Klampiarske výrobky sú z pozinkovaného plechu, podlaha je z betónových dlaždíc ukladaných do piesku, čiastočne poškodená.
Altánok
Altánok sa nachádza v zadnej časti pozemku. Tvorí ho drevená nosná konštrukcia, jednostranne obitá drevenou roštovou výplňou, strecha je sedlová zakrytá asfaltovým šindľom. Podlahu tvorí zámková dlažba. Vstrede altánku je ohnisko.
Skleník
Skleník o rozmeroch 2,6*2,3 m sa nachádza vo dvore za rodinným domom. Základy skleníka sú betónové, sklenené výplne sú ukotvené v oceľových profiloch.

  • Cena 92 300,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102397 (PSO290/15)
  • Katastrálne územie SPISSKA NOVA VES

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Spišská Nová Ves - centrum

Predaj, rodinný dom

Spišská Nová Ves, centrum 159 999,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Spišská Nová Ves

Predaj, rodinný dom, 315 m2

Spišská Nová Ves 149 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Spišská Nová Ves - Červený Jarok

Predaj, rodinný dom, 86 m2

Spišská Nová Ves, Červený Jarok 123 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Spišská Nová Ves - Tehelná

Predaj, rodinný dom, 160 m2

Spišská Nová Ves, Tehelná 96 000,00 EUR

TOPlist TOPlist