Predaj, rodinný dom, Sereď 13 575,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Sereď

Stavba sa nachádza v zastavanom území obce Sereď, v lokalite sústredenej zástavby rodinných domov. Prístupná je zo spevnenej komunikácie- ulice Ľ. Podjavorinskej, odkiaľ je napojená na verejný rozvod elektriny. Vodomer bol z vodomernej šachty odstránený, elektromer sa nachádza na juhozápadnej fasáde domu. Dom je prízemný, podpivničený pod celou zastavanou plochou, zastrešený je sedlovou strechou bez možného využitia podkrovia na obytné účely.

Dispozičné riešenie
Stavba tvorí jednu samostatnú bytovú jednotku. Hlavný vstup do stavby je z juhovýchodnej strany.
Na 1.PP sa nachádzajú dva sklady. Podlažie je prístupné z juhovýchodnej strany exteriérovým schodiskom. Svetlá výška podlažia je 1,85 m.
Na 1.NP sa nachádza vstupné zádverie, jedna obytná miestnosť s kuchynským kútom a kúpeľňa. Okná sú orientované na juhovýchod, kúpeľne na severovýchod. Svetlá výška podlažia je 2,21 m.

Vek stavby, opotrebenie, údržba a poruchy:
Stavba bola daná do užívania v roku 1999 ako podpivničená garáž pre jedno osobné vozidlo. V roku 2002 bolo Rozhodnutím Okresného úradu v Galante zmenené využívanie stavby na bývanie ( doklady sú v prílohe posudku). Údržba stavby je primeraná, na 1.PP nie sú vyhotovené omietky stropu a v menšom sklade nie sú ani omietky stien. Stavba je vykurovaná lokálne elektrickými prenosnými ohrievačmi. Opotrebenie je vypočítané analytickou metódou. Poruchy statického charakteru ani deformácie sa na stavbe nevyskytujú.

Materiálové a technické vyhotovenie:
Dom je založený na betónových základových pásoch v priemernej hĺbke do 2,00 m so zvislou hydroizoláciou. Obvodové steny 1.PP sú z monolitického betónu, 1.NP sú murované z tehál v skladobnej hr. 0,30 m. Deliace konštrukcie na 1.NP sú murované tehlové. Vnútorné omietky sú štukové, na 1.PP sú vyhotovené iba omietky stien bez stropu, v menšej skladovej miestnosti nie sú vyhotovené vôbec. Stropy nad 1.PP a 1.NP sú monolitické. Krov je drevený sedlový. Krytina na krove je z azbestocementových vlnoviek, klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu- žľaby a zvody, klampiarske konštrukcie parapetov sú z pozinkovaného plechu. Fasáda je štuková. Vnútorné dvere na 1.NP sú hladké v oceľových zárubniach, na 1.PP zvlakové. Okná sú iba na 1.NP a sú drevené zdvojené s dvojvrstvovým zasklením opatrené hliníkovými žalúziami. Podlaha v obytnej miestnosti je z veľkoplošných parkiet, v kúpeľni je keramická dlažba, v podzemnom podlaží je cementový poter. Stavba je na 1.NP vykurovaná lokálnymi elektrickými ohrievačmi. Zdrojom TÚV je zásobníkový elektrický ohrievač 120 lit. umiestnený v kúpeľni. Elektroinštalácia je na oboch podlažiach svetelná istená ističmi. Rozvod vody je z pozinkovaného potrubia teplej aj studenej z centrálneho zdroja, kanalizácia je zvedená do verejnej siete z plastového potrubia jednou stúpačkou.

Vnútorné vybavenie stavby:
- 1.PP je bez vybavenia.
- 1.NP- v kuchyni linka na báze dreva rozv. dl. 2,40 m, nerezový drez s odkladacou plochou, elektrický varná doska a samostatná elektrická rúra. Kúpeľňa je vybavená keramickým umývadlom, WC, samostatnou sprchou, batérie sú obyčajné. Keramické obklady sa vyskytujú v kúpeľni do výšky 1,51 m a obloženie sprchy, v kuchyni za linkou.

  • Cena 13 575,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102195 (PSO441/13)
  • Katastrálne územie SERED

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Sereď

Predaj, rodinný dom, 530 m2

Sereď 145 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Sereď - Šulekovská

Predaj, rodinný dom, 240 m2

Sereď, Šulekovská 260 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Sereď - Dolnočepeňská

Predaj, rodinný dom, 75 m2

Sereď, Dolnočepeňská 75 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Sereď - Športová

Predaj, rodinný dom, 300 m2

Sereď, Športová 205 000,00 EUR

TOPlist TOPlist