Predaj, rodinný dom, Šarovce Objekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu

Rodinný dom Šarovce

Dražba - rodinný dom s.č.249 na parc. KN č.824/108

Prízemná stavba rodinného domu so s.č.249 s obdĺžnikovým pôdorysom bez podpivničenia, postavená na parc. KN č.824/108. Dispozičné riešenie prízemia je nasledovné: Pôvodná stavba prízemie - 1.N.P - dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, kúpelne a 2-och izieb. Prístavba prízemie - 1.N.P - dispozične pozostáva z dvoch skladových miestností. Deštrukčné zmeny v základových konštrukciách resp. v obvodovom murive nie je vidieť. Údržba stavby je primeraná veku a kvalite vyhotovenia predmetnej stavby. Životnosť stavby vzhľadom na konštrukčné zhotovenie uvažuje znalec na 100 rokov.

Základy kamenné bez izolácie. Podmúrovka - nepodpivničená priem. výška do 50 z dvoch strán obložená s keramickým obkladom. Murivo - z nepáleného stavebného materiálu s hrúbkou do 60 cm. Deliace konštrukcie sú tehlové. Vnútorné omietky stien sú vápenné hladké. Stropy drevené trámové bez podhľadu ako prevažujúce. Krovná konštrukcia stavby je sedlová hambálková. Krytina strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Klampiarske konštrukcie strechy - uvažujem žľaby, zvody a záveterné lišty. Klampiarske konštrukcie ostatné sú pozinkované plechy ako prevažujúce. Fasádne omietky uvažujem 2 x nad 2/3 iny špricovaný brizolit, ako i 1 x do 2/3 ín a 1 x nad 2/3 iby v chrbte stavby vápenná špricovaná omietka na podklade. Dvere - dyhované i s presklením. Okná sú osadené drevené jednouché i drevené dvojité ako i v izbách plástové a tak s celkom uvažujem s oknami drevenými dvojitými. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) - plávajúca podlaha v izbe do ulice ako prevažujúca, potom je už iba položené PVC v detskej izbe. Dlažby a podlahy ostatných miestností - uvažujem s keramickou dlažbou ako prevažujúcou. Elektroinštalácia svetelná i motorická. Rozvod studenej i teplej vody z pozinkovaným potrubím. Kanalizácia 1 x PVC potrubie. Zdroj teplej vody - osadený elektrický ohrievač. Zdroj vykurovania - lokálne kachle na pevné palivo v počte 1 ks. Vybavenie kuchyne - plynový sporák na PB, osadený odsávač par, kuchynská linka na báze dreva s rozvinutou šírkou 2,60 m. Vnútorné vybavenie - vaňa plástová jednoduchá, 1 x umývadlo. Vodovodné batérie - 2 ks ostatné. Záchod - je osadený splachovací bez umývatka . Vnútorné obklady - v prevažnej časti kúpeľne nad 1,35 m u vane, ako i v kuchyni pri sporáku a dreze. Elektrický rozvádzač je osadený s ističmi.

Stavba besiedky je postavená v časti dvora na parc. KN č.824/108. Základy nie sú. Zvislé konštrukcie - drevená nosná konštrukcia s čiastočnou výplňou- uvažujem ako bez výplne stien. Krovná konštrukcia stavby je sedlová hambálková. Krytina strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Vonkajšia úprava povrchov. Vnútorná úprava povrchov - nie je.

Stavba prístrešku je pristavená k domu na jeho konci na parc. KN č.824/108. Základy - uvažuje znalec pätky pod stĺpami, v zadnom múre je urobený betónový základ. Zvislé konštrukcie - drevená nosná konštrukcia bez výplne iba v zadnom čele je murovaná konštrukcia. Krovná konštrukcia stavby je pultová. Krytina strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Vonkajšia úprava povrchov - nie je. Podlaha je betónová.

  • Cena Objekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102400 (PSO328/15)
  • Katastrálne územie VELKE SAROVCE

Kontaktovať makléra

Pavel Sirota
Pavel Sirota Správca dražby Telefón: +421232202733 E-mail: sirota@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Mostová 2 81102 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šárovce

Predaj, rodinný dom

Šarovce, Šárovce 26 500,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šarovce

Predaj, rodinný dom, 120 m2

Šarovce, Šarovce 14 900,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šarovce

Predaj, rodinný dom, 138 m2

Šarovce, Šarovce 20 250,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šarovce

Predaj, rodinný dom

Šarovce, Šarovce 30 000,00 EUR

TOPlist TOPlist