Predaj, rodinný dom, Šarovce 21 000,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Šarovce

Rodinný dom, súp.č.315, parc.č. 39

Rodinný dom, súp.č. 315, je vybudovaný na pozemku parc.č. 39, v katastrálnom území Malé Šarovce v obci Šarovce v okrese Levice. Potvrdením Obecného úradu Obce Šarovce bol rodinný dom súp.č. 315, na pozemku parc.č. 39, postavený v roku 1960.

Rodinný dom je samostatne stojaca jednopodlažná, čiastočne podpivničená stavba, s neobývaným podkrovím. V priestore na prvom podzemnom podlaží je kotolňa a schodisko. Nadzemné podlažie rodinného domu pozostáva z troch obytných miestností a z príslušenstva, ktorým je vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa a WC, komora a veranda.

Podzemné podlažie:
Objekt je osadený do terénu v hĺbke nad 2 m so zvislou vodotesnou izoláciou. Obvodové murivo je z tehál v skladobnej hrúbke nad 30 cm do 40 cm. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Stropy sú železobetónové s rovným podhľadom. Schody sú železobetónové s povrchom z cementového poteru. Okná sú jednoduché drevené. Dvere sú rámové s výplňou. Povrchy podláh sú z cementového poteru. Inštalácia je svetelná a motorická.

Nadzemné podlažie:
Základy domu sú betónové s vodorovnou izoláciou. Podmurovka priemernej výšky do 50 cm je z omietaného tehlového muriva. Obvodové murivo je realizované z tehál v skladobnej hrúbke nad 30 cm do 40 cm. Vnútorné priečky sú tehlové. Vnútorné povrchy sú upravené vápennými omietkami. Stropné konštrukcie sú s rovným pohľadom drevené trámové. Zastrešenie je riešené ako stanová strecha, s krytinou z betónovej jednodrážkovej škridle. Klampiarske konštrukcie domu sú z pozinkovaného plechu. Fasáda na dome je omietnutá vápennou omietkou. Vnútorné dvere sú prevažne drevené hladké plné alebo presklené v oceľových zárubniach. Vstupné dvere sú drevené presklené. Okná sú drevené zdvojené. Podlahy v obytných miestnostiach sú z celoplošných laminátových parkiet ( nedokončené - v jednej miestnosti je položený koberec na betóne ). V ostatných miestnostiach je podlaha z keramickej dlažby. Vykurovanie domu je ústredné teplovodné klasické liatinovými vykurovacími telesami. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Rozvod studenej a teplej vody je z pozinkovaného potrubia. V dome je realizovaný rozvod zemného plynu. Kanalizácia objektu je riešená z plastu. Zdrojom teplej vody je zásobníkový ohrievač elektrický umiestnený v kúpeľni. Zdrojom vykurovania je kotol ústredného kúrenia na tuhé palivo ( uhlie a aj drevo ) umiestnený na prvom podzemnom podlaží. V kúpeľni je jednoduchá smaltovaná vaňa s pákovou vodovodnou batériou so sprchou a keramické umývadlo s nerezovou vodovodnou pákovou batériou. V samostatnom WC je splachovací záchod kombi. Na stenách kúpeľne, lícovej steny vane a v kuchyni okolo kuchynskej linky je zhotovený keramický obklad. Dom je vybavený elektrickým rozvádzačom s poistkami a bleskozvodom.

Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1960. Životnosť rodinného domu vzhľadom na typ konštrukčného systému a vykonávanú bežnú údržbu predpokladá znalec na 100 rokov, opotrebovanie je primerané veku.

Hospodárska budova, bez súp.č., parc.č. 39
Ide o hospodársku budovu, bez súpisného čísla, postavenú na pozemku parc. č. 39 tesne pri rodinnom dome. Bola vybudovaná v roku 1930. Životnosť hospodárskej budovy vzhľadom na jej konštrukčné vyhotovenie a zanedbanú údržbu predpokladám 95 rokov. Hospodárska budova dlhodobo nesluži svojmu účelu a je na konci životnosti.

Analýza polohy nehnuteľnosti :
Rodinný dom, súp.č. 315, s príslušenstvom, je vybudovaný na pozemku parc.č. 39, v katastrálnom území Malé Šarovce v obci Šarovce, v okrese Levice, na ulici zastavanej individuálnou bytovou výstavbou - rodinnými domami s priľahlými záhradami. Prístup k nehnuteľnosti je možný priamo zo spevnenej obecnej komunikácie. Nehnuteľnosť je možné v súčasnosti napojiť na nasledovné verejné inžinierske siete v obci - elektrinu, vodovod, plyn i telefónnu sieť, prípojka obecnej káblovej televízie a kanalizácia je do žumpy. Dopravné spojenia s okolitými obcami a mestami je z obce možné medzimestskou autobusovou dopravou. V obci sa nachádza obecný úrad, základná škola s materskou školou, Ambulancia všeobecného lekára a zubného stomatológa, lekáreň, kaderníctvo, pošta, obchody (Coop jednota, Potraviny ABC a ABC Plus) a pod. Obec Šarovce sa nachádza na pravej strane Hrona cca 17 km juhovýchodne od okresného mesta Levice. Do obce Šarovce patria tri katastrálne územia: Veľké Šarovce, Malé Šarovce a Veselá. Počet obyvateľov v obci je 1657, sú to občania slovenskej, maďarskej a rómskej národnosti. Obec Šarovce má výhodnú geografickú polohu, nachádza sa v blízkosti termálnych kúpalísk: 10 km od Santovky, 15 km od Margity a Ilony, 25 km od Podhájskej a 30 km od Štúrova.
dom

  • Cena 21 000,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102395 (PSO173/15)
  • Katastrálne územie MALE SAROVCE

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Mostová 2 81102 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šárovce

Predaj, rodinný dom

Šarovce, Šárovce 26 500,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šarovce

Predaj, rodinný dom, 120 m2

Šarovce, Šarovce 14 900,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šarovce

Predaj, rodinný dom, 138 m2

Šarovce, Šarovce 20 250,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šarovce

Predaj, rodinný dom

Šarovce, Šarovce 30 000,00 EUR

TOPlist TOPlist