Predaj, rodinný dom, Šarovce 21 000,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Šarovce

Rodinný dom, súp.č.315, parc.č. 39

Rodinný dom, súp.č. 315, je vybudovaný na pozemku parc.č. 39, v katastrálnom území Malé Šarovce v obci Šarovce v okrese Levice. Potvrdením Obecného úradu Obce Šarovce bol rodinný dom súp.č. 315, na pozemku parc.č. 39, postavený v roku 1960.

Rodinný dom je samostatne stojaca jednopodlažná, čiastočne podpivničená stavba, s neobývaným podkrovím. V priestore na prvom podzemnom podlaží je kotolňa a schodisko. Nadzemné podlažie rodinného domu pozostáva z troch obytných miestností a z príslušenstva, ktorým je vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa a WC, komora a veranda.

Podzemné podlažie:
Objekt je osadený do terénu v hĺbke nad 2 m so zvislou vodotesnou izoláciou. Obvodové murivo je z tehál v skladobnej hrúbke nad 30 cm do 40 cm. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Stropy sú železobetónové s rovným podhľadom. Schody sú železobetónové s povrchom z cementového poteru. Okná sú jednoduché drevené. Dvere sú rámové s výplňou. Povrchy podláh sú z cementového poteru. Inštalácia je svetelná a motorická.

Nadzemné podlažie:
Základy domu sú betónové s vodorovnou izoláciou. Podmurovka priemernej výšky do 50 cm je z omietaného tehlového muriva. Obvodové murivo je realizované z tehál v skladobnej hrúbke nad 30 cm do 40 cm. Vnútorné priečky sú tehlové. Vnútorné povrchy sú upravené vápennými omietkami. Stropné konštrukcie sú s rovným pohľadom drevené trámové. Zastrešenie je riešené ako stanová strecha, s krytinou z betónovej jednodrážkovej škridle. Klampiarske konštrukcie domu sú z pozinkovaného plechu. Fasáda na dome je omietnutá vápennou omietkou. Vnútorné dvere sú prevažne drevené hladké plné alebo presklené v oceľových zárubniach. Vstupné dvere sú drevené presklené. Okná sú drevené zdvojené. Podlahy v obytných miestnostiach sú z celoplošných laminátových parkiet ( nedokončené - v jednej miestnosti je položený koberec na betóne ). V ostatných miestnostiach je podlaha z keramickej dlažby. Vykurovanie domu je ústredné teplovodné klasické liatinovými vykurovacími telesami. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Rozvod studenej a teplej vody je z pozinkovaného potrubia. V dome je realizovaný rozvod zemného plynu. Kanalizácia objektu je riešená z plastu. Zdrojom teplej vody je zásobníkový ohrievač elektrický umiestnený v kúpeľni. Zdrojom vykurovania je kotol ústredného kúrenia na tuhé palivo ( uhlie a aj drevo ) umiestnený na prvom podzemnom podlaží. V kúpeľni je jednoduchá smaltovaná vaňa s pákovou vodovodnou batériou so sprchou a keramické umývadlo s nerezovou vodovodnou pákovou batériou. V samostatnom WC je splachovací záchod kombi. Na stenách kúpeľne, lícovej steny vane a v kuchyni okolo kuchynskej linky je zhotovený keramický obklad. Dom je vybavený elektrickým rozvádzačom s poistkami a bleskozvodom.

Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1960. Životnosť rodinného domu vzhľadom na typ konštrukčného systému a vykonávanú bežnú údržbu predpokladá znalec na 100 rokov, opotrebovanie je primerané veku.

Hospodárska budova, bez súp.č., parc.č. 39
Ide o hospodársku budovu, bez súpisného čísla, postavenú na pozemku parc. č. 39 tesne pri rodinnom dome. Bola vybudovaná v roku 1930. Životnosť hospodárskej budovy vzhľadom na jej konštrukčné vyhotovenie a zanedbanú údržbu predpokladám 95 rokov. Hospodárska budova dlhodobo nesluži svojmu účelu a je na konci životnosti.

Analýza polohy nehnuteľnosti :
Rodinný dom, súp.č. 315, s príslušenstvom, je vybudovaný na pozemku parc.č. 39, v katastrálnom území Malé Šarovce v obci Šarovce, v okrese Levice, na ulici zastavanej individuálnou bytovou výstavbou - rodinnými domami s priľahlými záhradami. Prístup k nehnuteľnosti je možný priamo zo spevnenej obecnej komunikácie. Nehnuteľnosť je možné v súčasnosti napojiť na nasledovné verejné inžinierske siete v obci - elektrinu, vodovod, plyn i telefónnu sieť, prípojka obecnej káblovej televízie a kanalizácia je do žumpy. Dopravné spojenia s okolitými obcami a mestami je z obce možné medzimestskou autobusovou dopravou. V obci sa nachádza obecný úrad, základná škola s materskou školou, Ambulancia všeobecného lekára a zubného stomatológa, lekáreň, kaderníctvo, pošta, obchody (Coop jednota, Potraviny ABC a ABC Plus) a pod. Obec Šarovce sa nachádza na pravej strane Hrona cca 17 km juhovýchodne od okresného mesta Levice. Do obce Šarovce patria tri katastrálne územia: Veľké Šarovce, Malé Šarovce a Veselá. Počet obyvateľov v obci je 1657, sú to občania slovenskej, maďarskej a rómskej národnosti. Obec Šarovce má výhodnú geografickú polohu, nachádza sa v blízkosti termálnych kúpalísk: 10 km od Santovky, 15 km od Margity a Ilony, 25 km od Podhájskej a 30 km od Štúrova.
dom

  • Cena 21 000,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102395 (PSO173/15)
  • Katastrálne územie MALE SAROVCE

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šarovce

Predaj, rodinný dom, 150 m2

Šarovce, Šarovce 73 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šarovce - Šarovce

Predaj, rodinný dom, 140 m2

Šarovce, Šarovce 69 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šarovce

Predaj, rodinný dom, 140 m2

Šarovce 70 999,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Šarovce

Predaj, rodinný dom, 150 m2

Šarovce 20 990,00 EUR

TOPlist TOPlist