Predaj, rodinný dom, Oravská Polhora 192 000,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Oravská Polhora

rod.dom na parc.č.18016/25 podľa GP k.ú.Oravská Polhora

POPIS STAVBY

Rodinný dom sa nachádza v intraviláne obce, prístupný z miestnej komunikácie osadený na rovinatom, napojený na vodovod z vlastne studne, kanalizačná prípojka do žumpy, el. prípojka z verejnej siete. Rodinný dom s garážou, s kombinovanou krížovou sedlovou strechou, pozostáva z pozdemného podlaža /čiastočne podpivničený/, jedného nadzemného podlažia a podkrovia. Stavebné povolenie dodatočné bolo vydané dňa 4.11.2008.

Popis konštrukcií a vybavenie rodinného domu.
osadenie do terénu podzemného podlažia v priemernej hĺbke 3,0m, základy betónové murivo murované v suteréne z debniacich tvárnic PREMAC DT 30/ stratené debnenie, vložené zvislá a pozdĺžna oceľová armatúra, v nadzemnom podlaží z tehly POTOTHERM 380 + zateplenie polystyrénom hr. 12 cm, deliace konštrukcie murované, stropy železobetónové monolitické s rovným podlhľadom, krov sedlový kombinovaný s valbami, krytina strechy upravovaný plech RANNILA, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu, fasádne omietky sú-omietky na báze umelých látok, zateplenie polystyrén hr.120 mm,dvere- nie sú, okná plastové, parapetné dosky z mramoru, schody betónové s povrchom do suterénu tvrdé drevo a do podkrovia z mramorových dosiek, podlahy obytných miestností veľkoplošné parkety, dlažby keramické, elektroinštalácia vnútorná kanalizácia plastová, vykurovanie podlahové elektrické a teplovodné, aj panely, rozvod pod omietkou- domáci telefón, rozvod televízny, zabezpečovacie zariadenie, garážová vráta s automatickým ovládaním, zdroj teplej vody- bojler obojživelník, el. bojler, zdroj vykurovania- kotol MATIX na tuhé palivo na palety a ekohrášok/ vybavenie kuchyne a kúpeľne uvedení v popise jednotlivých podlaží, krb s uzavretým ohniskom, elektrický rozvádzač s automatickým istením. Podrobnejší popis vybavenie a predpoklad vybavenia je uvedený v jednotlivých podlažiach.

1. podzemné podlažie
V podzemnom podlaží osadenie v hĺbke 3,00 m/ - je riešené kotoľňa-/kotol MATIX na tuhé palivo / na pelety a ekohrášok /, el bojler obojživelník TATRAMAT, čerpadlo z vrtu, sklady, chodba, schodisko.
1. nadzemné podlažie
V prvom nadzemnom podlaží sú riešené - dvojgaráž, kuchyňa, kuchynská linka, el. sporák s keramickou platňou, zabudovaná chladnička, mikrovlnka, el. rúra., drez, jedálenský kút, obývačka s krbom, dve detské izby, spálňa, šatník, kúpeľňa- je vybavená, kúpeľňa- plastová vaňa, umývadlo, sprchovací kúť, bidet, obklady a dlažby, práčovňa / umývadlo, obklady, dlažby, schody do podkrovia mamorové dosky. V rodinnom dome sú rozvody pripravené na solárny ohrev,alarm a internet.
1. Podkrovie
V podkroví sú riešené izby v počte 5, chodba, kúpeľňa- umývadlo, bidet, obklady(nie sú), dlažby, fitness, stropy drevené s rovným podhľadom zateplené. sauna.

  • Cena 192 000,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 4. 8. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102489 (PSO158/16)
  • Katastrálne územie ORAVSKA POLHORA

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist