Predaj, rodinný dom, Michalovce 60 825,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Michalovce

Vzhľadom na skutočnosť, že hodnotené nehnuteľnosti neboli sprístupnené, ohodnotenie predmetu dražby bolo vykonané v zmysle § 12 ods.3 zákona č.527/2002 o dobrovoľných dražbách, v znení neskorších predpisov ("ohodnotenie možno vykonať z dostupných údajov, ktoré má dražobník k dispozícii"). Z dôvodu neumožnenia vykonania obhliadky nie je možné určiť presné technické ani dispozičné riešenie ohodnocovaných nehnuteľností, rovnako ani ich užívaciu schopnosť. Opis predmetu dražby prevzatý zo ZP č. 26/2013 vypracovaný znalcom Ing. Martinom Hromjákom.
Rodinný dom súp.č.1104 na parc.č.1568/92, k.ú Stráňany v Michalovciach.
Radový rodinný dom bez podpivničenia s dvomi nadzemnými podlažiami bol postavený roku 1994. Hlavný vstup do domu je situovaný na severozápadnom priečelí cez vstupnú predsieň. Na prízemí sa nachádza chodba, kuchyňa s komorou, miestnosť WC, podschodišťový priestor, obývacia izba s priechodom cez vonkajšiu terasu a schodiskom na poschodie, garáž, kotolňa a sklad. Na poschodí sú štyri izby a kúpeľňa, prístupné zo spoločnej chodby. Dom má pásové základy z betónu s vodorovnou izoláciou, podmurovka betónová cca 0,5m. Murivo je zmiešané z tehál a pórobetónových tvárnic hr. 300mm. Priečky tehlové. Stropy domu z panelov. Strecha je dvojplášťová, krytina z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie pozinkované- žľaby, zvody, oplechovania strechy, atík. Okná i vchodové dvere sú drevené zdvojené, parapety z pozinkovaného plechu. Na oknách vonkajšie rolety. Vonkajšie omietky brizolitové, doplnené kabrincovým obkladom sokla. Vnútorné omietky štukové, doplnené keramickým obkladom pri kuchynskej linke v kuchyni i kúpeľni, v izbe pri kachliach. Vnútorné dvere sú dýhované. Podlahy z PVC v izbách, v chodbe, v kuchyni a WC keramická dlažba. Vykurovanie ústredné plynovým kotlom umiestneným v technickej miestnosti, kde je situovaný aj plynový prietokový ohrievač na OPV. Vykurovanie oceľovými radiatormi. Ďalším lokálnym zdrojom tepla sú kovové, krbové kachle v obývacej izbe. V kuchyni je osadená kuchynská DTD linka s dvomi plastovými drezmi. Obyčajnou batériou, plynový sporák.
Nehnuteľnosť sa nachádza v Michalovciach, k.ú. Stráňany, v zastavanom území na okraji obce. V tejto lokalite je dopyt v porovnaní s ponukou v rovnováhe, jedná sa o radový rodinný dom s dvorom a záhradou, s priemerným dispozičným riešením, nehnuteľnosť a neužíva - potrebná oprava, prevládajúca zástavba objekty na bývanie, pracovné možnosti v mieste obmedzené, hustota obyvateľstva - priemerná, orientácia hlavných miestností na juhovýchod a severozápad, terén rovinatý, možnosť napojenia na všetky inžinierske siete, doprava autobusová, železničná, MHD, príslušenstvo - žiadne, občianska vybavenosť - MsÚ, MŠ, ZŠ, SŠ, NsP, polícia, banky, DÚ, kompletná sieť obchodov a služieb, prírodná lokalita v blízkosti - VN Šírava, rieka Laborec životné prostredie - bežný hluk a prach od dopravy.
Umiestnenie stavby:
Jedná sa o radový rodinný dom č.s. 1104, na parc. č. 1568/92 v uličnej zástavbe,nepodpivničený, s dvoma nadzemnými podlažiami, na ul. Smreková 9 v Michalovciach,k.ú. Stráňany.
Stavebno-technické riešenie:
Nakoľko dom nebol sprístupnený, podrobný stavebno-technický popis a vnútorné vybavenie bolo predložené v zaslanom znaleckom posudku č. 26/2013.
Životnosť a opotrebenie:
Údržba vzhľadom na vek na základe vonkajšej obhliadky zanedbaná, dom sa neužíva.
PLOT - kovový
Jedná sa o oplotenie od suseda. Základy betónové, plot kovový. Plot postavený a užívaný od roku 1994, životnosť stanovujem na 40 rokov.
VONKAJŠIE ÚPRAVY
Vonkajšia úprava: prípojka vody
Jedná sa o prípojku vody od vodomernej šachty k rodinnému domu užívanú od roku 1994.
Vonkajšia úprava: vodomerná šachta
Jedná sa o vodomernú šachtu užívanú od roku 1994.
Vonkajšia úprava: prípojka kanalizácie
Jedná sa o prípojku kanalizácie užívanú do roku 1994.
Vonkajšia úprava: spevnené plochy
Jedná sa o spevnené plochy užívané od roku 1994.
Vonkajšia úprava: vonkajšie schody
Jedná sa o vonkajšie schody užívané od roku 1994.
Vonkajšia úprava: pivnica pod terasou
Jedná sa o podzemnú pivnicu pod terasou užívanú od roku 1994.
Vonkajšia úprava: zastrešenie terasy
Jedná sa o zastrešenie terasy užívané od roku 1994.

  • Cena 60 825,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 6. 8. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102491 (PSO398/14)
  • Katastrálne územie STRANANY

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Michalovce

Predaj, rodinný dom

Michalovce 93 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Michalovce - Michalovce okolie

Predaj, rodinný dom, 1 m2

Michalovce, Michalovce okolie 255 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Michalovce - Zemplínska Šírava

Predaj, rodinný dom, 1 m2

Michalovce, Zemplínska Šírava 125 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Michalovce

Predaj, rodinný dom, 301 m2

Michalovce 145 000,00 EUR

TOPlist TOPlist