Predaj, rodinný dom, 371 m2, Merašice, Merašice 35 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - rodinný dom, Merašice, Merašice, Hlohovec - Ponúkame peknú vidieckú usadlosť

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Počet izieb: 7.izb a viac
Celková úžitková plocha m2: 370
Plocha obytnej časti m2: 370
Výmera pozemku m2: 2901
Popis: Hľadáte veľký rodinný dom s hospodárstvom a veľkým pozemkom ?

Ponúkame starý gazdovský dom zo začiatku 20. storočia, ktorý bol zrekonštruovaný začiatkom 21. storočia. Dom má veľký potenciál ! Plocha pozemku je cca 3 000 m2, Obytná plocha domu je 370 m2, má 7 izieb, veľkú kuchyňu, 2 kúpeľne a 3 záchody, veľkú povalu s možnosťou vybudovať ďalšie izby, alebo iné miestnosti. 84 m2 sú hospodárske priestory pre ustajnenie zvierat (koní, dobytka, oviec, alebo iných zvierat), veľká záhrada, jazierko pre ryby, alebo kačice, pozdĺž pozemku (mimo neho) tečie potok.
Dom sa nachádza v ľúbeznej dedinke Merašice, na hlavnej ceste spájajúcej Hlohovec a Topoľčany. Dom je zdravý. Múry má stavané z kameňa, surovej a pálenej tehly. Strecha je z pálenej škridly, nové okapy okolo celého domu sú z pozinkovaného plechu. V spoločenskej miestnosti je povala s čiernymi drevenými podvalmi a starodávny krb. Podlahy v miestnostiach sú z pevných dlážkových dosiek a na spoločných chodbách a v kuchyni je keramická dlažba. Kuchyňa je vybavená peknou veľkou linkou a potrebnými spotrebičmi. Do domu je privedená elektrická energia, plyn, voda z centrálneho vodovodu a septik. Naviac je na pozemku vlastná studňa. Na výrobu teplej vody slúži plynový kotol.
Merašice sú vzdialené od Nitry cca 20 km. Rovnako neveľké vzdialenosti sú aj od ďalších zaujímavých miest v danom regióne: krajské mesto Trnava, Hlohovec - mesto ruží, Piešťany - preslávené kúpele, ale aj zaujímavé miesta ako sú Topoľčianky so Zubrou oborou, svetoznámym žrebčincom, dobrým vínom a Loveckým zámkom, ktorý slúžil za prvej republiky Prezidentovi Masarykovi ako letné sídlo. Alebo svetoznáme Arborétum v Tesárskych Mlyňanoch s nádherným parkom, veľkým Rozáriom a cudzokrajnými rastlinami z celého sveta. V Merašiciach je obchod so základnými potravinami, kostol a reštaurácia a dve zástavky autobusu na trati Hlohovec Topoľčany.
Po obnove po roku 2000 majiteľ domu časť domu využíval ako reštauráciu (krčmu) pre potreby miestnych občanov a občanov zo širokého okolia ako aj pri kultúrnych a športových podujatiach obce. V blízkosti je futbalový štadión a veľké parkovisko. Reštauračné služby tu ponúkali aj pod slnečníkmi v ohradenej záhrade pred domom.
V dome sa dá okamžite bývať. Nový majiteľ si zrejme dom obnoví a prispôsobí podľa vlastnej potreby a predstavy.

Zastavaná plocha m2: 370
Pozemok: Mierne svahovitý
Konštrukcia domu: Tehla+Kváder
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno čiastočne
Skolaudovaný v roku: 1905
Rok poslednej rekonštrukcie: 2001
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Septik, Verejný vodovod, Studňa
Kúrenie: Plynové, Kombinované
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Počet bytov v dome: 1
Vybavenie domu: Krb
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Turistika, Kino
Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia, Sídlo firmy
Typ strechy: Sedlová


Viac informácií: http://y9.sk/fBD

Obhliadky a ďalšie informácie:
Pavol Kalivoda
0917961897
p.kalivoda@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 35 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 13. 6. 2016
  • Číslo inzerátu AR-0123-136219 (145740)
  • Lokalita Merašice

Kontaktovať makléra

Pavol Kalivoda
Pavol Kalivoda Telefón: 0917961897 E-mail: p.kalivoda@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Merašice - Merašice

Predaj, rodinný dom, 600 m2

Merašice, Merašice 36 000,00 EUR

TOPlist TOPlist