Predaj, rodinný dom, Malinová 54 550,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Malinová

Rodinný dom: s.č. 25 na parc. č.65, k.ú. Malinová

TECHNICKÝ POPIS SKUTOČNÉHO VYHOTOVENIA V ČASE OBHLIADKY:
Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom postavený v tradičnej murovanej technológii obci Malinová nepravideľnej uličnej zástavbe rodinných domov.Prístup k rodinného domu je z miestnej komunikácie, ktorá sa napája na mestskú komunikáciu.Rodinný dom bol postavený v r.1965a tvorí samostatnú bytovú jednotku so súp.č.25.Jedná sa o nepodpivničený rodinný dom s prízemím a s obytným podkrovím,bolo prerábané v r.2012-2015.Dom je napojený na inžinierske siete voda, elektrina, kanalizácia je do žumpy.
Dispozične sa na prízemí nachádzajú dve izby, kuchyňa, predsieň, kúpeľňa s WC a vstup do podkrovia(vymurované schody do podkrovia.
Základy stavby sú pásové z vodorovnou izoláciou.Obvodové steny v suteréne z monolického betónu, podmúrovka je betónová, murivo na 1.NP je prevažne tehlové hr.450 mm, prízemie je murované z tehál s hr.45 cm aj priečky sú murované tehlové, vnútorné omietky sú vápenné štrukové, strop nad prízemím je drevený trámový s rovným podhľadom so zníeženým podhľadom sadrokartónom.Strecha je sedlová, krytina je nová BRAMAC.. Klampiarske konštrukcie sú nové z pozikovaného plechu včetne parapetov. Vonkajšia omietka je brizolitová zo všetkých strán(pôvodná).Dvere na prízemí sú plné alebo zasklené vsadené do oceľových zárubní. Vchodové dvere sú nové, okná sú plastové. Okná sú nové plastové s izolačným dvojsklom.Podlaha v izbách je plávajúca lamoinátová, ostatné ako chodba, kuchyňa, kúpeľňa je keramická dlažba. Vykurovanie je centrálne s oceľovými radiátormi, v obývačke je podlahové vykurovanie, kotol je na plyn. Rozvod vody teplá a studená voda je na prízemí ohrievaná zásobníkom pri kotly.Elektroinštalácia na prízemí je svetelná aj motorická-nová kompletne menená.Rozvodná skriňa je s automatickým istením.V kúpelni je nová rohová vaňa, keramické umývadlo a WC.Batérie nad umývadlom a vaňou sú pákové, v kúpelni je keramický obklad.Keramické obklady sú v kúpelni, v kuchyni a vo WC.Vybavenie kuchyne je nové-kuchynská linka na báze dreva, elektrický sporák , umývačka riadu.V záchde je nová misa GEBERIT.Pre krb je napojený nový komín - krb je so vzdušníkmi, nie je ešte kompletne dokončený.
Drobná stavba - hospodárska budova

POPIS STAVBY
Jedná sa o hospodársku budovu s doplnkovou funciou k hlavnej budove.Na betónových základoch sú je podmúrovka, zvislé nosné konštrukcie sú murované do hr.150 mm.Strecha už nie je na stavbe, pretože pri velkom vetre a zlom počasí sa strecha znehodnotila, bola nefunkčná a nebezepečná.Vonkajšia úprava je brizolit.Okná sú drevené.Podlaha je z cementového poteru.

  • Cena 54 550,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102181 (PSO065/16)
  • Katastrálne územie MALINOVA

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Malinová - Malinová

Predaj, rodinný dom

Malinová, Malinová 128 990,00 EUR

TOPlist TOPlist