Predaj, rodinný dom, 320 m2, Ľuboreč, Ľuboreč 198 900,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - rodinný dom, Ľuboreč, Ľuboreč, Lučenec - VÝRAZNÉ ZNÍŹENIE CENY!!!Nízkoenergetická novostavba na samote na hektárovom pozemku s potôčikom a biojazierkom v chránenej oblasti CEROVSKÁ VRCHOVINA

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Počet izieb: 3.izbový
Celková úžitková plocha m2: 320
Plocha obytnej časti m2: 264
Výmera pozemku m2: 9307
Popis: Rodinný dom je umiestnený v chránenej oblasti Cerovská vrchovina. Je to novostavba situovaná na lúke obklopená lesom, kde jednu hranicu pozemku tvorí potok. Pozemok je celý oplotený. Súčasťou je tiež bio jazierko s možnosťou chovu rýb či kúpania. Pozemok je rozdelený na okrasnú časť a časť s ovocným sadom, kde sú vysadené rôzne mladé ovocné stromy ako jablone, hrušky, slivky, čerešne, marhule a ovocné kríky ako ríbezle, egreše, maliny, čučoriedky či černice a na časť s možnosťou pestovania zeleniny. Dom pozostáva z kuchyne, ktorá je spojená s veľkou a priestrannou obývacou izbou, 1x spálňa a 1x hosťovská izba so samostatným vstupom, 3x WC, 2x kúpeľňa. Podlahy v celom dome sú keramické, kúrenie je riešené tepelným čerpadlom s bojlerom na ohrev teplej vody zn. Vaillant. V miestnostiach sú radiátory, v kúpeľniach je podlahové kúrenie. Ako doplnkové kúrenie je centrálne umiestnená krbová pec. Dom má vlastnú studňu s pitnou vodou a odpad z domu je vyvedený do vlastnej čističky odpadových vôd. Vila je nádherne slnečná s veľkými hliníkovými oknami s izolačným trojsklom. Súčasťou tejto usadlosti je samostatne stojaca garáž a druhá garáž je súčasťou domu, z ktorej je momentálne vytvorená letná kuchynka, 1x priestor na chov zvierat. Cez pozemok preteká horský potôčik. Príjazdová asfaltová cesta k pozemku je od hlavnej cestnej komunikácie asi 400 m dlhá .Ochrana objektu: 3x samostatné brány otvárané na diaľkové ovládanie, alarm Jablotron, samostatne je zabezpečené vnútro a vonkajšok objektu, kamerový systém- možnosť sledovať cez internet. Zapojená je satelitná TV, každá miestnosť samostatne- Skylink, Wifi je v celom objekte. Mesačné náklady na chod sú nízke, cca 50 Eur. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza vodná nádrž s možnosťou rybárčenia a celoročne otvorené termálne kúpalisko Dolná Strehová. Táto nehnuteľnosť sa predáva s kompletným zariadením a kúpou je okamžite voľná. V prípade potreby je samozrejmosťou vybavenie hypotek. úveru.
Zastavaná plocha m2: 320
Pozemok: Rovinatý
Konštrukcia domu: Tehla
Príjazdová cesta: Betónová
Podpivničený: Nie
Skolaudovaný v roku: 2013
Inžinierske siete: Elektrina, Čistička odpadových vôd, Studňa, Satelitný prijímač, Internet
Kúrenie: Solárne panely
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Dvojgaráž
Vybavenie domu: Krb, Záhradný altánok, Terasa
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia, Sídlo firmy
Energetický certifikát budovy: Trieda A
Energetický certifikát - (VYKUROVANIE): Trieda A
Energetický certifikát - (Príprava TUV): Trieda A


Viac informácií: http://y9.sk/dDy
(video obhliadka)


Obhliadky a ďalšie informácie:
Mário Moze
0905 355 069
m.moze@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 198 900,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 17. 3. 2015
  • Číslo inzerátu AR-0123-129871 (139123)
  • Lokalita Ľuboreč

Kontaktovať makléra

Mário Moze
Mário Moze Telefón: 0905 355 069 E-mail: m.moze@directreal.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Ľuboreč

Predaj, rodinný dom

Ľuboreč 198 900,00 EUR

TOPlist TOPlist