Predaj, rodinný dom, Lok 13 500,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Lok

Rodinný dom

Dispozičné riešenie poschodí je nasledovné.
1.N.P-prízemie
Dispozične pozostáva z priebežnej chodby, kotolne, kuchyne, kúpelne, špajze a 4-och izieb.
Počas životnosti v posledných rokoch boli urobené omietky a podlahy v čelnej izbe a začala rekonštrukcia v poradí v druhej izbe od ulice. Stavba je toho času neudržiavaná a neobývaná.
Stavby sa začala u užívať v 30 tich rokoch minulého storočia a to konkrétne v roku 1934.
Vek stavby RD je potom k roku vypracovania zn.posudku 80 rokov. 2014-1934= 80 rokov.
V nosných základových prvkoch stavby nie je vidieť deštrukčné zmeny ktoré by mohli ohroziť životnosť predmetnej stavby RD. Údržba stavby rodinného domu v súčasnosti zanedbaná, zo strany chrbta stavby kde chýbajú žľaby a zvody vidieť nasávanie vlhkosti do omietok.

1. Nadzemné podlažie
Základy betónové - betónové bez izolácie. Podmúrovka- bez podpivničenia do 50 cm omietaná. Stropy sú drevené trámové s pohľadom rákos a omietky, iba v kotolni stropy drevené trámové bez podhľadu. Vnútorné omietky stien a stropov sú vápenné hladké, avšak v poradí druhej miestnosti uz dôvodu rekonštrukcie chýbajú úplne. Krovná konštrukcia stavby je sedlová hambálková s valbou do ulice. Krytina strechy na krove je betónová jednoduchá škridla. Klampiarske konštrukcie - uvažujem úplné strechy avšak chýbajú žľaby a zvody v chrbte stavby. Klampiarske konštrukcie ostatné - sú osadené parapetné plechy pozinkované iba na oknách do ulice. Fasádne omietky sú 2 x nad 2/3 iny - omietky vápenné hladká v chrbte stavby zdrsňované špricované. Dvere sú rámové s výplňou s osadením do obíjaných zárubní. Okná - sú drevené dvojité dnu otváravé, v kotolni drevené dvojité dnu a von otváravé a v priebežnej chodbe sú kovové jednouché. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) - sú cementové potery. Dlažby a podlahy ostatných miestností - cementové potery a v kúpelni je keramická dlažba. Vykurovanie je ústredné s chýbajúcim kotlom ÚK na pevné palivo. Elektroinštalácia s el. rozvodmi na 380 V. Rozvody vody na teplú i studenú vodu - sú urobené s pozinkovaným potrubím. Inštalácia zemného plynu je urobená. Kanalizácia je 3 x PVC potrubie. Vybavenie kuchyne - nie je. Vnútorné vybavenie - vaňa liatinová smaltovaná, osadené umývadlo. Vodovodné batérie 1 x páková sprchová batéria, 1 ks páková nerezová a 1 ks ostatné. Vnútorné obklady - u vane a v kúpelni do výšky 1,50. Elektrický rozvádzač je osadený s poistkami.

Stavba príručnej dielne

Základy betónové i s podmúrovkou. Zvislé konštrukcie - murované z pálených tehál s nameranou hrúbkou 45 cm v čele stavby, v chrbte však je murivo z nepálených tehál. Stropy - sú drevené trámové bez podhľad. Krovná konštrukcia stavby je sedlová. Krytinu plochej strechy tvorí škridla ťahaná drážková. Klampiarske konštrukcie - nie sú. Vonkajšia úprava povrchov - vápenné špricované omietky v chrbte stavby a v čele je murivo so špárovaním. Vnútorné omietky stien - sú vápenné hladké. Dvere uvažujem latové tesársky zbíjané. Okno kovové jednoduché. Podlaha je betónová hrubá. Elektroinštalácia je urobená na 220V s poistkami.

Stavba skladu

Základy betónové i s podmúrovkou. Zvislé konštrukcie - murované z pálených tehál v stĺpoch na 0,45 m a s výplňovým murivom na 15 cm a tak uvažujem murivom s pálených tehál do 30 cm. Stropy - nie sú. Krovná konštrukcia je sedlová. Krytinu strechy tvorí škridla ťahaná drážková. Vonkajšia úprava povrchov. Vnútorné omietky stien - sú vápenné hladké. Podlaha je betónová hrubá u jedného poľa ktorú začal robiť v posledných rokoch vlastník nehnuteľnosti avšak väčšia časť chýba. Elektroinštalácia - uvažujem na 220 V.

  • Cena 13 500,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102196 (PSO444/13)
  • Katastrálne územie LOK

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Lok

Predaj, rodinný dom, 100 m2

Lok 39 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Lok - ul. Hlavná

Predaj, rodinný dom, 211,93 m2

Lok, ul. Hlavná 27 500,00 EUR

TOPlist TOPlist