Dražba, rodinný dom, 1 332 m2, Komjatice 41 911,00 EUR navrhnúť cenu

DRAŽBA Rodinný dom obec Komjatice, okres Nové Zámky

Rodinný dom s. č. 532
Rodinný dom je prízemný nepodpivničený, bez možnosti využitia podkrovia na bývanie, postavený na parc. č. 970/4. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1966.
Dispozičné riešenie:
Prízemie (1.NP): zádverie, chodba, tri izby, kuchyňa, kúpeľňa, komora, špajza.
Základy sú betónové s izoláciou proti zemnej vlhkosti. Obvodové murivo je murované z tehál v skladobnej hrúbke do 50 cm, suterén je z monolitického betónu, fasáda je brizolitová, vnútorné omietky vápennocementové hladké, stropy sú drevené trámové s rovným podhľadom, v suteréne železobetónové. Strecha je valbovo – stanová, krov drevený väznicový, krytina je z pálenej škridle jednodrážkovej. Klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu ostatné klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorné dvere sú prevažne drevené plné. Okná sú dvojité drevené, v suteréne jednoduché kovové okno. Podlahy obytných priestorov poschodia sú palubovky, ostatné podlahy sú prevažne z cementového poteru. V kuchyni je plynový šporák, bežná kuchynská linka s drezom s nerezovou výtokovou armatúrou. Keramický obklad stien je za šporákom a linkou. Kúpeľňa obsahuje vaňu, smaltované umývadlo s nerezovými výtokovými armatúrami. Záchod nie je osadený. Keramický obklad stien kúpeľne je nad 1,35 m výšky. Vykurovanie je kotlom na plyn v suteréne a dvomi gamatkami, radiátory rebrované. Príprava TÚV je elektrickým bojlerom. Elektrická inštalácia je svetelná a motorická – ističe. Studená voda je čerpaná zo studne suterénu. Rodinný dom je napojený na plynovod a elektrickú rozvodnú sieť, s možnosťou napojenia na vodovod, splašky sú zvedené do žumpy. Stavba je v primeranom technickom stave bez viditeľného poškodenia, základná životnosť 100 rokov.

Pozemok
Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obci Komjatice, okres Nové Zámky, v jej obytnej okrajovej časti. Prístup je po spevnenej asfaltovej komunikácii. Obec je dostupná od okresného mesta Nové Zámky vzdialené cca 18,00 km a je spojené prímestskou autobusovou dopravou, železničnou dopravou, autom dostupnosť do 15 minút. Obec má cca 4200 obyvateľov, potravinové obchody, nachádza sa tu obecný úrad, kultúrne zariadenie, športový areál, pošta, materská a základná škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, vybudovaný je verejný vodovod, plynovod, elektrický rozvod, kanalizačná a telekomunikačná sieť. Predmetom je pozemok v zastavanom území obce evidovaný ako zastavané plochy a nádvoria, v jej obytnej časti, v uličnej zástavbe rodinnými domami. Pozemok je rovinatý, prístupný po spevnenej asfaltovej komunikácii, napojený na verejný vodovod, plynovod, telekomunikačnú sieť a elektrickú rozvodnú sieť, bez možnosti napojenia na kanalizáciu. Miesto nie je zaťažené negatívnymi vplyvmi.

 • Cena 41 911,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 15. 1. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0B79-100432 (201415)
 • Dobrovolná dražba Nie
 • Forma vlastníctva osobné
 • Celková úžitková plocha 1332 m2
 • Výmera pozemku celkom 1332 m2
 • Celková podlah.plocha 13331 m2
 • Spôsob kúrenia ústredné - plynové

Kontaktovať makléra

LICITOR -
LICITOR - Telefón: 0918 834 834 E-mail: drazby@licitor.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Licitor reality, s.r.o. Sládkovičova 6 01001 Zilina Telefón: +421918900100 E-mail: mmicura@licitor.sk Web:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 
TOPlist TOPlist