Predaj, rodinný dom, Kokava nad Rimavicou 19 875,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Kokava nad Rimavicou

Najnižšie podanie
19 875,00
Dobrovolná dražba
Áno

Dražba rodinného domu súpisné č. 728, postaveného na parcele registra "C" evidovanej na katastrálnej mape pod parcelným č. 440, na ul. Dobšinského 728, k.ú. Kokava nad Rimavicou.
Predmetom dražby sú aj pozemky o celkovej výmere 984 m2.

Predmetom ohodnotenia je samostatne stojaci čiastočne podpivničený murovaný rodinný dom bez obytného podkrovia so šikmou valbovou strechou. Osadený je na rovinatom teréne a je založený na betónových základových pásoch s vodorovnou izoláciou. Nosné steny sú murované z kameňa a z tehál hr. 45 cm, v prístavbe do 30 cm. Stropná konštrukcia nad suterénom je železobetónová monolitická doska, nad prízemím je strop drevený trámový s omietnutým podhľadom. Strecha je valbová so škridlovou krytinou, rímsy a okenné parapety z pozinkovaného plechu. Povrchové úpravy - vonkajšie brizolitové, sokle cementové škrabané, vnútorné omietky sú hladké vápenno- cementové. Výplne otvorov - okná plastové, dvere rámové s výplňou. Dom je napojený na elektrickú energiu, elektroinštalácia je svetelná a motorická, elektrický rozvádzač s automatickým istením. Zásobovanie vodou je zabezpečené z verejného vodovodu. Rozvody vody v objekte sú plastové. Kanalizácia cez vlastný septik je zvedená do trativodu.
Podlahy v obytných miestnostiach sú plávajúce laminátové podlahy, v ostatných miestnostiach prízemia je keramická dlažba, v suteréne betónová mazanina. Vykurovanie rodinného domu je ústredné oceľovými radiátormi a kotlom na tuhé palivo, ktorý je umiestnený v suteréne, teplá voda v dome je z elektrického bojlera v kúpelni.
Obytné prízemie pozostáva z dvoch izieb a príslušenstva - chodba, kuchyňa, špajza, kúpelňa a WC. Vnútorné vybavenie tvorí kuchynská linka na báze dreva, nerezový drez a elektrický šporák, v kúpelni smaltovaná vaňa, umývadlo a splachovací záchod. Keramické obklady sú v kúpelni, pod vaňou a v kuchyni
Garáž na parc.č.439/4
Jedná sa o prízemný objekt so sedlovou strechou, založený na základových pásoch. Nosné múry sú z tehál hr. 300 mm. Stropná konštrukcia drevená trámová s podhľadom, krytina strechy škridlová. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Povrchové úpravy - vonkajšia brizolit, vnútorné sú hladké vápenno-cementové omietky. Okno dvojité, vráta drevené otváravé. Podlaha betónová. Elektroinštalácia svetelná. Garáž bola postavená v roku 1968.
PRÍSLUŠENSTVO
Dreváreň na parc.č.439/4
Prízemná stavba so sedlovou strechou - konštrukcia strechy a jedna stena spoločná s garážou, základy betonové pásové, nosné múry sú z tehál hr. 300 mm. Stropná konštrukcia drevená trámová s viditeľnými trámami, krytina strechy škridlová. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Povrchové úpravy - vonkajšia brizolit, vnútorné bez úpravy. Dvere sú drevené zvlakové, podlaha betónová mazanina, elektroinštalácia svetelná. Dreváreň bola postavená v roku 1968.
Letná kuchyňa na parc.č.439/4
Jedná sa o prízemný objekt so sedlovou strechou, založený na základových pásoch. Nosné múry sú z tehál hr. 300 mm. Stropná konštrukcia drevená trámová s kazetovým podhľadom a lištami, krytina strechy škridlová. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšie aj vnútorné povrchové úpravy sú hladké vápenno-cementové omietky. Okno dvojité, podlaha betónová s poterom a povlak pvc. Elektroinštalácia svetelná. Letná kuchyňa bola postavená v roku 1973.
Chlievy na parc.č.439/4
Jedná sa o prízemný objekt s pultovou strechou, založený na základových pásoch. Nosné múry sú z tehál do hr. 300 mm. Krov drevený, krytina a klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšie aj vnútorné povrchové úpravy sú hrubé omietky. Podlaha betónová. Chlievy boli postavené v roku 1973.
Oplotenie pozemku
Oplotenie okolo pozemku je vyhotovené zo strojového pletiva na zabetónovaných stĺpoch kovových aj drevených. V oplotení sa nachádzajú oceľové plotové vráta ( 1 ks ) a vrátka ( 2 ks). Dĺžka plotu je 66 m, výška 1,45 m. Postavený bol v roku 1970.
Analýza polohy nehnuteľnosti
Kokava nad Rimavicou má 3100 počet obyvateľov, leží na južných výbežkoch Slovenského Rudohoria, pod Klenovským Veprom, na sútoku riek Rimavica a Kokavka. Obec je známa svojou kultúrnou tradíciou a folklórom.
Hodnotený rodinný dom súp. č. 728 na pozemku p.č.440 je samostatne stojaci rodinný dom a nachádza sa v bočnej obecnej ulici Dobšinského a cca 250 m od stredu obce a hlavnej obecnej ulice a štátnej cesty II. tr. dopravnej trasy Hnúšťa - Hriňová - Detva. Doprava cez obec je autobusmi sad a vlakom na smer Poltár a Lučenec. V meste sú vybudované všetky inžinierske siete.
Poloha domu je mimo hlavného obecného ruchu a prístup ku nehnuteľnosti je možný z ulice Dobšinského cez spoločný dvor parc.č.439/3 a taktiež aj od rozšíreného brehu Obecného potoka z parcely č.1383/1 .
Občianska vybavenosť obce:
V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť ako obecný úrad, základná 9 roč. škola s materskou školou, spoločenský dom, dva kostoly, penzión, zdravotné stredisko, základná obchodná sieť a služby.
Analýza využitia nehnuteľnosti:
Hodnotená nehnuteľnosť sa využíva na rodinné bývanie k čomu je predpoklad aj v nasledujúcich rokoch

Analýza prípadných rizík spojených s využívaním nehnuteľností, najmä závady viaznuce na nehnuteľnosti a práva spojené s nehnuteľnosťou
neboli zistené
Pozemky pri RD č.728
Pozemky sa nachádzajú v zastavanom území obce Kokava nad Rimavicou na ulici Dobšinského s možnosťou napojenia sa na elektrinu, vodovod a zemný plyn, napojenie na uličnú kanalizáciu nie je možné pre nepriaznivé spádové pomery a dlhšiu vzdialenosť.
U hodnotených pozemkov sa dá predpokladať zvýšená hladina spodných vôd z vplyvu blízkeho obecného potoka resp. aj jeho rozvodnenia a vyliatia v čase extrémnych dažďov. Autobusová zástavka sa nachádza vo vzdialenosti 5 min. cesty pešo. Železničná stanica je asi 10 min. cesty pešo.

  • Cena 19 875,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 5. 10. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102529 (PSO196/16)
  • Katastrálne územie KOKAVA NAD RIMAVICOU

Kontaktovať RK


Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Mostová 2 81102 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Kokava nad Rimavicou

Predaj, rodinný dom

Kokava nad Rimavicou 160 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Kokava nad Rimavicou

Predaj, rodinný dom

Kokava nad Rimavicou 53 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Kokava nad Rimavicou

Predaj, rodinný dom

Kokava nad Rimavicou 108 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Kokava nad Rimavicou

Predaj, rodinný dom

Kokava nad Rimavicou 57 200,00 EUR

TOPlist TOPlist