Predaj, rodinný dom, Jesenské 37 250,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Jesenské (R. Sobota)

Rodinný dom súp.č.116 na parc.č.48/1
Rodinný dom sa v období od postavenia v roku 1950 až do roku 1935-40 užíval ako zemianska kúria. Dom je prízemný s čiastočným podpivničením, v podkroví povalový priestor. Strecha je drevená valbová, krytinu strechy tvoria azbestocementové šablóny na drevenom latovaní, klampiarske konštrukcie úplné z pozinkovaného plechu. Úpravy vonkajších povrchov je omietka vápenno-cementová hladká čiastočne poškodená a opadaná. Stavba domu potrebuje opravy väčšieho rozsahu hlavne v časti strecha, vonkajšie omietky, okná a dvere. V podzemnom podlaží sú dve klenbové pivnice so samostatnými vchodmi , podlaha z kamennej dlažby, elektrická inštalácia svetelná nefunkčná, steny a klenby bez omietky, murivo a klenby sú tehlové s hr. nad 60 cm. Na prízemí sa nachádzajú dva zrkadlové byty so spoločným vstupom a spoločnou halou v strede objektu. Každý byt pozostáva z kuchyne, kúpeľne s WC a troch izieb. Základy a podmurovka sú kamenné bez izolácie proti vode, obvodové a nosné múry v prízemí sú z plnej pálenej tehly, skladobnej hrúbky do 50 cm. Stropy nad prízemím drevené trámové s rovným podhľadom. Schodisko do podkrovia z tvrdého dreva. Vnútorné omietky sú vápenné hladké, okná sú drevené dvojité s doskovým ostením, dvere drevené rámové s výplňou osadené do drevených obložkových zárubní. Na prízemí v obytných miestnostiach sú drevené palubové a v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Rozvod studenej a teplej vody je oceľovým potrubím z centrálneho zdroja, odkanalizovanie z plastových rúr, ležatá kanalizácia z kameninových rúr. Elektroinštalácia svetelná, rozvádzač umiestnený na prízemí. Vykurovanie je lokálne, vykurovacie telesá sú stavané keramické kachle na tuhé palivo v počte 5 ks a šporák na tuhé palivo. Čo sa týka vnútorného vybavenia v čase znaleckej obhliadky je v kuchyni domu jedno umývadlo s výtokom teplej a studenej vody, v kúpeľni vaňa so sprchovou batériou a umývadlo s porcelánovou batériou. Kuchynské vybavenie v dome nie je. Rodinný dom bol čiastočne rekonštruovaný v interiéri v rokoch 1980-85 - maľby, kúpeľňa , drevené podlahy , rozvod vody, odkanalizovanie a sociálne zariadenie.

Analýza polohy nehnuteľnosti
Nehnuteľnosť sa nachádza v širšom centre obce Jesenské, v zástavbe okolia sú prevažne rodinné domy, čiastočne aj bytové domy, prislúchajúce ulice sú vybavené všetkými inžinierskymi sieťami. Prístup ku pozemku je po spevnenej obecnej komunikácii. Nehnuteľnosť je svojou polohou trvalo začlenená do územného plánu obce a v tejto súvislosti sa nepredpokladajú žiadne zmeny. Jesenské leží v Stredoslovenskom kraji v Rimavskej kotline, 11 km na juhovýchod od Rimavskej Soboty. Je najväčšou obcou okresu a bola najdôležitejšou železničnou križovatkou južného Gemera. V obci žije okolo 2300 obyvateľov. V obci sa nachádza obecný úrad, kultúrny dom, dom smútku, futbalové ihrisko, pošta, zdravotné stredisko, detský domov, dve základné školy, ZUŠ, materská škola, dva kostoly, tri obchody s potravinami, zmiešaný tovar, rozličný tovar, COOP Jednota. V okolí sa nachádza chránená krajinná oblasť Cerová vrchovina. Autobusová doprava SAD pre diaľkovú aj lokálnu prepravu a železničná doprava na trase Košice - Zvolen .

  • Cena 37 250,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102074 (PSO024/15)
  • Katastrálne územie JESENSKE

Kontaktovať RK


Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Mostová 2 81102 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Jesenské

Predaj, rodinný dom

Jesenské 47 000,00 EUR

TOPlist TOPlist