Predaj, rodinný dom, 809 m2, Jaklovce, Jaklovce 46 500,00 EUR navrhnúť cenu

Dražba RD Jaklovce okr. Gelnica

TUreality ponúka na predaj rodinný dom s. č. 232 je osadený na rovinatom teréne na parc. č. 801 v k. ú. Jaklovce, obec Jaklovce. Situovaný je vo dvore v uličnej zástavbe rodinných domov. Dom má jednu stenu (bočnú) cca 70 cm od susedného rodinného domu. Nie je podpivničený a pozostáva z jedného nadzemného podlažia. Zastrešený je sedlovou strechou. Rodinný dom je riešený ako jednogeneračný. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1967. V roku 2010 - 2012 prešiel rekonštrukciou (viď. výpočet opotrebenia analytickou metódou): boli zhotovené priečky z tvaroviek YPOR, omietky, maľby, boli vymenené zariaďovacie predmety (WC, vaňa, umývadlo, sporák, digestor), prebehla kompletná rekonštrukcia ÚK, bol vymenený plynový kotol a zhotovený krb na teplú vodu (nútený obeh), boli osadené plastové okná a plastové vstupné dvere.
Dispozičné riešenie:
I. NP (prízemie): predsieň, kúpeľňa, WC, kuchyňa, jedáleň, izba, izba, šatník, špajza, izba, izba, izba, kotolňa.
Hlavné stavebné konštrukcie a technické vybavenie:
ZÁKLADY betónové bez izolácie, MURIVO "kvádrové"/kamenné, DELIACE KONŠTRUKCIE tehlové (priečkovky), VNÚTORNÉ OMIETKY vápenné štukové v zadnom trakte nezhotovené, VNÚTORNÉ OBKLADY keramické (kúpeľňa, vaňa, WC, kuchyňa) zatiaľ nezhotovené, STROPY drevený trámový s rovným podhľadom, KROV sedlová strecha, KRYTINA škridla obyčajná jednodrážková, KLAMPIARSKE KONŠTRUKCIE pozinkovaný plech, FASÁDA brizolit, DVERE hladké v zadnom trakte neosadené, OKNÁ plastové, OKENNÉ ŽALÚZIE plastové, PODLAHY OBYTNÝCH MIESTNOSTÍ PVC podlaha na betónovom podklade v zadnom trakte nezhotovené, DLAŽBY A PODLAHY OST. MIESTNOSTÍ keramické, ÚSTREDNÉ VYKUROVANIE kotlom s oceľovými radiátormi, ELEKTROINŠTALÁCIA svetelná, ELEKTRICKÝ ROZVÁDZAČ s poistkami, ROZVOD VODY pozinkované potrubie, INŠTALÁCIA PLYNU rozvod zemného plynu, KANALIZÁCIA DO ŽUMPY kameninové potrubie, ZDROJ TEPLEJ VODY bojler/krb, ZDROJ VYKUROVANIA kotol ústredného vykurovania/krb, VYBAVENIE KUCHYNE sporák, drezové umývadlo, kuchynská linka na báze dreva, VNÚTORNÉ VYBAVENIE vaňa, WC, umývadlo, VODOVODNÉ BATÉRIE pákové - ZÁCHOD splachovací, KOZUB áno.
Rodinný dom je napojený na verejný vodovod a plynovod. Kanalizácia je zvedená do žumpy. NN prípojka je vzdušná. Technický stav: Objekt domu sa nachádzal, v čase obhliadky, v primeranom technickom stave k svojmu veku, bez viditeľného poškodenia prvkov dlhodobej životnosti ako aj bez viditeľných technických porúch. K nehnuteľnosti nebol vytvorený energetický certifikát. Rozmery v pôdoryse sú orientačné. V prípad záujmu kontaktujte 0903 190 448, zelinsky@tureality.sk

 • Cena 46 500,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 7. 5. 2016
 • Číslo inzerátu AR-022S-1241598 (21332)
 • Lokalita Jaklovce
 • Príjazd asfaltová cesta
 • Pozemok prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia trvalé bývanie
 • Terajšie využitie trvalé bývanie
 • Stav Čiastočná rekonštrukcia
 • Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
 • Forma vlastníctva osobné

Kontaktovať makléra

Rastislav Želinský
Rastislav Želinský Telefón: 0903 190 448 E-mail: zelinsky@tureality.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
TUreality s.r.o. A. Kmeťa 28 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: info@tureality.sk Web:
 
TOPlist TOPlist