Predaj, rodinný dom, Háj 23 325,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Háj

Dražba - rozostavaný rodinný dom na parc.č. 190/2 k.ú.Turčianske Teplice.
1. Nadzemné podlažie: základy sú z kameňa, murivo je kombinované tehlovo-kamenné hr. 30 a 40 cm s izoláciou. Stropy sú celobetónové monolitické rovné omietnuté. Nové murivo a domurovky sú z presných tvárnic typu PORFIX. Krov je sedlového tvaru, jednoduchej konštrukcie s trapézovým vikierom. Osadený je na nosné múry. Pokrytý je betónovou škridlou BRAMAC na latách. Klampiarske konštrukcie sú úplné z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky zdrsnené-2 steny, brizolitové. Okná sú nové plastové zdvojené, dvere drevené hladké. Obytné podlahy sú prevažne laminátové plávajúce, dlažby sú keramické a čiastočne, chodba keramická dlažba. Elektrina je svetelná aj motorická. Vnútorné omietky hladké. Vonkajšia je zdrvená. Rozvod studenej aj teplej vody v kuchyni a WC. V kuchyni je kuchynská linka dĺ.2,40 m, drez 2x nerezový, batéria je combi splachovací, obklad, dlažba, keramické umývadlo, batéria páková. Kúrenie je ústredné, radiátory panelové oceľové. Kotol ÚK na pevné palivo v samostatnej kotolni. Bojler na teplú vodu obojživelník. Schodisko oceľové- drevenej konštrukcie. Treba dokončiť klampiarske výrobky z pozinkovaného plechu, doplniť nástupnice na schodisko
1. Nadstavba: prístup je z prízemia oceľovo-dreveným schodiskom. Murivo je z presných tvárnic PORFIX hr. 40 cm, stropy drevené rovné, sadrokartónové omietnuté. Čiastočne zošikmené stropy. Obytné podlahy sú laminátové plávajúce, dlažby keramické v kúpeľni. Ostatné konštrukcie detto ako na prízemí v prízemí v primeranom zastúpení. ( izby na bývanie). Elektrina je svetelná. V kúpeľni je sprchový kút WC splachovacie COMBI obklad, dlažba keramická. Batérie pákové.
Humno postavené na parcele č. 189/2.
Bola postavená v roku 1930 južne od domovej nehnuteľnosti na vlastnom pozemku, ako pôvodná. Je z väčšej časti murovanej konštrukcie z kameňa a z menšej časti je drevené kostra obitá doskami. Pozostáva z bývalej maštale a prechodovej časti skladu. V súčasnosti ide o budovu na uskladnenie poľnohospodárskych produktov.
Hospodárska budova postavená na parcele č.189/3.
Bola postavená v roku 1930 južne od domovej nehnuteľnosti na vlastnom pozemku, ako pôvodná. Je z väčšej časti murovanej konštrukcie z kameňa a z menšej časti je drevené kostra obitá doskami. Pozostáva z bývalej maštale a prechodovej časti skladu. V súčasnosti ide o budovu na uskladnenie poľnohospodárskych produktov. Základy sú z kameňa a z časti z betónu. Murivo je prevažne z kameňa hr. Do 50 cm, z menšej časti je drevená kostra obitá doskami. Stropy sú v murovanej časti maštale klenbové z kameňa, v časti drevenej sú trámové drevené s podhľadom. Krov je sedlový, pokrytý jednoduchou pálenou škridlou. Bez okien. Dvere drevené zvklakové. Podlaha je zemina. Elektrina je svetelná aj motorická. Vnútorné omietky hrubé, vonkajšia je zdrsnená. Bez ďalšieho vybavenia. Stavba slúži na uskladnenie poľnohospodárskych potrieb.
Vodovodná prípojka bola vybudovaná v r.1974. Napája rodinný dom na verejný vodovod v ceste. Vedie spoločným dvorom pre obe nehnuteľnosti (s rodičovským domom). Bola ocenená 1/2 v spoluvlastníckom podiele.
Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území obce Háj na svahovitých pozemkoch, v blízkosti centra obce. Jedná sa o samostatnú domovú nehnuteľnosť umiestnenú na vlastných pozemkoch s prístupom zo spoločného dvora, čiastočne z pozemkov v spoluvlastníctve so susednými domovými nehnuteľnosťami. Je napojená na vodu, elektrinu prípojkami z verejných rozvodov v mieste cez rodinný dom č. 28. Odkanalizovanie je do miestneho trativodu, možnosť vybudovania vlastnej žumpy (v pláne je spoločná obecná kanalizácia).

  • Cena 23 325,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102393 (PSO347/15)
  • Katastrálne územie HAJ

Kontaktovať makléra

Jozef Schmidt
Jozef Schmidt Správca dražby Telefón: +421232202731 E-mail: schmidt@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Háj

Predaj, rodinný dom, 100 m2

Háj 24 900,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Háj - Háj

Predaj, rodinný dom, 629 m2

Háj, Háj 29 890,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Háj

Predaj, rodinný dom

Háj 27 000,00 EUR

TOPlist TOPlist