Predaj, rodinný dom, 105 m2, Dolný Ohaj, Dolný Ohaj 47 000,00 EUR navrhnúť cenu

Predáme 4-izb. rodinný dom v Dolnom Ohaji -PREDANÝ!

Predáme 4 izbový rodinný dom v Dolnom Ohaji, okres Nové Zámky. Dom bol postavený na rovnom 750m2 veľkom pozemku, užitková plocha domu je 105m2. Na dome bola začatá rekonštrukcia, sú na ňom nové plastové okná, novopostavená je prístavba z tehál ,,Leier", tvori ju predsieň a obývačka, v obývačke je pripravený komín na krb. Boli urobené nové vodovodné rozvody, nová elektrika, v pláne rekonštrukcie je elektrické kúrenie, je možné zaviesť do domu plyn, prípojka je pred pozemkom. V rámci rekonštrukcie bola vymenená strecha (valbová) ,,Tondach", strešná izolácia je ,,Rockwool" - hrúbka 28 mm.
Dispozične dom pozostáva z dvoch častí: v jednej časti sú tri nepriechodné, veľké izby, kuchyňa, špajza a kúpeľňa s toaletou. V novej prístavbe je predsieň a obývačka. Je potrebné dokončiť vonkajšie úpravy, podlahy, kuchyňu, sanitu, obklady, interiérové dvere a iné drobné úpravy.
Občianska vybavenosť obce je postačujúca, nachádza sa tam MŠ, škola, obecný úrad, katolícky kostol, viac obchodov, aj obchod s rozličným tovarom, pohostinstvo, kaviareň, zdravotné stredisko, lekáreň, penzion pre seniorov, stavebniny, kamenarstvo, pálenica. Nachádzaju sa tam aj rekreačné apartmány pre klientov z neďalekého 8,4km vzdialeného termálneho kúpaliska Podhájska.
Termálne kúpalisko Podhájska je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe. Dohoda na cene pri platbe v hotovosti možná. Možnosť kúpiť aj na HU.
Viac info na 0905351195,0904140161, alebo laurova@reality-kontakt.sk
AK NÁJDETE TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ U INEHO PREDAJCU LACNEJŠIU, GARANTUJEME VÁM TAKÚ ISTÚ CENU.
V cene je právny servis, zabezpečenia všetkých písomností. U nás vybavíte všetko na jednom mieste.
Vybavujeme aj hypotéky ku kúpe nehnuteľnosti, nakoľko sme certifikovanou realitnou kanceláriou a riadne zaregistrovaným členom s povolením NBS sprostredkovávať aj hypotekárne a sprostredkovateľské úvery a aj poistenia všetkého druhu.
Pracujeme s produktami všetkých bánk a poisťovní podnikajúcich na územi SR.
Ako prebieha obhliadka nehnuteľnosti?
Obhliadku vedie maklér
Obhliadku vedie a so záujemcom komunikuje takmer výlučne realitný maklér!
Ak na niektorú otázku nevie odpovedať na mieste, zodpovie ju neskôr resp. si ju od predávajúceho zistí sám v príhodnom okamžiku (bežne po obhliadke telefonicky alebo e-mailom).
Maklér plnohodnotne zastupuje predávajúcu stranu a poskytne záujemcovi všetky podstatné informácie o ktoré ho požiada.
Obhliadka NESLÚŽI NA DOJEDNÁVANIE KÚPNEJ CENY. Záujemca si nehnuteľnosť na obhliadke má pozieť, a ak sa mu páči, môže oznámiť maklérovi, že o nehnuteľnosť má záujem. Až v takomto momente sa rieši cena a podrobnosti.
Nebojte sa požiadať o opätovnú obhliadku! Potvrdzuje to vážnosť vášho záujmu! Pýtajte sa, pýtajte sa, pýtajte sa. Váš maklér bude rád, ak ho budete s otázkami kontaktovať!
Pred začiatkom obhliadky vás maklér vyzve k podpisu protokolu o vykonaní obhliadky. Ide o evidenčnú povinnosť profesionálneho makléra, ktorý bez nej nemusí umožniť obhliadku nehnuteľnosti.
Písomná evidencia o obhliadke je nutnou podmienkou vykonania akejkoľvek obhliadky nehnuteľností v ponuke Reality-Kontakt a maklér neumožní obhliadku nehnuteľnosti záujemcom, odmietajúcim písomne potvrdiť, že vstúpili do cudzieho objektu resp. na cudzí pozemok. Treba si uvedomiť, že vstup na cudzí majetok vždy podlieha súhlasu vlastníka, ktorý má vždy počas procesu sprostredkovania možnosť vyžiadať si od Reality-Kontakt evidenciu osôb, ktoré do nehnuteľnosti vstúpili.


 • Cena 47 000,00 EURvrátane provízie navrhnúť cenu
 • Vložené 28. 10. 2014
 • Číslo inzerátu AR-0152-102892 (11-245)
 • Lokalita Dolný Ohaj
 • Forma vlastníctva osobné
 • Plocha obytnej časti 105 m2
 • Celková podlahová plocha bytu 120 m2
 • Celková úžitková plocha 120 m2
 • Zastavaná plocha 120 m2
 • Počet izieb 4
 • Výmera pozemku celkom 750 m2
 • Veľkosť technického zázemia 750 m2

Kontaktovať makléra

Ľudmila Laurová
Ľudmila Laurová Realitný maklér pre Nové Zámky a okolie Telefón: 0905 351 195 E-mail: laurova@reality-kontakt.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Reality Kontakt M.R.Štefánika 45 94001 Nové Zámky Telefón: 0910 180 222, 0905 649 491 E-mail: maczko@reality-kontakt.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Dolný Ohaj

Predaj, rodinný dom, 120 m2

Dolný Ohaj 44 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Dolný Ohaj

Predaj, rodinný dom, 125 m2

Dolný Ohaj 28 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Dolný Ohaj

Predaj, rodinný dom, 120 m2

Dolný Ohaj 90 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Dolný Ohaj - ohaj

Predaj, rodinný dom, 230 m2

Dolný Ohaj, ohaj 190 000,00 EUR

TOPlist TOPlist