Predaj, rodinný dom, 110 m2, Černík, Černík 52 000,00 EUR navrhnúť cenu

Predáme 3 izbový RD v obci Černík -REZERVOVANÝ!

Predáme 3 izb. rodinný dom v obci Černík. Černík sa nachádza v okrese Nové Zámky, je vzdialená iba 25 km. od Nitry a 15 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Postavený je na 1750m2 veľkom, rovnom pozemku, je to dom v tvare štvorca so stanovou strechov zo škridiel, je čiastočne podpivničený. Úžitková plocha domu je 110m2, postavený je z tehál. V izbách sú na podlahách dlážky, jedna izba je priechodná. V kuchyni je betón a PVC, v predsieni a v kúpeľni je dlažba. Všetky podlahy, aj steny sú suché a udržiavané. Okná, okrem jedného, sú nové-plastové. V kúpeľni je vaňa, pôvodný stav. Steny v predsieni sú obložené drevom. Používa sa voda z obecného vodovodu, odpadová voda je odvádzaná do kanalizacie. Kúrenie je centrálne- plynom. Možnosť kúriť aj pevným palivom. Predáva sa zariadený. Nachádza sa v tichej ulici, bývajú tam slušní susedia. Treba vidieť! Možnosť HU. Vhodný je okrem plnohodnotného bývania aj na rekreačné účely.
Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest. Krásne lesy v okolí Podhájskej ponúkajú zaujímavé turistické trasy po celý rok. Turistickými chodníčkami možno navštíviť historické pamiatky v okolí, napr. zrúcaniny Paulínskeho kláštora na Mariánskej Čeladi a pod. Okolie obcí spĺňa nároky aj najnáročnejších. Okrem trávenia voľného času na kúpalisku v Podhájskej a využívania jeho doplnkových služieb je možnosť navštíviť viacero kultúrnych, historických a prírodných zaujímavostí.
V okolí je možnosť navštíviť Nitriansky hrad, zrúcanina Gýmeš, Arborétum Mlyňany, zámok v obci Topoľčianky.
Samotná obec Černík má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, má MŠ, ZŠ, zdravotné stredisko, obecný úrad, obchody, poštu, ihrisko, katolícky kostol.

Viac info o nehnuteľnosti na: kontakt 0905351195, alebo e-mail laurova@reality-kontakt.sk
V cene je právny servis, zabezpečenia všetkých písomností. U nás vybavíte všetko na jednom mieste.
Vybavujeme aj hypotéky ku kúpe nehnuteľnosti, nakoľko sme certifikovanou realitnou kanceláriou a riadne zaregistrovaným členom s povolením NBS sprostredkovávať aj hypotekárne a sprostredkovateľské úvery a aj poistenia všetkého druhu.
Pracujeme s produktami všetkých bánk a poisťovní podnikajúcich na územi SR.

Ako prebieha obhliadka nehnuteľnosti?


Obhliadku vedie maklér
Obhliadku vedie a so záujemcom komunikuje takmer výlučne realitný maklér!
Ak na niektorú otázku nevie odpovedať na mieste, zodpovie ju neskôr resp. si ju od predávajúceho zistí sám v príhodnom okamžiku (bežne po obhliadke telefonicky alebo e-mailom).
Maklér plnohodnotne zastupuje predávajúcu stranu a poskytne záujemcovi všetky podstatné informácie o ktoré ho požiada.
Obhliadka NESLÚŽI NA DOJEDNÁVANIE KÚPNEJ CENY. Záujemca si nehnuteľnosť na obhliadke má pozieť, a ak sa mu páči, môže oznámiť maklérovi, že o nehnuteľnosť má záujem. Až v takomto momente sa rieši cena a podrobnosti.
Nebojte sa požiadať o opätovnú obhliadku! Potvrdzuje to vážnosť vášho záujmu! Pýtajte sa, pýtajte sa, pýtajte sa. Váš maklér bude rád, ak ho budete s otázkami kontaktovať!

Pred začiatkom obhliadky vás maklér vyzve k podpisu protokolu o vykonaní obhliadky. Ide o evidenčnú povinnosť profesionálneho makléra, ktorý nedodržaním tejto povinnosti, obhliadku neuskutoční.
Písomná evidencia o obhliadke je nutnou podmienkou vykonania akejkoľvek obhliadky nehnuteľností v ponuke Reality-Kontakt a maklér neumožní obhliadku nehnuteľnosti záujemcom, odmietajúcim písomne potvrdiť, že vstúpili do cudzieho objektu resp. na cudzí pozemok. Treba si uvedomiť, že vstup na cudzí majetok vždy podlieha súhlasu vlastníka, ktorý má vždy počas procesu sprostredkovania možnosť vyžiadať si od Reality-Kontakt evidenciu osôb, ktoré do nehnuteľnosti vstúpili.

 • Cena 52 000,00 EURvrátane provízie, možnosť HÚ navrhnúť cenu
 • Vložené 25. 8. 2014
 • Číslo inzerátu AR-0152-102756 (11-226)
 • Lokalita Černík
 • Forma vlastníctva osobné
 • Kanalizačná prípojka na pozemku
 • Spôsob kúrenia lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla zemný plyn
 • Balkón Nie
 • Lodžia Nie
 • Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
 • Konštrukcia bytu tehlová
 • Plocha obytnej časti 110 m2
 • Celková podlahová plocha bytu 125 m2
 • Celková úžitková plocha 125 m2
 • Zastavaná plocha 490 m2
 • Počet izieb 3
 • Výmera pozemku celkom 1750 m2
 • Veľkosť technického zázemia 1750 m2

Kontaktovať makléra

Ľudmila Laurová
Ľudmila Laurová Realitný maklér pre Nové Zámky a okolie Telefón: 0905 351 195 E-mail: laurova@reality-kontakt.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Reality Kontakt M.R.Štefánika 45 94001 Nové Zámky Telefón: 0910 180 222, 0905 649 491 E-mail: maczko@reality-kontakt.sk Web:
 
TOPlist TOPlist