Predaj, rodinný dom, Bzovík 22 800,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Bzovík

Najnižšie podanie
22 800,00
Dobrovolná dražba
Áno

Rodinný dom súp.č. 121 na parcele C-KN č. 420 v k.ú. Bzovík, obec Bzovík, okres Krupina

POPIS STAVBY

Technický stav a údaje o veku:
Objekt v zmysle § 43b ods.3 stavebného zákona č. 50/1976 Zb. v znení neskorších predpisov spĺňa podmienky zatriedenia ako rodinný dom. Dom je určený na bývanie s jednou bytovou jednotkou. Dom je postavený ako pôvodná väčšia časť domu a menšia prístavba. Do užívania bol daný v zmysle čestného prehlásenia predchádzajúceho vlastníka v roku 1946. V roku 1968 bola vykonaná prístavba ako v podzemnej, tak aj nadzemnej časti.
Z dispozície je zrejmé, že v rámci realizácie prístavby bol vybudovaný aj krov nad prístavbou a čiastočne nad pôvodnou časťou domu - nad izbami otočenými do ulice. Vstup do obytnej časti domu je z dvora cez vstupné dvere umiestnené pod prístreškom a prípadne cez dvere na konci obmurovanej verandy.

Dispozičné riešenie:
Dom je čiastočne podpivničený, má 1 nadzemné podlažie a neobývané povalové podkrovie.
Orientácia domu je v smere juhovýchod-severozápad, pričom uličná fasáda smeruje na severozápadnú stranu a fasáda orientovaná do dvora so vstupmi je takmer juhozápadnou stranou.

V 1.PP sa nachádza schodisko a 2 miestnosti na skladovacie účely. Viď foto pri popise podzemného podlažia.

V 1.NP sa nachádza vstupná hala, uzatvorená chodba (veranda), 3 obytné izby, kuchyňa, kúpelňa, WC a špajza
Konštrukčný systém a vybavenie:
Objekt je osadený na miernom svahu stúpajúcom od ulice do dvora (zo severozápadu na juhovýchod).
Založenie objektu je na pásových základoch z kameňa pod nosnými kamennými stenami, v hĺbke do 1 m s izoláciou. Zvislé obvodové steny v pôvodnej časti domu sú kamenné hrúbky do 60 cm. V prístavbe boli použité na obvodové múry tehly. Priečky v 1.NP sú tehlové, vnútorné omietky vápenné štukové. Strop nad 1.NP je s rovným podhľadom omietnutý omietkou.
Neobytné podkrovie s väznicovým krovom sedlového tvaru je pokryté pálenou krytinou. Klampiarske konštrukcie sú z oceľového plechu a žľaby a zvody z pozinkovaného plechu. Povrch obvodových stien je omietnutý brizolitom.
Keramickými obkladmi a dlažbou sú obložené časti stien a podlaha v hale, chodbe a kuchyni, tieto stavebné úpravy realizoval predchádzajúci majiteľ cca v roku 2003. V kúpeľni bola zrealizovaná kompletná rekonštrukcia obložením stien - priestoru okolo vane, sprchy a umývadiel, nalepením keramickej dlažby a osadením zdravotechnických prvkov. Schodisko, ktoré vedie z 1.PP do 1.NP je betónové.

Otvorové konštrukcie: Dvere sú prevažne dyhované plné alebo s presklením osadené v oceľových zárubniach. Okná sú vymanené za plastové s izolačným dvojsklom.

  • Cena 22 800,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102372 (PSO043/16)
  • Katastrálne územie BZOVIK

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist