Predaj, rodinný dom, Borský Svätý Jur 43 050,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Borský Svätý Jur

Rodinný dom s.č.416

Jedná sa o rodinný dom v uličnej radovej zástavbe v obci Borský sv. Jur.
Dom je prízemný bez podpivničenia zastrešený sedlovou strechou.
Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1900. Po roku 1995 prebehla rekonštrukcia. Dom je napojený na - verejný vodovod, rozvod elektrickej siete, je urobená aj prípojka plynu a rozvody v dome, je však prípojka odpojená.
Dom je v dobrom technickom stave, vybavenie zodpovedá štandardu, vhodný na celoročné rodinné bývanie.

Stavebno - technický popis :
Základové konštrukcie - základové pásy z prostého betónu prekladané lomovým kameňom s vodorovnou izoláciou. Zvislé konštrukcie - murivo je tehlové hr. 50 cm. Vodorovné konštrukcie - strop je vyhotovený drevený trámový s rovným podhľadom. Strecha - drevený hambálkový krov, krytina z pálenej krytiny. Klampiarske konštrukcie - z pozinkovaného plechu. Vonkajšia omietka je hladká, vnútorné omietky - hladké vápenné s maľbami, v priestoroch kúpeľne, WC a v kuchyni vyhotovený keramický obklad. Podlahy - obytné miestnosti plávajúca podlaha, ostatné podlahy keramické. Výplne otvorov - plastové okná, dvere rámové. Elektroinštalácia - svetelná s poistkami. Vodovod - rozvod teplej a studenej vody v plastovom potrubí, príprava TÚV prebieha v plynovom kotli - momentálne nefunkčný, nakoľko je plyn odpojený. Vnútorná kanalizácia - novodurové potrubie do žumpy. Vykurovanie - ústredné kúrenie s panelovými radiátormi a plynovým kotlom.

Hospodárska budova

Hospodárska budova je murovaná stavba za rodinným domom. Obvodové murivo je tehlové na betónových základoch. Strecha je pultová s krytinou z AZC vlnitých dosiek a klampiarskymi konštrukciami z pozinkovaného plechu, stropná konštrukcia nie je vyhotovená. Vonkajšie i vnútorné omietky sú vápenné hladké. Podlaha je betónová, dvere sú hladké, okná oceľové jednoduché, vráta plechové. V objekte je svetelná a motorická elektroinštalácia.

Šopa

Murovaná šopa je medzi rodinným domom a hospodárskou budovou. Obvodové murivo je tehlové na betónových základoch. Strecha je sedlová s pálenou krytinou, stropná konštrukcia nie je vyhotovená. Vonkajšie omietky sú vápenné hladké. Podlaha je betónová, dvere sú zvlakové. V objekte je svetelná elektroinštalácia.
Prístrešok I

Prístrešok je za vstupnými vrátami z ulice. Stĺpy sú drevené osadené v pätkách, strecha je pultová s krytinou z asfaltových šindľov a klampiarskymi konštrukciami z pozinkovaného plechu. Podlaha je zo zámkovej dlažby.
Prístrešok II

Prístrešok II je vedľa vstupu do rodinného domu a slúži na posedenie. Stĺpy sú drevené osadené v pätkách, strecha je pultová s krytinou z lexanu. Podlaha je z mrazuvzdornej dlažby.
Prístrešok III

Prístrešok III je vedľa hospodárskej budovy a šopy, je drevenej konštrukcie s pultovou strechou, krytinou z asfaltových šindľov a betónovou podlahou.

  • Cena 43 050,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102388 (PSO157/15)
  • Katastrálne územie BORSKY SVATY JUR

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Borský Svätý Jur

Predaj, rodinný dom, 250 m2

Borský Svätý Jur 189 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Borský Svätý Jur - Borský Svätý Jur

Predaj, rodinný dom, 280 m2

Borský Svätý Jur, Borský Svätý Jur 189 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Borský Svätý Jur - Dolné Valy

Predaj, rodinný dom, 304 m2

Borský Svätý Jur, Dolné Valy 1,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Borský Svätý Jur - Dolné Valy

Predaj, rodinný dom, 304 m2

Borský Svätý Jur, Dolné Valy 1,00 EUR

TOPlist TOPlist