Predaj, rodinný dom, Biskupice 24 750,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Fiľakovo

Najnižšie podanie
24 750,00
Dobrovolná dražba
Áno

Rodinný dom súp.č.1311 na parc.č.1334
Hodnotený dom je samostatne stojaci stavebnotechnicky riešený ako dvojbytový, murovaný trojpodlažný podpivničenie s podchodom z ulice Partizánov a dve nadzemné obytné podlažia, krov je drevený valbový, krytina azc eternitová, fasádne omietky brizolitové, sokle cementové škrabané. V dome je svetelná aj motorická elektroinštalácia, teplovodné ústredné kúrenie, hygienické vybavenie len v 2. Nadzemnom podlaží domu .
Dom bol odovzdaný do užívania v roku 1959, napojený na uličné siete elektriny, vodovodu, kanalizácie a zemného plynu. V čase obhliadky je dom obývaný a priemerne udržiavaný.
1. PODZEMNÉ PODLAŽIE
Jedná sa o podpivničenie osadené do terénu v priem hĺbke do 1 m so zvislou izoláciou, obvodové murivo z monolitického betónu s hr. stien 40 cm , strop železobetónová doska, omietky vápenné hladké, podlahy prevažne betónové s poterom , okná jednoduché oceľové, dvere hladké . V tomto podlaží je rozvod studenej vody, svetelná elektrina, kotol ÚK na tuhé palivo a zásobník teplej vody .
1. NADZEMNÉ PODLAŽIE
Obytné podlažie s dvomi izbami a príslušenstvom - chodba so schodišťom, kuchyňa, a nezrealizovaná kúpelňa . Obvodové murivo stien hr. do 50 cm , strop železobetónový, omietky vápenné hladké, podlahy v izbách plávajúce parkety , v kuchyni povlak pvc a schodišti keramická dlažba, okná dvojité drevené , dvere rámové s výplňou .
V tomto podlaží je svetelná elektroinštalácia , rozvod studenej a teplej vody, ústredné kúrenie liatinovými radiátormi. Hygienické vybavenie v tomto podlaží nie je, kuch. linka , drez a plynový šporák nepatrí vlastníčke domu ale príbuzným v podnájme, v kuchyni za linkou je keramický obklad .
2. NADZEMNÉ PODLAŽIE
Obytné podlažie obývané vlastníčkou domu s tromi izbami a príslušenstvom - chodba so schodišťom, kuchyňa, kúpelňa s WC a chodba so schodišťom. Murivo s hr. stien do 40 cm , strop železobet. doska, omietky vápenné hladké, okná dvojité drevené, dvere rámové s výplňou, podlahy v izbách plávajúce parkety bukové vlysy, v kuchyni , obytnej hale a kúpelni keramická dlažba .
Čo sa týka vybavenia, v tomto podlaží je svetelná a zásuvková elektroinštalácia, ústredné vykurovanie liatinovými radiátormi doplnkovo aj kozubom s vyhrievacou vložkou , rozvod teplej a studenej vody a rozvod zemného plynu.

  • Cena 24 750,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102315 (PSO097/16)
  • Katastrálne územie BISKUPICE PRI FILAKOVE

Kontaktovať RK

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Mostová 2 81102 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist