Predaj, rodinný dom, Biskupice 23 475,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Biskupice

Vzhľadom na skutočnosť, že hodnotené nehnuteľnosti neboli sprístupnené, ohodnotenie predmetu dražby bolo vykonané v zmysle § 12 ods.3 zákona č.527/2002 o dobrovoľných dražbách, v znení neskorších predpisov ("ohodnotenie možno vykonať z dostupných údajov, ktoré má dražobník k dispozícii").
Rodinný dom súp. č. 323 na parc. č. 836/1 na ul. Nógradyho 323/38, Biskupice.
Hodnotený dom je dvojbytový murovaný trojpodlažný - čiastočné podpivničenie a dve nadzemné obytné podlažia, krov je drevený valbový s nerovnakou výškou hrebeňov, krytina škridľová ťažká, rímsy ukončené dažďovými žľabmi a zvodmi, vonkajšie omietky brizolitové, sokle na troch stenách sú do 1/3-iny výšky obložené kabrincom. Čo sa týka technického a sociálneho vybavenia domu, vzhľadom na dobu výstavby a projektovaný štandard bývania sedemdesiatych rokov predpokladám, že v hodnotenom dome je svetelná aj motorická elektroinštalácia, rozvod studenej a teplej vody, úplné sociálne vybavenie s odkanalizovaním do žumpy vo dvore a ústredné kúrenie pravdepodobne kotlom na zemný plyn, plyn je do domu privedený z priľahlej ulice. Funkčnosť technického a sociálneho vybavenia domu nebola preukázaná a z dôvodu neumožnenia obhliadky nie je možné posúdiť ani jeho prevádzkový stav a mieru opotrebenia. Dom bol postavený v rokoch 1972-1975 (predpokladá sa trojročná doba výstavby), stálu či občasnú obývanosť domu a pravidelnosť stavebnej údržby nie je možné potvrdiť ani vyvrátiť pre neumožnenie obhliadky.
1. podzemné podlažie:
Podľa projektu sa jedná o technické podlažie - čiastočné podpivničenie osadené do terénu v priem. hĺbke nad 1 m so zvislou izoláciou, nosné murivo tehlové s hr. stien nad 40 do 50 cm, strop železobetónový, omietky vápenné hladké, podlahy prevažne betónové s poterom, okná jednoduché drevené resp. oceľové. Existenciu inštalačných rozvodov elektriny, vodovodu a zemného plynu som do tabuľky Rozpočtového ukazovateľa zaradil na základe odborného predpokladu vyplývajúceho zo štandardu výstavby 70-tych rokov a prípojky plynu viditeľnej zvonku.
1. nadzemné podlažie:
Podľa projektu sa jedná o obytné podlažie s dvomi izbami a príslušenstvom - kuchyňa, špajza, kúpelňa a WC v spoločnej miestnosti, chodba a schodište. Murivo stien hr. 40 cm, strop a schodište železobetónové,vonkajšie omietky brizolitové, sokle obložené kabrincom, vnútorné omietky vápenné hladké, elektroinštalácia svetelná aj motorická. Okná a dvere sú drevené, na oknách uličného priečelia sú plastové rolety. Ďalšie konštrukčné prvky a vybavenie sú do tabuľky rozpočtového ukazovateľa zadané podľa bežného štandardu výstavby rodinných domov v 70-tych rokoch a odborného predpokladu znalca
2. nadzemné podlažie:
Podľa projektu sa jedná o obytné podlažie prístupné vnútorným schodišťom s dvomi izbami a príslušenstvom - kuchyňa, špajza, kúpeľňa a WC v spoločnej miestnosti, chodba a schodište. Murivo stien hr. 40 cm, strop drevený trámový s omietnutým podhľadom, vnútorné omietky vápenné hladké, elektroinštalácia svetelná.Okná a dvere sú drevené, na oknách uličného priečelia sú plastové rolety. Ďalšie konštrukčné prvky a vybavenie sú do tabuľky rozpočtového ukazovateľa zadané podľa bežného štandardu výstavby rodinných domov v 70-tych rokoch a odborného predpokladu znalca
Garáž súp.č. 323 na parc. č. 836/2.
Prízemná murovaná stavba s hr. stien do 30 cm na betónových pásových základoch podľa fotosnímku je strecha plochá šikmá, so spádom na jednu stranu, krytina viditeľná na prednej stene plechová pozinkovaná, vonkajšie len čiastočne a nahrubo, vráta sú plechové otváravé. Stavebná úprava podlahy, osadenie okna a elektroinštalácia boli do tabuľky rozpočtového ukazovateľa zadané podľa odborného odhadu nakoľko obhliadka garáže nebola umožnená. Rok postavenia garáže 1977 určujem odborným odhadom.

  • Cena 23 475,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102186 (PSO504/13)
  • Katastrálne územie BISKUPICE PRI FILAKOVE

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Biskupice

Predaj, rodinný dom

Biskupice 33 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Biskupice

Predaj, rodinný dom

Biskupice 53 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Biskupice

Predaj, rodinný dom

Biskupice 24 750,00 EUR

TOPlist TOPlist