Predaj, rodinný dom, Banská Bystrica 55 725,00 EUR navrhnúť cenu

Rodinný dom Banská Bystrica

Dražba - rodinný dom súp. č. 3060, Na Skalici, Banská Bystrica - Sásová.
Predmetom hodnotenia je jednobytový murovaný a dvojpodlažný /prízemie a novozriadené podkrovie / dom so štyrmi izbami a príslušenstvom prízemie a podkrovie sú vertikálne spojené závesným skladacím rebríkom. Krov na dome je väznicový sedlový, krytina z betónových ťažkých škridiel, rímsy ukončené dažďovými žľabmi a zvodmi, vonkajšie omietky polyuretánové, sokle na troch stenách do 1/3 výšky obložené doskami zo štiepaného kameňa. V dome je elektrické kúrenie a kozub s vyhrievacou vložkou a úplné kuchynské a hygienické vybavenie. Dom bol podľa textu Čestného vyhlásenia vlastníka v ZP č.48/2009 postavený v roku 1960 a v roku 2004 rekonštruovaný v rozsahu - podlahy, oprava krovu a nová krytina, nové okná, elektr. inštalácia, vodovod, odkanalizovanie vybavenie kúpeľne a kuchyne, zateplenie fasády a silikónové omietky. Vnútorné úpravy podkrovia za účelom zriadenia obytných priestorov boli urobené v roku 2010 bez zásahu do nosnej časti krovu.
1. nadzemné podlažie. Obytné podlažie s dvomi izbami a príslušenstvom - veranda, chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC a špajza. Obvodové a nosné murivo stien je hr. 45-50 cm strop nad 1.NP drevený trámový s rovným podhľadom, okná euro s izolačným dvojsklom, dvere plné hladké aj zasklené, podlahy v izbách a kuchyni plávajúce parkety, v chodbe verande a kúpeľni keramická dlažba. Technické a vnútorné vybavenie podlažia - svetelná a motorická elektroinštalácia, rozvod studenej a teplej vody, elektrické vykurovanie - 3 ks konvertory, doplnkové kúrenie - kozub s vyhrievacou vložkou a uzavretým ohniskom. V kuchyni je linka na báze dreva, nerezový drez, odsávač pár a plynový šporák na PB. V kúpeľni je kabínková sprcha, umývadlo a misa WC, keramický obklad stien je v kuchyni za linkou, v kúpeľni a sprche.
1. podkrovie. Obytné podlažie s dvomi izbami bez príslušenstva, steny skosené podľa sklonu krovu vytvorené vložením izolácie medzi strešné krokvy, ochrannej fólie, pohľadová úprava drevoobkladom, podlahy plávajúce. Presvetlenie podkrovia je zabezpečené tromi strešnými oknami, deliaca stena a dvere medzi izbami nie sú. Z technických inštalácií len svetelná elektrina, podkrovie bez hygienického vybavenia
Letná kuchyňa na parc.č. 171/26. Prízemná murovaná stavba, základy betónové, murivo s hr. stien 30 cm, strop drevený trámový s omietnutým podhľadom, krov pultový a krytina škridľová. Vonkajšie omietky sú brizolitové, vnútorné hladké, podlaha betónová, dvere plné hladké, elektrina svetelná.
Letný altánok pred domom. Situovaný v pravom uhle verandy a južnej steny domu. Konštrukčne vyhotovený z murovaných pilierov a základových pätkách, krov je drevený pultový a krytina plechová na drevenom zadebnení. Steny medzi piliermi sú vyplnené svetlopriepustným Lexanom, podlaha je zámková dlažba, elektrina svetelná.

  • Cena 55 725,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102173 (PSO076/16)
  • Katastrálne územie SASOVA

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Mostová 2 81102 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Banská Bystrica

Predaj, rodinný dom, 240 m2

Banská Bystrica 108 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Banská Bystrica

Predaj, rodinný dom, 75 m2

Banská Bystrica 77 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Banská Bystrica - Šalková

Predaj, rodinný dom, 600 m2

Banská Bystrica, Šalková 224 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Banská Bystrica

Predaj, rodinný dom

Banská Bystrica 188 000,00 EUR

TOPlist TOPlist