XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.

Kontaktovať XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Mgr Milan Mlčal
Mgr Milan Mlčal realitný maklér Telefón: 0915 870 350 E-mail: milan.mlcal@xemar.sk
Mgr. Jozef Štubňa
Mgr. Jozef Štubňa realitný maklér Telefón: 421907476970 E-mail: jozef.stubna@xemar.sk
B.S.B.A. Michal Jarunek
B.S.B.A. Michal Jarunek realitný maklér Telefón: 421907723116 E-mail: michal.jarunek@xemar.sk
XEMAR 1 XEMAR
XEMAR 1 XEMAR realitný maklér Telefón: 421907483256 E-mail: xemar1@xemar.sk
Emília Kuráková
Emília Kuráková realitná maklérka Telefón: 421915974931 E-mail: emilia.kurakova@xemar.sk
Monika Bruchániková
Monika Bruchániková realitná maklérka Telefón: 421944107803 E-mail: monika.bruchanikova@xemar.sk
Denisa Jakimová
Denisa Jakimová realitná maklérka Telefón: 421917227331 E-mail: denisa.jakimova@xemar.sk
Robert Hraško
Robert Hraško Telefón: 0903966776 E-mail: robert.hrasko@xemar.sk
Ján Sarvaš
Ján Sarvaš Telefón: 0911125035 E-mail: jan.sarvas@xemar.sk
Jozef  Kret
Jozef Kret Telefón: 0915142544 E-mail: jozef.kret@xemar.sk
XEMAR 2 XEMAR
XEMAR 2 XEMAR realitný maklér Telefón: 0915399498 E-mail: xemar2@xemar.sk
Ing. Gabriel Kováčik
Ing. Gabriel Kováčik Telefón: 0907 133 780 E-mail: gabriel.kovacik@xemar.sk
Marián  Kubíny
Marián Kubíny realitný maklér Telefón: 0944 985 107 E-mail: marian.kubiny@xemar.sk
Ing. Emanuel Nôta
Ing. Emanuel Nôta Telefón: 0948 099 191 E-mail: emanuel.nota@xemar.sk
Juraj Škoda
Juraj Škoda realitný maklér Telefón: 0908 193 188 E-mail: juraj.skoda@xemar.sk
Ivan Kotrč
Ivan Kotrč realitný maklér Telefón: 0918 406 656 E-mail: ivan.kotrc@xemar.sk
Martin Neuschl
Martin Neuschl realitný maklér Telefón: 0917 631 674 E-mail: martin.neuschl@xemar.sk
Katarína Veselovská
Katarína Veselovská realitná maklérka Telefón: 0948 075 883 E-mail: katarina.veselovska@xemar.sk
Mgr. Jaroslav Bľanda
Mgr. Jaroslav Bľanda realitný maklér Telefón: 0903 313 836 E-mail: jaroslav.blanda@xemar.sk
Matej Molčan
Matej Molčan realitný maklér Telefón: 421901920359 E-mail: matej.molcan@xemar.sk
Bc. Milota Luptáková
Bc. Milota Luptáková realitná maklérka Telefón: 0917 809 386 E-mail: milota.luptakova@xemar.sk
Ivana Vavríková
Ivana Vavríková realitná maklérka Telefón: 0918065693 E-mail: ivana.vavrikova@xemar.sk
Kristína Kopáčová
Kristína Kopáčová realitná maklérka Telefón: 0948 708 133 E-mail: kristina.kopacova@xemar.sk
Peter Kráľ
Peter Kráľ Telefón: 0909 119 802 E-mail: peter.kral@xemar.sk
PaedDr. Žiarna Daniela
PaedDr. Žiarna Daniela Telefón: 0911 615 737 E-mail: daniela.ziarna@xemar.sk
Andrea Maľová
Andrea Maľová Telefón: 0908 183 356 E-mail: andrea.malova@xemar.sk
Helena Pavlíková
Helena Pavlíková Telefón: 0915 953 266 E-mail: helena.pavlikova@xemar.sk
Tomáš Sopko
Tomáš Sopko Telefón: 0940558995 E-mail: tomas.sopko@xemar.sk
Rastislav Belko
Rastislav Belko Telefón: 0948 018 422 E-mail: rastislav.belko@xemar.sk
Peter Bystriansky
Peter Bystriansky Telefón: 0911 502 396 E-mail: peter.bystriansky@xemar.sk
Svetlana Kitaeva
Svetlana Kitaeva Telefón: 0904 819 238 E-mail: svetlana.kitaeva@xemar.sk
Filip Zaoral
Filip Zaoral Telefón: 0908 622 233 E-mail: filip.zaoral@xemar.sk
TOPlist TOPlist