MYTHOS REAL

MYTHOS REAL

Adresa: Seberíniho 9
82103  Bratislava
Telefón:0910 777 266, +421 2 2060 6257
Web:
E-mail: makler@mythosreal.sk

Profil firmy

Realitná kancelária MYTHOSREAL vznikla v januári 2003 so zameraním na sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov pre fyzické a právnické osoby. Od začiatku vzniku realitnej kancelárie je našou prioritou poskytovanie nadštandartných služieb pre našich klientov a zabezpečovanie komplexného právneho servisu na vysokej odbornej úrovni, čím sme sa postupne zaradili medzi renomované podnikateľské subjekty na trhu s nehnuteľnosťami. Využitím služieb práve našej realitnej kancelárie presunie klient svoje úsilie a čas na našich odborníkov, ktorí sa kolotočom súvisiacim s týmto druhom obchodu stretávujú každý deň. Radi Vám pomôžeme pri výbere Vašej nehnuteľnosti respektíve jej predaja či prenájmu, čím ušetríte nielen čas ale aj peniaze.

Poskytneme Vám:
* Bezplatné právne poradenstvo v realitnej činnosti
* Právny servis
* Znalecké posudky
* Kúpne zmluvy, darovacie zmluvy, prevody členských práv a povinností k družstevnému bytu
* Kompletnú realizáciu výmeny štátneho bytu, prípadne odkúpenia + vyrovnanie nedoplatkov
* Krátkodobé pôžičky - ručenie nehnuteľnosťou
* Možnosť odkúpenie Vášho bytu v osobnom, družstevnom aj štátnom vlastníctve prostredníctvom našej realitnej kancelárie

Hlavným cieľom našej realitnej kancelárie je uspokojiť požiadavky našej klientely a byť konkurencieschopným na trhu s nehnuteľnosťami v Bratislave a blízkom okolí.

Dovoľujeme si Vás uistiť, že urobíme všetko preto, aby Vaša kúpa respektíve predaj či prenájom nehnuteľností bola čo najpríjemnejšia, najrýchlešia a najlukratívnejšia.

Radi Vás privítame a poradíme Vám

MYTHOS REAL