AXIS real, spol. s r.o.

"Realitná kancelária s 360° virtuálnymi prehliadkami nehnuteľností."

Predmetom činnosti našej spoločnosti sú služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností v Bratislave a okolí.

Pre klientov ktorí sa rozhodnú využiť naše služby, zabezpečujeme kompletné právne poradenstvo, vypracovanie návrhov zmlúv, návrhov na vklad do Katastra nehnuteľností, znaleckého posudku a zabezpečenie ďalších potrebných dokladov.

Poskytujeme pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom nášho interného hypotekárneho poradcu.

Kontaktovať AXIS real, spol. s r.o.

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Axis real
Axis real Telefón: 02/5556 1936 E-mail: axisreal@axisreal.sk
RNDr. Anna Capková
RNDr. Anna Capková Telefón: 0948 700 109 E-mail: anna@axisreal.sk
Ľubomíra Faltinská
Ľubomíra Faltinská Telefón: 0903 855 350 E-mail: lubomira@axisreal.sk
JUDr. Jana Frecerová
JUDr. Jana Frecerová maklér Telefón: 0903 408 488 E-mail: jana@axisreal.sk
Katarína Gočová
Katarína Gočová Telefón: 0911 346 791 E-mail: asistentka@axisreal.sk
Mgr. Peter Herka
Mgr. Peter Herka maklér Telefón: 0949 718 360 E-mail: peter.herka@axisreal.sk
Mgr. Ľubica Kouřilová
Mgr. Ľubica Kouřilová Telefón: 0903 780 555 E-mail: lubica@axisreal.sk
Mgr. Andrej Králik
Mgr. Andrej Králik Telefón: 0905 060 587 E-mail: pravnik.andrej@axisreal.sk
JUDr. Miroslav Kula
JUDr. Miroslav Kula Telefón: 0903 492 353 E-mail: pravnik@axisreal.sk
Katarína Matošová
Katarína Matošová maklér Telefón: 0902 047 651 E-mail: katarina@axisreal.sk
Ing. Ľuboš Sigl
Ing. Ľuboš Sigl Telefón: 0903 760 885 E-mail: lubos@axisreal.sk
Branislav Solovic
Branislav Solovic Telefón: 0902 710 856 E-mail: brano@axisreal.sk
Silvia Šteffková
Silvia Šteffková Telefón: 0908 140 725 E-mail: silvia@axisreal.sk
Ing. Radovan Štepánek
Ing. Radovan Štepánek Telefón: 0905 422 485 E-mail: rado@axisreal.sk
Peter Tököly
Peter Tököly Telefón: 0903 936 860 E-mail: peter@axisreal.sk
Adriana Vítková
Adriana Vítková Telefón: 0908 667 766 E-mail: adriana@axisreal.sk
TOPlist TOPlist