Predaj, priestory pre obchod a služby, Bratislava - Dúbravka 3 762,00 EUR navrhnúť cenu

Nebytový priestor Bratislava-Dúbravka

Najnižšie podanie
3 762,00
Dobrovolná dražba
Áno

Iný nebytový priestor číslo 12 - 904, na 1.p., vchod Agátová 7/A, k.ú. Dúbravka.
Nebytový priestor číslo 12-904 je situovaný na 1.p. polyfunkčného objektu. Nebytový priestor nebol k termínu obhliadky v prevádzke, podľa predloženej dokumentácie bol určený ako telekomunikačná miestnosť. Nebytový priestor je veľmi obtiažne prístupný z exteriéru zo zadnej dvornej časti objektu. Prístup mal byť riešený v rámci nádvoria, ktoré nebolo k termínu obhliadky dobudované. Predmetný nebytový priestor dispozične pozostáva z jednej miestnosti o celkovej výmere 6,32 m2. Vstupné dvere do nebytového priestoru sú exteriérové plastové s izolačným zasklením. Povrchové úpravy stien a stropov sú vápenné hladké omietky. Povrch podlahy cementový poter. V priestore je rozvod svetelnej elektroinštalácie. Vlastníctvo nebytového priestoru je ohraničené vstupnými dverami do nebytového priestoru vrátane zárubní a elektrickými poistkami pre nebytový priestor. Súčasťou nebytového priestoru je jeho vnútorné vybavenie, najmä: rozvody elektrickej inštalácie od elektromeru.
Polyfunkčný dom súpisné číslo 3406 je celkovo 8 - podlažný objekt situovaný ako krajný v rámci sídelného útvaru s pultovými strechami. Objekt pozostáva z celkovo 8 - ich nadzemných podlaží. Prízemie (1. NP) pozostáva zo vstupných priestorov do bytového domu, pivničných kobiek a ostatných spoločných častí a zariadení bytového domu. Ostatné nadzemné podlažia (2. NP - 8. NP) sú tvorené bytovými jednotkami prístupnými schodiskom alebo osobným výťahom. Polyfunkčný dom je realizovaný ako kombinovaný železobetónový stenový alebo stĺpový systém. Základové konštrukcie domu sú železobetónové pásové doplnené rozširujúcimi pätkami s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie železobetónové stenové v kombinácii so železobetónovými stĺpmi. Vodorovné konštrukcie železobetónové monolitické s rovným podhľadom, pultové strechy s malým sklonom s krytinou z profilovaných plechových šablón. Vonkajšie omietky na báze umelých látok ako súčasť kontaktného zatepľovacieho systému. Vnútorné povrchy stien sú omietnuté vápennou omietkou. Vnútorné povrchy podláh keramická dlažba vrátane keramického sokla. Schody železobetónové s povrchovou úpravou z keramickej dlažby. Klampiarske konštrukcie objektu sú z pozinkovaného plechu. Vstupné dvere do objektu sú hliníkové s izolačným zasklením. Okná objektu sú plastové s izolačným zasklením. V objekte je rozvod vody, kanalizácie, elektroinštalácie, plynu a telekomunikačné rozvody. Bleskozvod je kompletný. Objekt má zabezpečenú protipožiarnu ochranu. Vykurovanie objektu je riešené individuálne, samostatné kúrenie a ohrev TÚV v rámci bytových jednotiek.
Spoločnými časťami domu sú najmä: základy domu, strecha, chodby, vchody, obvodové múry, priečelia, schodište, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami domu sú najmä: výťah, strojovňa výťahu, technické priestory, bleskozvod a uzemnenie, domový vrátnik, vodovodná, kanalizačná, plynová a elektrická prípojka.

  • Cena 3 762,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102418 (PSO352/15)
  • Katastrálne územie DUBRAVKA

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Obchodné priestory, Predaj, Bratislava - Dúbravka

Predaj, obchodné priestory

Bratislava - Dúbravka

Obchodné priestory, Predaj, Bratislava - Dúbravka - Saratovská

Predaj, obchodné priestory, 66 m2

Bratislava - Dúbravka, Saratovská 1,00 EUR

TOPlist TOPlist