Predaj, priestory pre obchod a služby, Bratislava - Dúbravka 1 422,00 EUR navrhnúť cenu

Podnikateľský objekt Bratislava-Dúbravka

Najnižšie podanie
1 422,00
Dobrovolná dražba
Áno

Nebytový priestor číslo 8-901 - skladový priestor (pivnica) na 1.p. vchod Agátová 7/B, k.ú. Dúbravka.
Ohodnocovaný nebytový priestor číslo 8-901 je situovaný na 1.p. polyfunkčného objektu, v priestore sústredených pivničných kobiek. Predmetný nebytový priestor pozostáva zo skladu (pivnice) o celkovej podlahovej ploche 2,00 m2. Predpokladaný technický stav ohodnocovaného nebytového priestoru k termínu obhliadky je uvažovaný ako dokončený. Vstupné dvere do priestoru sú hladké. Povrchové úpravy stien sú vápenné hladké omietky. Povrch podlahy cementový poter. Elektroinštalácia je svetelná. Vlastníctvo nebytového priestoru je ohraničené vstupnými dverami vrátane zárubní.
Polyfunkčný dom je realizovaný ako kombinovaný železobetónový stenový alebo stĺpový systém. Základové konštrukcie domu sú železobetónové pásové doplnené rozširujúcimi pätkami s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie železobetónové stenové v kombinácii so železobetónovými stĺpmi. Vodorovné konštrukcie železobetónové monolitické s rovným podhľadom, pultové strechy s malým sklonom s krytinou z profilovaných plechových šablón. Vonkajšie omietky na báze umelých látok ako súčasť kontaktného zatepľovacieho systému. Vnútorné povrchy stien sú omietnuté vápennou omietkou. Vnútorné povrchy podláh keramická dlažba vrátane keramického sokla. Schody železobetónové s povrchovou úpravou z keramickej dlažby. Klampiarske konštrukcie objektu sú z pozinkovaného plechu. Vstupné dvere do objektu sú hliníkové s izolačným zasklením. Okná objektu sú plastové s izolačným zasklením. V objekte je rozvod vody, kanalizácie, elektroinštalácie, plynu a telekomunikačné rozvody. Bleskozvod je kompletný. Objekt má zabezpečenú protipožiarnu ochranu. Vykurovanie objektu je riešené individuálne, samostatné kúrenie a ohrev TÚV v rámci bytových jednotiek. Polyfunkčný dom súpisné číslo 3407 je celkovo 8 - podlažný objekt situovaný ako "stredový" v rámci sídelného útvaru s pultovými strechami. Objekt pozostáva z celkovo 8 - ich nadzemných podlaží. Prízemie (1.NP) pozostáva zo vstupných priestorov do bytového domu, pivničných kobiek a ostatných spoločných častí a zariadení bytového domu. Ostatné nadzemné podlažia (2.NP - 8.NP) sú tvorené bytovými jednotkami prístupnými schodiskom alebo osobným výťahom.
Spoločnými časťami domu sú najmä: základy domu, strecha, chodby, vchody, obvodové múry, priečelia, schodište, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami domu sú najmä: výťah, strojovňa výťahu, technické priestory, bleskozvod a uzemnenie, domový vrátnik, vodovodná, kanalizačná, plynová a elektrická prípojka.

  • Cena 1 422,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102417 (PSO351/15)
  • Katastrálne územie DUBRAVKA

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Obchodné priestory, Predaj, Bratislava - Dúbravka

Predaj, obchodné priestory

Bratislava - Dúbravka

Obchodné priestory, Predaj, Bratislava - Dúbravka - Saratovská

Predaj, obchodné priestory, 66 m2

Bratislava - Dúbravka, Saratovská 1,00 EUR

TOPlist TOPlist