Predaj, priestor pre výrobu, 1 280 m2, Bratislava - Podunajské Biskupice, Lieskovská cesta

Direct Real - priestor pre výrobu, Lieskovská cesta, Bratislava - Podunajské Biskupice, Bratislava II - Ponúkame na predaj veľký administratívno – výrobný objekt

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Popis: Ponúkame na predaj veľký administratívno – skladový objekt

Budova ma 2 podlažia. Celková plocha pozemku je 4734 m2 z čoho je zastavaná plocha budovy 1011,78 m2 zvyšok je asfaltová plocha a zelený pás. Prístup na pozemok je možný cez dve veľké elektrické brány. Plocha skladu 715 m2, celková úžitková plocha administratívy 565 m2. Budova bola skolaudovaná v roku 2006.

Vysoké zabezpečenie: Budova má 3 zóny stráženia - administratíva, sklad a okolie pozemku. Kombinácia pohybových senzorov a mikrovlných zábran(okolo celého pozemku).

V celom objekte sú plastové okná so žalúziami, na chodbách a administratívnych priestoroch je linoleum, v sociálnych zariadeniach je dlažba a obklad.

Na prvom podlaží sa nachádza: recepcia, veľká kancelária prepojená oknami s druhou kanceláriou, šatne pre robotníkov so sprchou a skrinkami (je tam nainštalovaná vzduchová ventilácia), sociálne zariadenia zvlášť pre dámy a pánov, miestnosť pre archív dokumentov bez okien, kotolňa, miestnosť pre upratovačky a sklad. V sklade sa nachádzajú ďalšie miestnosti: sklad náhradných dielov, archív a administratívna kancelária. Do skladu vedú štyri brány s rozmermi pre vstup kamiónovej dopravy. Podlaha v sklade je z vysoko pevnostného betónu, vykurovaná plynovými priamotopmi (možnosť dorobiť ďalšie) odvetrávaná dvoma ventilačnými šachtami. Revízie na plynové kúrenie sú urobené.

Na druhom podlaží sa nachádza: zasadačka pre cca 30 ľudí s pripojením na internet a väčšia kancelária (obe sú prepojené s terasou), pokladňa s mrežami na oknách, miestnosť vhodná pre archív bez okien, kancelária spojená s ústredňou kde je server a klíma, kuchynka s kuchynskou linkou a mikrovlnkou.

Asfaltová plocha okolo budovy má únosnosť ako na normálna cesta. Objekt je odkanalizovaný - dažďová kanalizácia do zberných košov, ktoré sa nachádzajú v zelených pásoch a voda z kuchynky a sociálnych zariadení ide do žumpy (vedľa budovy sa nachádza firma, ktorá to chodí vyprázdňovať). Parkovacia plocha vyspádovaná do zelených pásov. Kanalizácia sa v budúcnosti bude robiť cez Mestský úrad Podunajské Biskupice z fondov EÚ. V tesnej blízkosti sa nachádzajú hasiči, tým pádom je veľká úspora na poistnom, ktoré je veľmi nízke. Chodník pred pozemkom je v prenájme od obce, nájomné sa platí raz za rok.

Lokalita:
Výborná poloha, pár metrov od výpadovky na Šamorín a Slovnaftu, prístup na diaľnicu, vedľa budúcej R7. V blízkosti sa nachádza obchodná zóna: HOBBI market, rôzne obchody so stavebným materiálom a nábytkom.

Prečo budovu kúpiť:
- novostavba, bez nutnosti rekonštrukcie a opráv
- bezproblémové parkovanie aj pre kamióny
- dobrá poloha
- možnosť odpočtu DPH
- vysoké zabezpečenie, 3 zóny stráženia, nízke poistné

Cena: dohodou

Kontakt: Martin Kugla,
tel.: 0948/ 77 33 25
e-mail: m.kugla@directreal.sk

Zariadenie: Kuchynská linka s vybavením
3x Telefón PANASONIC KX-TG100FXS
2x Siemens Gigaset C450
Klimatizácia Sinclar AMC
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 4734
Celková úžitková plocha administratívy: 565
Celková úžitková plocha skladu: 715
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Septik, Mestská voda, Internet
Kúrenie: Plynové
Forma vlastníctva: Firemné
Počítačová sieť: Áno


Viac informácií: http://y9.sk/bP8

Obhliadky a ďalšie informácie:
Ing. Katarína Štetinová
0908119735
k.stetinova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Vložené 13. 3. 2014
  • Číslo inzerátu AR-0123-124101 (433008)
  • Lokalita Lieskovská cesta

Kontaktovať makléra

Ing. Katarína Štetinová
Ing. Katarína Štetinová Telefón: 0908119735 E-mail: k.stetinova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 

Podobné reality

Priestor pre výrobu, Predaj, Bratislava - Podunajské Biskupice - Podunajská

Predaj, priestor pre výrobu, 1 414 m2

Bratislava - Podunajské Biskupice, Podunajská 397 000,00 EUR

TOPlist TOPlist